Westworld 3. Sezon Resmi Fragmanı | HBO

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Aslında aklımda biliyormusun. Hayal mayal hatırliyor gibiyim bir dedektif dizisi ve belkide Sherlock'tu. Seveceğim bir tarz olduğundan eminim. Her bölüm bir vaka çözme işiyse sarar beni :Z

Sherlock'u herkes sever, sanattan ve sabardan anlayan herkes...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dedektifim ben Dosi hanım, unuttunuz mu... :A
Sherlock'u herkes sever, sanattan ve sabardan anlayan herkes...
Yazdan sonra izleyecekler listeme alıyorum onu. Yaz öncesi vakit bulursam başlarım belki.

Evet, Dedektif oluşunuzu unuttum bir an :A
Yeni bir diziye başladim. Şuan onu izlemekteyim. Tahminimce 1 hafta içinde bitirmiş olurum çünkü beni hemen kendine çekti ve manyakça izleyeceğim bir diziymiş. Baya baya baya beğendim :A @MEnes @MasacRE @Tolstoyevski

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Daha bitireli 3 ay olmuş, nasıl unuttun hemen yahu. @Sherlock beyciğimde bile bu kadar berbat hafıza yok :A

Video falan gelmezse sen hatırlatacaksın bize, biz izleyeli neredeyse 2 yıl olmuş durumda çünkü :A
@Sherlock un hafızasını bilmiyorum ama benden kötü olamaz emin ol. :A Yani o işi unut sen :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yazdan sonra izleyecekler listeme alıyorum onu. Yaz öncesi vakit bulursam başlarım belki.

Evet, Dedektif oluşunuzu unuttum bir an :A
Yeni bir diziye başladim. Şuan onu izlemekteyim. Tahminimce 1 hafta içinde bitirmiş olurum çünkü beni hemen kendine çekti ve manyakça izleyeceğim bir diziymiş. Baya baya baya beğendim :A @MEnes @MasacRE @Tolstoyevski
Niye yeni bir diziye başladım demek yerine şu diziye başladım demiyorsun direk :A İlla soracak mıyız hangi dizi diye :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Niye yeni bir diziye başladım demek yerine şu diziye başladım demiyorsun direk :A İlla soracak mıyız hangi dizi diye :A
Ay tamam be :T: aslında @Sherlock Bey'e dayanamayıp açikladim az önce Twitter'da :A :A
başladığım dizi Sherlock 😍 ben niye bugüne kadar başlamadım ki 😡 13 bölüm tekmiş bide. @MEnes @Tolstoyevski
Fena kapıldım diziye:bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ay tamam be :T: aslında @Sherlock Bey'e dayanamayıp açikladim az önce Twitter'da :A :A
başladığım dizi Sherlock 😍 ben niye bugüne kadar başlamadım ki 😡 13 bölüm tekmiş bide. @MEnes @Tolstoyevski

Sherlock mu... çok kalitelidir, üst düzeydir. :A Bölüm sayısı baya az, sen 2-3 günde bitirirsin diye düşünüyorum. :A Bugüne kadar başlamamış olman ise gerçekten kan dondurucu bir detay. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

@Sherlock un kanı donacak ama ben de bir türlü 1x2’yi geçemedim, hep bir aksilik nedeniyle yarıda kaldı o dizi üstelik kitabının birçok hikayesini, Kızıl Dosyalar’ı Filan zamanında keyifle okumama rağmen :A

Ama mutlaka bir gün... Zaten Netflix’te de olduğu için hep listemde duruyor. Bir ara baştan başlayıp bitireceğim yeni sezonu çıkmadan... @Sherlock

• İlginç
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Sherlock un kanı donacak ama ben de bir türlü 1x2’yi geçemedim, hep bir aksilik nedeniyle yarıda kaldı o dizi üstelik kitabının birçok hikayesini, Kızıl Dosyalar’ı Filan zamanında keyifle okumama rağmen :A

Ama mutlaka bir gün... Zaten Netflix’te de olduğu için hep listemde duruyor. Bir ara baştan başlayıp bitireceğim yeni sezonu çıkmadan... @Sherlock
Birlikte izleyelim işte:eek:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şerlok beyciğim isabetli bir dizi seçimi olmuş, kutlarım Dosi hanımcığım :A Çabuk bitirmelik dizi konusunda ben de bir öneri yapayım :A Chernobyl tavsiye ederim. Geçen sene çıkmıştı, 5 bölümlük bir mini dizi, duymuşsundur belki :D O da listenin bir köşesinde dursun mutlaka izle :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim isabetli bir dizi seçimi olmuş, kutlarım Dosi hanımcığım :A Çabuk bitirmelik dizi konusunda ben de bir öneri yapayım :A Chernobyl tavsiye ederim. Geçen sene çıkmıştı, 5 bölümlük bir mini dizi, duymuşsundur belki :D O da listenin bir köşesinde dursun mutlaka izle :A
Öneriyle gelin mi dedim :bağır:
Ay neyse ben gidip 2. bölümümü tamamlıyayım :Z Umarım bu hafta biriririm :A 1 dakika kaçırmaya gelmiyor dizi. SH çok hızli konuşuyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sadece 5 bölüm yahu, Şerloktan sonra araya bir yere sıkıştırırsın :A
Şerlok çok detay barındıran beyin yoran bir okadarda su gibi akıp giden bir dizi. Bugün 2 bölüm izleyebildim anca.
bu haftaki planlamam:
Pazartesi ve Salı birer bölüm izleyebilirsem iyi olur. Çarşamba nekadar izlersem kâr. Perşembe yoğun bir gün olabilir ogünede 1 bölüm izleyebilirsem kâr. Cuma evde olursam izlerim baya ama ogünüm belirsiz. Aynısı cumartesi içinde geçerli :A Pazar günü ise Arslan Bey'e sözüm var. Şuan ismi aklima gelmeyen bir dizinin en azından ilk bölümüne bakacağım, o da ogün açılış yapacak. Haftalığım böyle görünüyor gibi gibi. Ha tabi BCS o da var :A Tüm bunları gerçekleştirebilmem için forumu azaltmam gerekir. Bu gece açmayı planladığım önemki 2 konu vardı. Diziye odaklandım Es geçtim artık. Mart ayına kalsın :A
@Sherlock

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şerlok çok detay barındıran beyin yoran bir okadarda su gibi akıp giden bir dizi. Bugün 2 bölüm izleyebildim anca.
bu haftaki planlamam:
Pazartesi ve Salı birer bölüm izleyebilirsem iyi olur. Çarşamba nekadar izlersem kâr. Perşembe yoğun bir gün olabilir ogünede 1 bölüm izleyebilirsem kâr. Cuma evde olursam izlerim baya ama ogünüm belirsiz. Aynısı cumartesi içinde geçerli :A Pazar günü ise Arslan Bey'e sözüm var. Şuan ismi aklima gelmeyen bir dizinin en azından ilk bölümüne bakacağım, o da ogün açılış yapacak. Haftalığım böyle görünüyor gibi gibi. Ha tabi BCS o da var :A Tüm bunları gerçekleştirebilmem için forumu azaltmam gerekir. Bu gece açmayı planladığım önemki 2 konu vardı. Diziye odaklandım Es geçtim artık. Mart ayına kalsın :A
@Sherlock

Sherlock sonrası 5 bölüm Chernobyl iyi gider gerçekten Dosi hanım, Utku beyciğim kaliteli dizi önermiş. Bence de sıkıştırın onu Sherlock sonrası bir güne. Bir gün diyorum çünkü siz bir günde 5 bölümü pat pat pat izler geçersiniz. :A

• Güldürdün