Disney+ WandaVision - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Katılım
27 Kasım 2016
Mesajlar
11,469
Reaksiyon puanı
5,758
Puanı
710
Yaş
21
Konum
Trabzon
1x9

Ne final yapmışlar be. Kaç tane duygu değişimi yaşadım sayamadım. Beklediğimiz kişi gelmedi ama olsun yine de kaliteli bir son oldu.

Wanda'nın sonda yaptığı fedakarlık beni çok etkiledi. Kız sanki bu zaman kadar acı çekmemiş gibi daha da beter acılar çekti. Bu kız varya cidden iyi delirmiyor. Başkası olsa çoktan kafayı yemişti.

Vision meselesi bence kapanmadı. Canlandırılan Vision nereye gitti bize gösterilmedi. Renkli Vision bütün bilgilerini ona aktardı muhtemelen ve gerçek dünyaya gönderdi onu. Doctor Strange 2 filminde gözükmesini bekliyorum. Hatta eskisinden de güçlü olacaktır.

Tommy ve Billy mutlaka geri gelecek bunu hepimiz biliyoruz. Young Avengers filmi her türlü çekilecek. Wanda tek başına mı yoksa Strange ile mi onları getirecek bilemiyorum ama.

Monica çok feci bir şey oldu be. Aşırı sağlam bir kahramanımız daha oldu. Sondaki sahnesi de harikaydı. Skrull görmeyi hiç planlamıyordum. Far From Home'dan bildiğimize göre Fury şu anda uzayda. Acaba bu sahne Secret Invasion dizisine mi yoksa Captain Marvel 2 filmine mi bağlanacak?

Dizide Darkhold görünce Agents of SHIELD dizisinden birini de görmek isterdim. Çok güzel olurdu ama o diziyi artık evrene dahil etmeyecekler sanırım.

En sonda Wanda'nın kulübesinden hala Strange'in çıkmasını bekliyordum. Onu görememek bende büyük yıkım yarattı ya. Aşırı emindim onu göreceğimize. Bu sahne de Doctor Strange 2 filminin açılış sahnesi olabilir bence ya. Yoksa nasıl bu kızı o filme bağlayacaklar ki?

Yönetmen olmayacak dedi ama bir anda sürpriz yapıp "biz size şaka yaptık haftaya 10. bölüm olacak" deseler. Strange'i şu dizide görseydik be abi.

9/10
 
  • Harika
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Katılım
15 Aralık 2011
Mesajlar
61,155
Reaksiyon puanı
33,346
Puanı
1,061
Konum
Elbet Birgün Buluşacağız
Ne finaldi ne diziyde be.. Tüm duyguları yaşattılar. Duygularım daha çok hüzün olmakla birlikte karmakarışık. Asla unutulmayacak, eskimeyecek bir dizi yapmışlar. Daha sonra belki detaylı yorum atarım.
 

mesmeso

Moderatör
Katılım
27 Kasım 2016
Mesajlar
11,469
Reaksiyon puanı
5,758
Puanı
710
Yaş
21
Konum
Trabzon
  • İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Katılım
15 Aralık 2011
Mesajlar
61,155
Reaksiyon puanı
33,346
Puanı
1,061
Konum
Elbet Birgün Buluşacağız
Marvel değil Avengers ise sorun yok, nasılsa izledik hepsini. :A
1-2 karakterlerin kim olduğunu bilmen gerekiyor.
Monica mesela. Captain Marvel'da ki küçük kız ama pek bi hikayesi yoktu.
Darcy var bilirsin onu da.
Jimmy Woo var bi de. Sözleşmeyi kabul etmeyenleri tutuklayan adam.

Hikaye olaraksa İnfinity War'ın sonuna hakimsen yeterli bence.

Iyi işlenmiş farklı bir senaryosu var dizinin. Seversin bence.
 
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski