Disney+ WandaVision - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

l-wandavision-gegu4.jpg

WandaVision

Tür:
Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Fantastik, Bilim-Kurgu
Süre: 30 Dakika

Yönetmen: Matt Shakman
Senaryo: Jac Schaeffer, Stan Lee, Roy Thomas

Oyuncular:
Paul Bettany
Elizabeth Olsen
Kat Dennings
Kathryn Hahn

IMDb Linki

Puanlar:

Dizinin Fragmanı:

Dizinin Konusu:

1950'lerin Marvel evreninde geçen "sitcom" tadındaki bu mini dizide Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatına odaklanılıyor. Dizi birçok farklı türü ve konsepti bir arada topluyor.

Dizi ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

MCU'nun Phase 4'u resmen başladı. Hepimize hayırlı olsun.

İlk bölümümüz 30'lu yıllarının sit-comları tadında geçti. Wanda ve Vision hayatlarından memnun gibi gözüküyorlar. Yemek sahnesinde ikilinin kafasının karıştığını bize gösterdiler. Wanda yavaştan gerçekliği sorgulamaya başlayacaktır. Agnes şimdilik bize dost olarak gözüküyor ama sonraki bölümlerde kim olduğunu öğreneceğiz. Sonda da sanırım Wanda'nın hayallerini bir monitörden izleyebiliyorlar. İzleyenler de SHIELD'ın uzay birimi olan SWORD olduğu logolarından belli oldu. Umarım ikinci bölümde aksiyona başlarız.

7/10
------

1x2

Bu bölümde bir çok gönderme vardı. Özellikle animasyon sahnesinde çok şey gösterdiler bize. Dizi son sürat "House of M" hikayesine doğru gidiyor. Zaten jeneriği de parça parça oluşturmalarından bunun bize ipucusunu vermişlerdi.

Wanda'nın gördüğü reklamlar asla boşuna değil. Önceki bölümde gördüğü Stark makinesi ve yanan lamba çocukluğunda evlerini patlatan bombanın yansımasıydı. Bu bölümde gördüğü "Strucker" marka saatte kendisi ve kardeşi üstünde deneyler yapan Hydra bilim adamının yansımasıydı.

Agnes'in Mephisto adına çalıştığı netleşti gibi. İlk böümden beri Wanda'nın aklına girmeyi çalışıyor. Bu bölümde "şeytan"dan da bahsetti. Bölümün sonunda da Wanda hamile oldu zaten. Çocukların Mephisto'dan olacağı kesin gibi. Çocuklarını kaybedince delirip gerçekliği sıfırlayacak gibi.

Captain Marvel filminde gördüğümüz küçük kızın büyümüş hali diziye girdi. Wanda'nın kulüpte konuştuğu yabancı kadın bizim küçük Monica'mız. Muhtemelen içeriye girmeye çalışıp da düşen SWORD helikopteri ile geldi.

Radyoda sesini duyduğumuz kişi de ikinci Ant-Man filminde gördüğümüz FBI ajanı Jimmy Woo. Sonraki bölümlerde yüzünü de görmeye başlarız. Kat Dennings'i de bir an önce görsek güzel olur.

Ben dizide Pietro'yu da göreceğimizi düşünüyorum. Kafası karışan Wanda'nın onu bir süreliğine geri getirmesi muhtemel. Bu sayede hepten kafası karışıp daha büyük yıkıma neden olabilir. Dizi artık renkli bölümlere başlıyor. Renkli bölümlerin durgun geçmesini beklemiyorum. Bundan sonra aksiyona başlıyoruz.

