Spor Vitor Pereira

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Terim eski Terim değil. Sizin kadro da son yıllarda gördüğüm en vasat Gs kadrosu yıldızı yok resmen takımın. Kerem falan genç yetenek kastım yıldız benim. Gs yerinde olsam ne yapar ne eder mesela Talisca'ya çökerim.
Terim'in devri çoktandır geçti zaten iki yıl önce de söylüyordum :A Geçen @HeisenBerg 'e de söyledim bizim kadro yanlış planlanmış bu takım hiçbir maçı rahat kazanamaz diye nitekim kazanamıyor da.. Gençlik aşısı yanlış yapılmış..

Net üç tane orta saha lazım. Öyle potansiyelli falan değil olmuşunu alıp getirecekler yoksa hüsran :A
------

Üçlüye devam etmeli dün ikinci yarı aksadık savunmada bayağı. :A
Vitor bizim Tudor gibi şanssızlık yaşadı hep. Yoksa aman aman kötü oynamıyordunuz :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Terim'in devri çoktandır geçti zaten iki yıl önce de söylüyordum :A Geçen @HeisenBerg 'e de söyledim bizim kadro yanlış planlanmış bu takım hiçbir maçı rahat kazanamaz diye nitekim kazanamıyor da.. Gençlik aşısı yanlış yapılmış..

Net üç tane orta saha lazım. Öyle potansiyelli falan değil olmuşunu alıp getirecekler yoksa hüsran :A
Gençlik aşısı öyle sahaya 7-8 tane genç futbolcu sürerek olmaz :A Takımda 4-5 tane kaşar olacak 2-3 genç olacak öyle işler.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İkinci yarı aksamadık saçma sapan değişiklik yapıp takımı geriye çekti ondan aksadık :A İlk 70 dakika 2-3 atak verdin yoksa altı üstü. Tiss yerine Szalai olsa onu da vermezdin.
Napsın olm yoruldu İrfan maç eksiği de var zaten. Mesut da yoruldu ama onu bekletti biraz daha. Diagne'nin girişi de etkiledi. Allah'tan Terim, Halil ile başladı da Kim ezdi onu gerçi Diagne'yi de ezerdi de yine de daha etkili olurdu Diagne.

İkili stopere döneceksek Serdar-Kim diyorum ben. Szalai ve Tisserand üçlü stoperleri ikilide olmuyo pek. Hele Tisserand korkunç.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Napsın olm yoruldu İrfan maç eksiği de var zaten. Mesut da yoruldu ama onu bekletti biraz daha. Diagne'nin girişi de etkiledi. Allah'tan Terim, Halil ile başladı da Kim ezdi onu gerçi Diagne'yi de ezerdi de yine de daha etkili olurdu Diagne.

İkili stopere döneceksek Serdar-Kim diyorum ben. Szalai ve Tisserand üçlü stoperleri ikilide olmuyo pek. Hele Tisserand korkunç.
Atilla da olur kral Serdar da olur fark etmez. Tamam değişiklik yap ama takımı geriye çekme Gs'nin üstüne gelecek hali yoktu sen kendin getirdin.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Gençlik aşısı öyle sahaya 7-8 tane genç futbolcu sürerek olmaz :A Takımda 4-5 tane kaşar olacak 2-3 genç olacak öyle işler.
Terim o konuda Babel'e Fego'ya güvenmiş sanırım da yola çıktığı adamların kendine faydası yok :A

Cicaldau diye bir adam gelmiş mesela taraftar övüyor falan da maçta adını duymuyoruz doğru düzgün. Belhanda top kaybı yapar kendini hatırlatırdı bunda o da yok. Bizimkiler bazı oyuncuları gereksiz abartıyor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Dün az daha 6. oyuncu değişikliğini yapacaktı. Böyle bir şeyin olmadığını ona hatırlatan kişiye minnettar olmalı.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dün az daha 6. oyuncu değişikliğini yapacaktı. Böyle bir şeyin olmadığını ona hatırlatan kişiye minnettar olmalı.
Ben de delirdim ona :A
Ama bilerek bekletti 2-3 dakika 4 futbolcuyu maçın gidişine göre tekini de geri kulübeye yolladı diyorlar bana pek inandırıcı gelmedi tabii :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Ben de delirdim ona :A
Ama bilerek bekletti 2-3 dakika 4 futbolcuyu maçın gidişine göre tekini de geri kulübeye yolladı diyorlar bana pek inandırıcı gelmedi tabii :A
Ya yok bas baya unuttu değişiklik sayısını. :D Ben iki kere telefonu açıp baktım acaba yanlış mı görüyorum dedim. :D Şöyle bir şey olsaydı çok gülerdim ya abi. :D

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya yok bas baya unuttu değişiklik sayısını. :D Ben iki kere telefonu açıp baktım acaba yanlış mı görüyorum dedim. :D Şöyle bir şey olsaydı çok gülerdim ya abi. :D
Ben de çok söverdim delirdim telefonun başında napıyorsun laaan İrfan, Sosa bari siz söyleyin diye :A
Kafamı kurcalayan şey acaba hükmen yenik mi sayılırdık yoksa hakem hatası mı kabul edilirdi? Yani 5'den fazla oyuncu değişikliği yapınca hakemin müdahale etmesi gerekir mi acaba :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Ben de çok söverdim delirdim telefonun başında napıyorsun laaan İrfan, Sosa bari siz söyleyin diye :A
Kafamı kurcalayan şey acaba hükmen yenik mi sayılırdık yoksa hakem hatası mı kabul edilirdi? Yani 5'den fazla oyuncu değişikliği yapınca hakemin müdahale etmesi gerekir mi acaba :A
Bence 4. hakem uyardı onları. Teknik heyet o heyecanla farketmemiş olabilir.

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İnşallah gittiğin her kulüpte nefret edilirsin. Sen kötü bir hoca olmanın yanı sıra çok karakteri zayıf bir insansın.