"Vuslat" Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,197
Puanı
1,060
Hertürlü ayvayı yiyor adam :A:A:A @Sherlock
66205

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa yok onu görüp değil ben ilk 3 bölümden sonrasını ilzyememiştim iyiki izleyememişim diyorum :A:A:A @Forumdash

Cansu Ezelin sanırım en kalitesiz oyuncusuydu @Forumdash abiciğimi kızdıralım biraz :A:A:A Adanalıdakı idil ve cansu Kenanın en kötü partnerleri :A:A:A @xemrexxx @serhatt
İdil ile bir mi tutuyorsun :F Cansu Kenanın en iyi partneri Berguzar ile :X Kenan benim gözümde var olduysa Ezel ve Karadayı ile:A Deli Yürek fazla izlemezdim. Acı Aşk zaten tarzım değildi tam bi arabesk dizisi:X

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aaa yok onu görüp değil ben ilk 3 bölümden sonrasını ilzyememiştim iyiki izleyememişim diyorum :A:A:A @Forumdash

Cansu Ezelin sanırım en kalitesiz oyuncusuydu @Forumdash abiciğimi kızdıralım biraz :A:A:A Adanalıdakı idil ve cansu Kenanın en kötü partnerleri :A:A:A @xemrexxx @serhatt

Ezel'de kalitesiz oyuncu yoktu, hepsi birbirinden iyi oyuncularla dolu bir diziydi. Aşk-ı Memnu ile birlikte Ay Yapım'ın en iyi işi zaten oyuncu kadrosu olarak. :A @Forumdash'ın zirve yıllarıydı o yıllar. :A Kenan'ın en iyi partneri Bergüzar, ondan sonra ise Cansu zaten. Geri kalanlar fasa fiso. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ezel'de kalitesiz oyuncu yoktu, hepsi birbirinden iyi oyuncularla dolu bir diziydi. Aşk-ı Memnu ile birlikte Ay Yapım'ın en iyi işi zaten oyuncu kadrosu olarak. :A @Forumdash'ın zirve yıllarıydı o yıllar. :A Kenan'ın en iyi partneri Bergüzar, ondan sonra ise Cansu zaten. Geri kalanlar fasa fiso. :A
İdil ile bir mi tutuyorsun :F Cansu Kenanın en iyi partneri Berguzar ile :X Kenan benim gözümde var olduysa Ezel ve Karadayı ile:A Deli Yürek fazla izlemezdim. Acı Aşk zaten tarzım değildi tam bi arabesk dizisi:X
İdille eyşan birmi tutuyorsun diyende berguzarla bir tutuyorlar aaaa :eek::eek::eek: @xemrexxx

Cansu Dere oyuncu bile değil iyiyi bırakın :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eski vadiyi izlerken Ömer baba deli hikmet Eylüle falan saydırıyorlar ezel izlerkende kör meliha bahar ve eyşana 2 dizininde seyirci tarafından ileri saralak zamandan kazandıkları karakterler ve her bölümde bol küfür ettikleri :F :F :F @xemrexxx @Maskeli Fedai @Forumdash