7/10

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Dizi 6 bölümden oluşturulmuş. Her bölümü 30-40'dan yaklaşık 3.5 saatlik bir hikaye. Yeni evrenin temel taşlarını oluşturan bir iş. Sonlara doğru ortalık karışacakmış. 3.bölümü açar izlerim birazdan.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dizi 6 bölümden oluşturulmuş. Her bölümü 30-40'dan yaklaşık 3.5 saatlik bir hikaye. Yeni evrenin temel taşlarını oluşturan bir iş. Sonlara doğru ortalık karışacakmış. 3.bölümü açar izlerim birazdan.
Dizi direkt Doctor Strange 2 filmine bağlanacak. Son bölümde Strange diziye gelecek zaten.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x3

İlk renkli bölümümüzü geride bıraktık. 60'ların siyah-beyaz dünyasından 70'lerin renkli dünyasına geçiş yaptık. Bu bölüm ana teması 70'lerin ünlü sit-comu The Brady Bunch'tan alınmış.

Wanda'nın bölüm başında elinde okuduğu derginin kapağında kırmızı kostüm giymiş bir kadın vardı. İlerideki bölümlerde göreceğimiz çizgi romandaki kırmızı kostümüne bir gönderme yapılmış.

Wanda'nın doğum sahnesi aynı çizgi romandaki gibi olmuş. Orada da doğum yaparken yanında kimse yoktu ve ikinci çocuk sürpriz bir şekilde geliyordu.

Wanda'nın ikizlerinin doğması ile evrendeki Young Avengers sayımız artmış oldu. O filmin gelmesine artık garanti gözle bakıyorum.

Geraldine'nin reklam ajansında çalışıyorum demesi rastlantı olmayabilir. Bildiğiniz gibi reklamlar da hep bir gönderme var ve bir anda çıkıyorlar. Bu reklamlar ile Wanda'ya bir mesaj gönderiliyor olabilir.

Agnes görevine kaldığı yerden devam ediyor. Önceki bölümlerde Wanda'nın aklına girerken şimdi Vision'un aklını karıştırdı. Vision artık bir şeyleri sezmeye başladı. Bu karışıklıkta Agnes ikizleri babalarına götürebilir.

Geraldine ve Wanda, Pietro hakkında bahsedince aşırı heyecanlandım. Dizide onu görmeyi çok isterdim ama bu mümkün gözükmüyor. Geraldine'de yaptığı bu hatayla birlikte "evren"den atıldı zaten.

Bölümün sonunda Westview tabelasının altında "Ev, senin yarattığın yerdir" diye bir slogan vardı. Bu da evreni değiştirecek House of M hikayesine verilen ipucuydu.

Reklamdaki Hydra olayını hepiniz artık anlamışsınızdır ama slogan bu diziyle alakalı değildi. "İçindeki Tanrıçayı Bulun." diyerek yeni çıkacak Thor filminde yeni bir tanrı olacak Jane Foster'a gönderme yapıldı.

8/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1 ay sonra bugün inşallah Disney Plus'ın ülkemize teşrif etmesiyle izlediğim ilk iki diziden biri olacak. Diğeri tabii ki Mandalorian. :Z

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x4

“So you’re saying the universe created a sitcom… starring two Avengers.”

Dizi her bölüm üstüne koyarak gitmeye devam ediyor. Bu bölüm şimdiye kadarki en iyi bölümümüz. Hikayenin 80'lere geçmesini bekliyordum ama yerine bize ilk üç bölümün arka planını anlattılar.

Açılış sahnesinde "tozlanma" sonrasını göstermeleri çok hoşuma gitti. Tam aklımdaki gibi bir şey olmuş. İnsanların hepsi panik içinde ve ne yapacaklarını bilmiyor.

Bölümün yıldızları Darcy ve Jimmy'di. Filmlerinde severek izlediğim ikilinin kimyası birbirlerine çok uymuş. Televizyonu izledikleri sahne çok güzeldi.

Bu bölümde SWORD resmi olarak MCU'ya tanıtıldı. Çizgi romanları okumuş ve evrene hakim olanlar olarak biz örgütün amacını biliyorduk ama bilmeyenler için güzel bir tanıtım oldu.

Önceki bölüm yorumunda dediğim gibi radyodan sesi gelen isim Jimmy oldu. Wanda artık dışarından erişimin olduğunu biliyor. Ona göre güvenlik önlemleri almaya başlayacaktır.

