WhatsApp’ta Geçici Aksaklık!

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Resmi açıklama olmadığı için durum araf misali ortada kalmış durumda...
Sunucu hatası deniyor.
Çokda kasmamı gereken bir durum değil neyseki.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şu yazıyor... kısmı hemen gelsin sabahtan beri aşırı itici geliyor gözüme :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bence hoş bir güncelleme değil bir de yazıyor kalkıyorsa mavi tik de kalkmalı bu sefer de umursamaz olup insanların arasını çok açar

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yazıyor görünmesin ne gereği var :A amma abarttınız :A (pek kullanmıyorum WhatsApp'ı ailedekilerle iletişim için sadece)
Normal mesajın geldiği gibi gelmesinde sakınca yok bence. Başka türlü paranoya olayları olabilir :A

İnsanlar zaten son görünme ve hatta mavi tık olayını kapatabiliyorlar.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hepsi iyi güzel de yazıyor... kısmı mutlaka geri gelmeli.
"Yazıyor" kısmı gitmemeliydi...
Instagram üzerinden hikayelerine kimin baktığı özelliğinin 24 saat sonra sona ermesi gibi, bu da bu tarz bir özellik. Gizli gizli takılmak gibi bir şey söz konusu olacak.
Yazıyor kısmı şart
En nefret ettiğim konuyu yazmışsın bana çok oluyor o beni çok sinir eden bir durum :D
Kalkması kötü oldu ya, çokta önemli değil aslında ama ne bileyim birisine mesaj yazarken yakın zamanda girip girmediğine baktığım oluyordu. :D
Marz Zuckerberg, senden nefret ediyorum. Elini atıp da berbatlaştırmadığın, kötüleştirmediğin bir ortam yok.
Niye bu aralar her sosyal medya platformunu bozmaya çalışıyorlar. Twitter'ı da sesli şeylerle mahvetmek üzereler.ss İşte biz buna rahat batması diyoruz. :A
Niye 6 saatlik geçici bir arızayı bu kadar büyüttünüz? Konuda geçici yazılmıştı halbu ki :A @dreamy

@Forumdash MSN demeseydin iyiyi :T

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Teknik hata olacak ki, her şey aynen devam ediyor. Boşa gaza geldik. WhatsApp böyle bir şey olsaydı eğer, muhtemelen çok önceden duyururdu. Belki bu teknik hata değildir, nabız ölçmedir. :)

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,735
Puanı
710
Niye 6 saatlik geçici bir arızayı bu kadar büyüttünüz? Konuda geçici yazılmıştı halbu ki :A @dreamy

@Forumdash MSN demeseydin iyiyi :T
Çok iyi oldu eski haline dönmesi. :Z “Çevrimiçi” ve “Son Görülme” özelliği olmadan bir WhatsApp düşünemiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi