Westworld 3. Sezon Resmi Fragmanı | HBO

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
images

Oyuncu kadrosunu Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Ed Harris, Antony Hophkins, Tessa Thompson gibi isimlerin oluşturduğu HBO’nun sevilen bilim kurgu - western türündeki dizisi Westworld’den 3. sezon resmi fragmanı yayınlandı.

Dizinin bu sezonunda Breaking Bad’deki ‘Jesse Pinkman’ rolüyle Emmy kazanan Aaron Paul’un dahil olacağı ve dış dünyada değişime ayak uyduramayan bir karaktere hayat vereceği biliniyor.

Westworld heyecanla beklenen yeni sezonuyla 15 Mart’ta yani neredeyse tam 2 yıl sonra dönüyor!

Fragman:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Önce Better Call Saul, ardından Westworld aramıza geri dönüş yapıyor. Çok iyi. :Z Yalnız dizinin ikinci sezonunu baya unuttum, hatırlamak lazım yeni sezon öncesi. :A

Sen hızlıca güncele gel de taze taze aktar bize adaşım bilgileri. :A @MEnes @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
2. sezonunu fazla beğenmedim, o yüzden şimdilik kalsın en iyisi. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Önce Better Call Saul, ardından Westworld aramıza geri dönüş yapıyor. Çok iyi. :Z Yalnız dizinin ikinci sezonunu baya unuttum, hatırlamak lazım yeni sezon öncesi. :A

Sen hızlıca güncele gel de taze taze aktar bize adaşım bilgileri. :A @MEnes @MasacRE
15 Mart'ta dönüş yapıyormuş, hmmm... Eğer bu hafta sonu Dark'ı bitirirsem yeni sezonu gelmeden buna da yetişebilirim belli olmaz... Hadi hayırlısı... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

15 Mart'ta dönüş yapıyormuş, hmmm... Eğer bu hafta sonu Dark'ı bitirirsem yeni sezonu gelmeden buna da yetişebilirim belli olmaz... Hadi hayırlısı... :A
Bizim bu adaşına önce Westworld izletmemiz gerekiyordu Şerlok beyciğim. Dark'ın daha vakti çok var ama Westworld'e çok az kaldı ve ben yoldaşımın bu arada diziyi izleyeceğini hiç zannetmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bizim bu adaşına önce Westworld izletmemiz gerekiyordu Şerlok beyciğim. Dark'ın daha vakti çok var ama Westworld'e çok az kaldı ve ben yoldaşımın bu arada diziyi izleyeceğini hiç zannetmiyorum :A

Aynen öyle Utku beyciğim, yanlış bir strateji izledik. Ama adaşım adamlığını yapar, bize son bir şarkı söyler ve bam bam izler... :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yapar mı dersin Şerlok beyciğim, olur mu bu dediğin :A Bence gelir iki şov yapar, sonra da belirsiz bir zamana öteleyip geçer oyununu oynar :A

Bu da oldukça muhtemel Utku beyciğim ama belki dedim, belki bir şov yapar izler. :A Gerçi en son Cumartesi izleyeceğim dediği Dark’ı daha yeni izliyor, güven olmaz adaşıma. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aynen öyle Utku beyciğim, yanlış bir strateji izledik. Ama adaşım adamlığını yapar, bize son bir şarkı söyler ve bam bam izler... :A @MEnes
Daha Dark bitmedi ki be... Güya bu gece izleyecektim yine bazı şeyler engel oldu... :A Yarın bakalım kaç bölüm izleyebileceğim. :A Dark bittikten sonra Westworld serüveni için düşüncelere dalacağım ve 20 gün içinde izleyip izlemeyeceğimi bildireceğim. :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
3 ay önce mi ne bitirmiştim son sezonu ama çok özledim ve çoğu şeyi de hatırlamıyorum. Başlamadan illa bir Youtube kanalı video çeker diye düşünüyorum oradan kurtarırız. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daha Dark bitmedi ki be... Güya bu gece izleyecektim yine bazı şeyler engel oldu... :A Yarın bakalım kaç bölüm izleyebileceğim. :A Dark bittikten sonra Westworld serüveni için düşüncelere dalacağım ve 20 gün içinde izleyip izlemeyeceğimi bildireceğim. :A
Sen düşünene kadar sezon başlayacak yoldaşım :A Bugün pazar zaten. Sen Dark'ı hallet ve Westworld'e geç artık, fazla düşünmene gerek yok :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3 ay önce mi ne bitirmiştim son sezonu ama çok özledim ve çoğu şeyi de hatırlamıyorum. Başlamadan illa bir Youtube kanalı video çeker diye düşünüyorum oradan kurtarırız. :)
Daha bitireli 3 ay olmuş, nasıl unuttun hemen yahu. @Sherlock beyciğimde bile bu kadar berbat hafıza yok :A

Video falan gelmezse sen hatırlatacaksın bize, biz izleyeli neredeyse 2 yıl olmuş durumda çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,891
Puanı
1,060
Sen düşünene kadar sezon başlayacak yoldaşım :A Bugün pazar zaten. Sen Dark'ı hallet ve Westworld'e geç artık, fazla düşünmene gerek yok :A
aa biz de bu sabah @MEnes ile başka bir diziye karar verdik ve önümüzdeki 3 hafta, gece gündüz o diziyi yorumlamaya karar verdik. Siz unutun bu diziyi :A @Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir dizi için ısrar ediyordu bende şart olarak ayni anda başlayıp günlük yorumlama şartıni koymuştum tamam dedi :eek: yarı yolda bırakilmam herhalde (b)
Bir de yeni bir diziye başlayıp günlük yorumlayacak. Yok yok inanmam buna mümkün değil :A

• İlginç
Reactions: Dosi