İçeride yaşayanların gerçek kimliğini araştırdıkları sahnede Agnes'in adının geçmemesi teorimizi kesinlikle doğruladı. Herb'ün gerçek isminin olmasıyla onun Mephisto olabileceği teorisini çöpe attık sanırım.

Geçen bölümün sonunda Monica'nın dışarı nasıl uçtuğunu göstermemişler. Bu bölümde o kayıp sahneyi ekleyerek bize Wanda'nın kötü tarafını da gösterdiler. "House of M" bağıra çağıra geliyor.

Vision'un son halini görünce çok heyecanlandım. Wanda'nın artık aklıma karışmaya başladı. Kocasını öyle görmemek için gözlerini kapatarak verdiği çaba beni üzdü.

Sonda Monica'nın "Bu tamamen Wanda" demesiyle artık büyük toplar devreye girecektir. Bu iş bizim işimiz değil deyip Doctor Strange'in kapısını çalacaklar.

8/10

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
4.bölüm diyorum..... MCU'nun en iyi işlerinden biri kesinlikle. Bölüme başlarken çayımı aldım oturdum. Çayımı bile yudumlayamadım. Başından sonuna kadar efsane bir bölüm olmuş.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x5

Bu nasıl bir bölüm abi. O son ne öyle ya? Hâlâ elim ayağım titriyor. Marvel sen ne izletiyorsun bize?

Bu hafta dizimiz bizi 80'lere taşıdı ve Full House temalı bir bölüm izledik. Bölüm boyunca hikaye "Hex"in dışı ile çok güzel bir paralellikte devam etti.

Bölümde Wanda'nın çocukların güçlerini kontrol edemediğini gördük. Wanda bölüm içinde genel olarak kontrolü kaybetmiş gibiydi. Agnes ve postacının söyledikleri bunun bir ön gösterimiydi.

Vision artık nerede olduğunun farkında. Wanda ile edeceği büyük bir kavgadan sonra Hex'in dışına çıkacaktır. Bu sırada Wanda delirip çok köyü şeyler yapabilir.

Müdür Hayward bize çok sıkıntı çıkaracak gibi. Yapacağı her şey Wanda'nın daha çok kızmasına neden olacak.

Bu haftaki reklamda ise "Lagos" markası vardı. Masanın üstünden vişne suyunu silmesi tabii ki tesadüf değildi. Orada yanlışlıkla öldürdüğü insanlara bir göndermeydi.

Tamam Pietro'nun geleceğini bekliyordum ama X-Men evreninden gelmesini hiç beklemiyordum. Bu olayla birlikte MCU içinde X-Men'in varlığı kabul edilmiş oldu ve resmi olarak sınırsız geçişlerin olacağı multiverse konusuna giriş yaptık.

Hafta boyunca Elizabeth Olsen'in "isminin hâlâ sızmamasına şaşırdığım kişi" Evan Peters çıktı he. Acaba Paul Bettany'de aynı kişiden mi bahsediyordu? Neyse artık sıra sende Doctor Strange.

9/10

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x6

Dizi geçen haftaya göre biraz sönüktü. Daha çok altyapı kurma bölümü gibiydi. Son üç bölümde bu kadar durgunluk olmaz bence.

Pietro hakkında bu bölüm cevap almadık üstüne bir sürü soru koyduk. Hâlâ buraya nasıl geldiğine dair mantıklı bir açıklama gelmedi. Zaten Wanda'da şaşkın bu duruma. Bu işin arkasından Magneto çıkmasını o kadar çok istiyorum ki.

Bu bölümdeki reklam öncekilere göre çok karışıktı. Ne anlama geldiğini hiç anlamadım.

Wanda artık senaryoya uymakta zorlanıyor. Sık sık karakterinden çıkıyor. Vision senaryodan çıkalı çok oldu. Senarist bu durumu nasıl düzeltecek acaba?

Herb nerede olduğunun farkında ve Wanda'ya yardım teklifinde bulundu. Onun gerçek birisi olduğunu biliyoruz ama şüpheli davranmaya devam ediyor.

