Veda Konum

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet arkadaşlar 11 senelik forum serüvenimin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu zamana kadar kalbini kırdığım kişiler varsa haklarını helal etsinler ben bir kişi dışında herkese hakkım varsa helal ediyorum. O kişi de zaten kendini biliyor.
Zaten ortak dm kutusunda sohbet ettiğim arkadaşlar bilir yaklaşık 40-50 gün önce tüm dm gruplarından çıktığımı bilir zaten. Çünkü ben çok ciddi anlamda psikolojik baskı yedim. Detay sormayın söylemem ama dün artık maalesef patladım. Patlamam sonucunda kendime yakışmayan bazı şeyler dedim ama suçlu olduğumu kesinlikle düşünmüyorum benim yerimde bence herkes aynj şeyi yapardı ben bu zamana kadar çok iyi sabrettim.
Forumda çok iyi arkadaşlarım oldu onlar kendini biliyor hepinizi özleyeceğim ama banım kalktıktan sonra da yeniden foruma girer miyim asla forum defteri benim için şu an itibariyle kapanmıştır.
Beni her zaman Fenerbahçeli, Geniş Aile, Fight Club ve Seinfeld fanı olarak hatırlayın. Alex de Souza adamdır, Mesut öz abimdir, Messi Goat'tır :A
Hepiniz kendinize iyi bakın kimseye dargınlığım yok. Görüşmek üzere derdim ama banım tekrar aktif olunca bir daha hiçbir şekilde girmeyeceğim buraya.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakkım var mı bilmem ama helal olsun. Çok eğlenceli biriydin, umarım işin gücün rast gider. Yolun açık olsun. Allah'a emanet ol, özleniceksin. Kendine iyi bak. :bhr:
Eyvallah senin de işin gücün rast gitsin :A Hayatında mutluluklar ve başarılar :A

• Harika
Reactions: EmreCan

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Neler oluyor hiçbir şeyden haberim yok ben bu vedaya hazır değilim... :eek:

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Sürem bu kadarmış demek sen de benim için renkli bir karakterdin hakkını helal et. Sağlığın bir an önce kendine gelir umarım güçlüsün atlatırsın.
Duygular karşılıklı, helal olsun sende helal et. İyi dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim. Güzellikler hep seninle olsun. :/

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ne söyleyeceğimi bilemiyorum, yazdıklarını okuduğumda boğazım düğümlendi. Ben bu foruma ilk geldiğimde öyle 2 göz gezdirip çıkıyordum, kimse ile iletişim kuramıyordum pek. Yani ortama kendimi ait hissedemiyordum, yabancılık çekiyordum. Tesadüf sonucu VMYM başvuru konusunu gördüm ve katılayım belki foruma adapte olurum dedim. Ve yarışma sayesinde Dosi'yi ve seni tanıdım ve daha sonra da programda bize çeşit çeşit sponsor bulan Tolstoyevski'yi. :D Sizin o hoş, güzel sohbetleriniz sayesinde foruma alışmaya başladım ve yarışmanın olduğu günleri iple çekmeye başladım. Yarışmanın olacağı gün ve saatte hep kendime bir boşluk yaratıp burada olmaya çalıştım sizinle sohbet etmek ve eğlenmek için. O ortam bana öyle iyi geldi ki resmen sanki yüzyüze sohbet ettiğim bir dost meclisinde gibi hissettim kendimi. Belki de çok geç tanıştık ve aranıza geç katıldım ama sanki senelerdir tanıdığım dostum, arkadaşım gibi oldunuz kısa sürede. Yarışma bitti ama ben her foruma girdiğimde ilk siz ne yazmışsınız, ne zaman aktif olmuşsunuz diye bakıyordum. Burası benim için televizyon haberleri forumundan çok sizlerle sohbet etmek için girdiğim bir yer olmuştu. Şimdi bu yazıyı gördüm ve çok üzüldüm. Eminim bu kararı alman gerekiyordu ve o yüzden aldın, o yüzden umarım senin için en hayırlısı olur benim deyimimle Acun Bey. :bhr: Seni seviyorum ve iyi ki tanımışım ,iyi ki varsın. Bundan böyle bu forumda benim için eskisi gibi olmayacak, içim hep buruk olacak.:(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu anki sinirinle acele bir karar vermişsin gibi geliyor bana. Nasıl bir laf ettin ne kadar ban yersin bilmiyorum ama süren bitene kadar tekrar düşün derim forumu bırakma işini. Kesin dönmem diyorsan da kendi kararındır, diyecek bir şeyimiz olamaz. Varsa hakkımız helal olsun Aykut hocam... @xdragxx

• Harika

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Umarım hayatın boyunca hep güzelliklerle karşılaşırsın, sen de kendine çok dikkat et. Son olarak eğer hakkım varsa da helal olsun. :(

