Veda Konum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xdragxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün konuşmuştuk zaten ama konuya da bir mesaj bırakayım dedim. Umarım arayı fazla açmadan geri dönersin ve seni bu modda bu giflerle karşılarız...

excited-seinfeld.gif

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Konuyu yeni gördüm. Zaten pek eski üye kalmamışken buraya veda etmen üzücü oldu. Umarım ban süresi bittikten sonra kararını gözden geçirip yeniden burada olursun :(

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam
Doğum gününü buradan tebrik ediyorum Aykutcum. Allah bundan sonraki ömrünü öncekinden daha hayırlı eylesin. :)

Eskilerden birilerini hatırlayamamasına takıldım tabii, inkâr edemem. :A Ayrıca @Özgür de var mesela o jenerasyondan kalan. :A
Olm zaten doğru düzgün hatırlayanımız yok. Hatırlayanlara bari göz dikmeyin. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and 12.Adam
  • Güldürdün
Haydaaaaaa, hocam nereye gittin ya? Son kez konuşamadık bile. :( @xdragxx

Her ayrılık üzücü elbette ama hem en eski üyelerden birinin hem de samimi olduğumuz, her konuşmamızda eğlendiğimiz birinin aramızdan ayrılması daha da üzücü oluyor. Umarım banın kalktığı zaman geri dönersin Aykut hocam, kendine çok iyi bak. Hakkında hayırlısı olsun...

• Üzücü
Ve o gün geldi :T:
------

Kendisi o dönem kendisi ile yönetimde olan isimleri kastetmiş :A
İyi de yine o dönem içerisinde ben olmuş oluyorum. Benim yönetimde olduğum dönemde, @xdragxx de yönetimdeydi. :A

Her neyse son olarak bunu da söylemiş olayım ve susayım. Konuyu daha fazla mahvetmeyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
İyi de yine o dönem içerisinde ben olmuş oluyorum. Benim yönetimde olduğum dönemde, @xdragxx de yönetimdeydi. :A

Her neyse son olarak bunu da söylemiş olayım ve susayım. Konuyu daha fazla mahvetmeyeyim. :A
Sen 2011de yönetimde değilmişsin, 2012de girmişsin ve @xdragxx 2011 yönetim kadrosunu demiş.
Yoksa biliyoruz aynı yönetimde olduğumuzu dedi :A @emreemreu

Ah be veda bile edemedik hocam ya bir 3 4 ay yoktuk herkes gitmiş :(

Umarım bundan sonraki hayatın için her şey gönlünce olur en azından foruma üye olarak giriş yapmadan da olsa uğrar bakar da bu mesajımı bari okursun.

• Beğendim