Pietro'da biraz işlerin farkında gibi. Wanda'yı soruları ile çözmeye çalışıyor sanırım. İkisi de artık bir şeylerin farkında ve birbirlerine sordukları sorularla olayı çözmeye çalışıyorlar.

Wanda'nın şehrin sadece bir bölümünü kontrol edebildiğini gördük. Kontrolü dışında olan herkesin durumu üzücüydü. Özellikle loopa girmiş kadının ağlaması beni çok üzdü.

Agnes bu bölüm yine kafamızı karıştırmaya devam etti. Ya bize oyun oynadı ya da bu kadında tutsak. Şehrin o kesiminde ne işi vardı acaba? Yoksa o da mı kaçmaya çalışıyordu? Vision'u tanıması ve ona ölü demesi de garipti.

Hayward'ın kötü adam olduğu kesinleşmişti. Kendisinin belli ki Vision için özel planları vardı. Muhtemelen ondan bir silah yaratmak istiyordu.

Hex'in vücutta molekül değişikliğine yol açtığını öğrendik. Acaba bu sayede Monics süper güç mü kazanacak? İçerideki herkes etkilendi mi yoksa sadece dışarı çıkan mı etkileniyor?

Wanda, Hex'i yaratmadı ama genişletmeyi başardı. Darcy'i de içeri çekti. Acaba olayların ne kadar farkında olacak? Bölüm biterken genişleme devam ediyordu. Yeni bölümde facianın boyutunu görmüş oluruz.

Monica ve Jimmy yardım için birisinin yanına gidiyordu. Bu kişinin Strange olmasını umuyorum. Tabii Marvel'ın bize başka bir sürprizi yoksa...

7/10

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
1x6

Dizi geçen haftaya göre biraz sönüktü. Daha çok altyapı kurma bölümü gibiydi. Son üç bölümde bu kadar durgunluk olmaz bence.

Pietro hakkında bu bölüm cevap almadık üstüne bir sürü soru koyduk. Hâlâ buraya nasıl geldiğine dair mantıklı bir açıklama gelmedi. Zaten Wanda'da şaşkın bu duruma. Bu işin arkasından Magneto çıkmasını o kadar çok istiyorum ki.

Bu bölümdeki reklam öncekilere göre çok karışıktı. Ne anlama geldiğini hiç anlamadım.

Wanda artık senaryoya uymakta zorlanıyor. Sık sık karakterinden çıkıyor. Vision senaryodan çıkalı çok oldu. Senarist bu durumu nasıl düzeltecek acaba?

Herb nerede olduğunun farkında ve Wanda'ya yardım teklifinde bulundu. Onun gerçek birisi olduğunu biliyoruz ama şüpheli davranmaya devam ediyor.

Pietro'da biraz işlerin farkında gibi. Wanda'yı soruları ile çözmeye çalışıyor sanırım. İkisi de artık bir şeylerin farkında ve birbirlerine sordukları sorularla olayı çözmeye çalışıyorlar.

Wanda'nın şehrin sadece bir bölümünü kontrol edebildiğini gördük. Kontrolü dışında olan herkesin durumu üzücüydü. Özellikle loopa girmiş kadının ağlaması beni çok üzdü.

Agnes bu bölüm yine kafamızı karıştırmaya devam etti. Ya bize oyun oynadı ya da bu kadında tutsak. Şehrin o kesiminde ne işi vardı acaba? Yoksa o da mı kaçmaya çalışıyordu? Vision'u tanıması ve ona ölü demesi de garipti.

Hayward'ın kötü adam olduğu kesinleşmişti. Kendisinin belli ki Vision için özel planları vardı. Muhtemelen ondan bir silah yaratmak istiyordu.

Hex'in vücutta molekül değişikliğine yol açtığını öğrendik. Acaba bu sayede Monics süper güç mü kazanacak? İçerideki herkes etkilendi mi yoksa sadece dışarı çıkan mı etkileniyor?