• Harika

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne söyleyeceğimi bilemiyorum, yazdıklarını okuduğumda boğazım düğümlendi. Ben bu foruma ilk geldiğimde öyle 2 göz gezdirip çıkıyordum, kimse ile iletişim kuramıyordum pek. Yani ortama kendimi ait hissedemiyordum, yabancılık çekiyordum. Tesadüf sonucu VMYM başvuru konusunu gördüm ve katılayım belki foruma adapte olurum dedim. Ve yarışma sayesinde Dosi'yi ve seni tanıdım ve daha sonra da programda bize çeşit çeşit sponsor bulan Tolstoyevski'yi. :D Sizin o hoş, güzel sohbetleriniz sayesinde foruma alışmaya başladım ve yarışmanın olduğu günleri iple çekmeye başladım. Yarışmanın olacağı gün ve saatte hep kendime bir boşluk yaratıp burada olmaya çalıştım sizinle sohbet etmek ve eğlenmek için. O ortam bana öyle iyi geldi ki resmen sanki yüzyüze sohbet ettiğim bir dost meclisinde gibi hissettim kendimi. Belki de çok geç tanıştık ve aranıza geç katıldım ama sanki senelerdir tanıdığım dostum, arkadaşım gibi oldunuz kısa sürede. Yarışma bitti ama ben her foruma girdiğimde ilk siz ne yazmışsınız, ne zaman aktif olmuşsunuz diye bakıyordum. Burası benim için televizyon haberleri forumundan çok sizlerle sohbet etmek için girdiğim bir yer olmuştu. Şimdi bu yazıyı gördüm ve çok üzüldüm. Eminim bu kararı alman gerekiyordu ve o yüzden aldın, o yüzden umarım senin için en hayırlısı olur benim deyimimle Acun Bey. :bhr: Seni seviyorum ve iyi ki tanımışım ,iyi ki varsın. Bundan böyle bu forumda benim için eskisi gibi olmayacak, içim hep buruk olacak.:(
Sen de iyi ki varsın ve iyi ki tanımışım seni Fatih. Vmym zamanı tanımaktan en zevk aldığım kişilerin başındaydın. Sen de hakkını helal et avatarını da değişme boşver kalsın :A
Sana sözüm vardı hem Vmym hem de film için ama maalesef tutamayacağım çok iyi bak kendine duygular karşılıklı.
------

Şu anki sinirinle acele bir karar vermişsin gibi geliyor bana. Nasıl bir laf ettin ne kadar ban yersin bilmiyorum ama süren bitene kadar tekrar düşün derim forumu bırakma işini. Kesin dönmem diyorsan da kendi kararındır, diyecek bir şeyimiz olamaz. Varsa hakkımız helal olsun Aykut hocam... @xdragxx
Sağ ol hocam. Maalesef her şeyin bir sonu var böyle olmasını hiç istemezdim ama oldu maalesef. Hayatında mutluluklar senle olsun hep.
------

Kaç kere karalayıp sildim.
Hayat devam eder…
Forumun bana kazandırdığı en iyi dostların başında geliyorsun her zaman mutlu ol hayatında Zeyzey, dosimosi... Ben de sana burdan uzun uzun yazamıyorum maalesef.
------

Umarım hayatın boyunca hep güzelliklerle karşılaşırsın, sen de kendine çok dikkat et. Son olarak eğer hakkım varsa da helal olsun. :(
Teşekkür ederim hisler karşılıklı sen de hep güzelliklerle karşılaş inşallah.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sen de iyi ki varsın ve iyi ki tanımışım seni Fatih. Vmym zamanı tanımaktan en zevk aldığım kişilerin başındaydın. Sen de hakkını helal et avatarını da değişme boşver kalsın :A
Sana sözüm vardı hem Vmym hem de film için ama maalesef tutamayacağım çok iyi bak kendine duygular karşılıklı.
------

Sağ ol hocam. Maalesef her şeyin bir sonu var böyle olmasını hiç istemezdim ama oldu maalesef. Hayatında mutluluklar senle olsun hep.
------

Forumun bana kazandırdığı en iyi dostların başında geliyorsun her zaman mutlu ol hayatında Zeyzey, dosimosi... Ben de sana burdan uzun uzun yazamıyorum maalesef.
------

Teşekkür ederim hisler karşılıklı sen de hep güzelliklerle karşılaş inşallah.
Hakkım varsa helal olsun, sen de hakkını helal et. Sözlere gelince senin canın sağolsun. Dünkü avatar muhabbetinde de dediğim gibi özdeşleşti artık benimle. :A Sen de kendine çok dikkat et, yolun açık ve her şey gönlünce olsun.

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakkım varsa helal olsun, sen de hakkını helal et. Sözlere gelince senin canın sağolsun. Dünkü avatar muhabbetinde de dediğim gibi özdeşleşti artık benimle. :A Sen de kendine çok dikkat et, yolun açık ve her şey gönlünce olsun.
Senin de her şey gönlünce olsun. Hakkım sonuna kadar helal olsun iyi ki tanımışım seni.

• Harika
Reactions: Cervantes