Wanda, Hex'i yaratmadı ama genişletmeyi başardı. Darcy'i de içeri çekti. Acaba olayların ne kadar farkında olacak? Bölüm biterken genişleme devam ediyordu. Yeni bölümde facianın boyutunu görmüş oluruz.

Monica ve Jimmy yardım için birisinin yanına gidiyordu. Bu kişinin Strange olmasını umuyorum. Tabii Marvel'ın bize başka bir sürprizi yoksa...

7/10
Bölüme durgun diye başladık karşımıza çıkan şeylere bak :A Puan kesinlikle az olmuş en iyi bölümüydü dizinin

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x7

Ne bölümdü be. Şarkıda dediği gibi "Agnes All Along" hacı.

Bölümün geneli Modern Family ve The Office'den uyarlanmış gibiydi. En iyi sitcomlardan parçalar bulunuyordu.

Wanda gösterdiği büyük efordan sonra akşamdan kalma gibiydi. Bu orantısız büyüme de Hex'in içindeki kontrolünü kaybetmesine neden olmuş gibiydi. Onun kontrolü dışında eşyalar değişime uğruyordu.

Agnes yine tam zamanında geldi ve Wanda'ya yardımcı oldu. Sonunda da istediğini elde edip ikizlerle kendi evine gitmiş oldu. Bunun sonuçlarını da artık gördük.

Monica ve Jimmy sonunda tepeye geldi ama benim beklentimi karşılamadı. O tepedekiler için büyük konuşuyordu oyuncular. Demek ki gelecek kişi herkesi kurtarmak için gelecek. Reed Richards ihtimali heyecanlandırmıyor da değil.

Darcy ve Vision çok güzel ikili oldular. Vision gerçekleri çok kolay sindirdi. Wanda'ya hak verdi sanırım. Wanda'nın onları yavaşlatma şekline de çok güldüm.

Monica'nın Hex'e girmeye çalıştı sahne çok iyiydi. Arka planda duyduğumuz sesler boşuna değildi. Zaten çıktığında gözleri de mavi oldu. Hoşgeldin Photon.

Agnes'in bodrumu çok ürkütücüydü. Hep Mephisto çıkacak diye bekledim ama şimdilik Agnes tek geldi. Acaba çocukları nereye gönderdi? Mephisto ufakta olsa görünür mü diye çok merak ediyorum.

Bu bölümde neden Pietro yoktu diye merak ederken after credits de ortaya çıktı. Monica'ya yardımcı mı olacak yoksa onu oyuna mı getirecek merak ediyorum.

Finale son iki bölüm kalmışken kafamızda çok soru birikti. Wanda olduğundan daha kötü birisi mi olacak? Agnes'in onun için planı ne? Vision karısını kurtaracak mı? Monica'nın gücü ne? Hayward'ın saldırı planı ne? En önemlisi Billy ve Tommy nereye gitti?

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x8

Bölüm çok iyiydi ya. Çokta güzel bir duygusallıkta giderken hem sonda hem de ek sahnede sağlam bir “hadi be” dedirtti adama. Finalde neler olacak tahmin bile edemiyorum.

Bölüm boyunca Agatha’nın yardımlarıyla birlikte Wanda’nın geçmişi hakkında hepimizin merak ettiği sorular cevaplanmış oldu. Wanda’nın geçmişindeki boşlukların çoğu böylece doldurulmuş oldu.

Agatha’nın geçmişin de gördüğümüz gibi bu salağa yatma olayını çok güzel yapabiliyor. Sadece Wanda’ya yaptığı bir olay değilmiş yani.

Pietro olayı hala karışık gibi. Bizim evrendeki Pietro’nun başka bir kıtada olduğunu Agatha söyledi. Dizideki Pietro acaba sıradan birisi mi çıkacak yoksa kendine geldiği zaman ben Peter’ım deyip paralel evrenden geldiği ortaya mı çıkacak?

Sokovia sahnesinde ben çok duygulandım. Wanda’nın kendini görmesi ve bir anlık mutlu olması beni çok etkiledi. Agatha gerçekten nereye dokunacağını çözmüş. Ailenin ölümü bize hep anlatılmıştı ve şimdi ilk kez izledik. Gerçekten tam bir travmatik olay.

HYDRA laboratuvarı sahnesinde Strucker’ı görmeyi çok isterdim. Bu sahnede Agatha güçlerin nerede geldiğini öğrenmiş oldu. Wanda’nın gözlerinde çizgi romandaki Scarlet Witch’i görünce aşırı heyecanlandım. Gelecek hali?

Avengers binasındaki sahne bize yeni bilgiler veren bir sahne değildi ama yine de Olsen ve Bettany bize güzel bir sekans yaşattı.

Wanda ölüyü diriltebileceğinin farkında değil miymiş yani? Hayward bunu bilerek mi kafasına soktu acaba? Peki o nereden biliyordu böyle bir şey yapabildiğini? Bu adamın gizemi hala çözülemedi.

Sonda Wanda her şeyi kendisi kurmuş gibi gösterildi ama yine de sitcom dekorunu gördük. Agatha’da MCU içinde ilk kez “Scarlet Witch” kelimesini kullanan kişi oldu. Son bölümde bir savaş yaşanacak mı merak ediyorum.

Hayward herkese Wanda, Vision’un cesedini çaldı yalanını konuşmuş. Bu sırada Vision’u birleştirmişler ama neden mavi renkte anlamadım. Wanda sayesinde hayata geri döndürdüler onu ama planı tam olarak ne bilemiyorum. Bakalım daha hangi yalanları ortaya çıkacak.

9/10

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
1x8

Bölümü aşırı beğendim. Bölüme 10 dk kadar daha fazla süre verilmiş ve sürenin tamamen Wanda'nın geçmişine ayrılması harika olmuş.

Tüm sahneler gerçekten ince ince yazılmış. Ailesiyle televizyonda bir diziyi izlediğini gördük ki bu dizi WandaVision'ın ilk bölümlerinde Wanda'nın esinlendiği diziymiş. Bu detaya bayıldım.

Bu sahnenin sonunda farkettim ki hüzünlenme hissi ile birlikte gözlerimden yaş gelmiş. Çok etkileyiciydi gerçekten.

Büyücüler ve Agatha'nın kullandığı kelimeler, yaptıkları büyüler Doctor Strange'i hatırlattı. Strange'in yeni filminde ağırlıklı olarak Wanda'nın güçlerini kullanmayı öğrenmesi konusuna girebiliriz. Gerçekten iyi ikili olacaklar.

Agatha sonunda istediğine ulaştı ve Wanda'nın Scarlett Witch olduğunu, kaos büyüsüne sahip olduğunu öğrendi. Magneto'nun gelmesine kesin gözüyle bakıyorum ben ki Magneto'nun gelmesiyle Wanda'nın güçlerinin asıl kaynağı, asıl ailesi gibi konulara da girilir.

Bölümün sonunda Hex'in kurulma sürecini de görmüş olduk. İlk fragmanların sahneleri çok özel yerlerden seçilmiş. Bi kez daha dikkatli izlemek lazım..

Screenshot_20210227-060819_Video Player.jpg

7 bölümdür Vision, ben Vision değilim kardeşim geçmişimi hatırlamıyorum sanki başka birisiyim diyip duruyordu.

Ve öğrendik ki gerçekten de o değilmiş. Vision'ı yeniden hayata döndürmek için Wanda'ya Hex'i kurdurmuşlar böylece Ultron'u Vision formuyla hayata döndürdüler.

White Vision formuyla da dönmüş olabilir ama ben gözlerinden yola çıkarak Ultron olma ihtimalini daha yüksek görüyorum..

Yaptıklarından yola çıkarak Hayward'in Ultron olma ihtimali de az değil hani.

Vision'ı kötü biri olarak görmek çok dokundu. Onu özlediğimi after credits sahnesinde daha iyi anladım..

11/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and mesmeso