Vadi Çeyrek Final/ Polat Alemdar vs İskender Büyük

Hangi Oyuncu Yarı Finale Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,457
Puanı
1,061
eğer hokkabazlık yapılacaksa @Çiğdem- gerçek vadicileri etiketleme bu diziyi izlemeyen 1 kişiyi bile etiketlemeyeceksin izleyenler kararını verecek ki hak yerini bulsun
polat dışındaki herkes hikayedir bırakın bu işleri adam 12 yıldır diziyi sırtlıyor ya :D
Dedim ya.öyle bir karakterden sonra Necati Şaşmaz`ın yaptığı cidden büyük başarı.Bu arada.ben.de.aktif olarak diziyi izlemiyorum ama.zamanında hayranlıkla izlediğim diziydi.Vadiyi hiç izlememis olan çok az insan vardır.O yüzden bence çoğu üyenin oy verme hakkı var:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
polat çakır oylaması için artık kriter yoktur türkiyede yaşayan herkes ikisi hakkında bilgisi vardır finale kalırsalar eğer büyük finale yakısır bir şekilde tüm forum katılıcak vadi izlemeyen bile senin benim kadar çakırı polatı biliyor rahat ol bu şimdi alınmıs bir karar değil bu etkinliğe başlamadan aklımda olan birşeydi çünkü büyük finale böylesi yakısır polatı çakırı millet senden benden iyi biliyor sen merak etme :F:F:F
iş hokkabazlığa vurulacaksa biz yokuz sen kendin takıl kendin eğlen

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Umarım Polat ile Çakır yarı finalde değil de finalde karşılaşır? Desteğim gözüm kapalı Süleyman Çakır efsanesine. :) Bence rahmetliye saygı duruşu için herkesin oyunu Çakır a atması daha iyi olurdu? @takas

Bir de bütün forumun katılması daha mantıklı sonuçta Çakır ı da Polat ı da bilmeyen, duymayan hiç kimse yoktur Türkiye'de? @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iş hokkabazlığa vurulacaksa biz yokuz sen kendin takıl kendin eğlen
ne hokkapazlığı cnm öyle niyetim olsa ben denizi oylamadan çıkarırmıyım senden başka söz söyleyen kimse yoktu sırf senin hatrına denize oy verme dedim başka niyetim olsa dermiyim survivur bilmem ona benzeyen yarısmalar hepsinde halk oylaması vardır finallerde
ayrıca bu ayrısma zaten halka açık vadi karakteri bilen herkes katılsın dedim ama sen deniz tam hakim değil diyince onun oyunu saymıyorum artık yalnız polat çakır başka birşey bu oyuncular hakkında bilgisi olmayan yoktur hatta haklarında yorum bile yaparlar böyle bir final olursa herkesin katılımını isticem tabikide zaten şuankı ankette herkese açık benim etiket yapmama gerek yok isteyen yine verebiliyor ama çakır polat oylamasına kimsenin katılmaması için neden yok bakalım bir ozaman gelsinde

Umarım Polat ile Çakır yarı finalde değil de finalde karşılaşır? Desteğim gözüm kapalı Süleyman Çakır efsanesine. :) Bence rahmetliye saygı duruşu için herkesin oyunu Çakır a atması daha iyi olurdu? @takas

Bir de bütün forumun katılması daha mantıklı sonuçta Çakır ı da Polat ı da bilmeyen, duymayan hiç kimse yoktur Türkiye'de? @Çiğdem-
finalde karşıalsırsalar ehrkes katılıcak zaten bu ankette herkese açık yine isteyen oy verebiliyor ben sadece etiekt yapıcam final olursa polatı çakırı izi izlemeyen bile bizden daha iyi yorumlar büyük finalde herkes katılıcak tabikide hiç izlemeyen birisi bile çakırı polatı tüm özelliklerini anlatır :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

kurtlar vadisini izleyen bir adam polat alemdara oy vermiyorsa benim gözümde vadiye ihanet etmiş vadici falan değildir ben burda ustama oy vermeyeceksem vadiciyim ayaklarına yatmanın anlamı yok polat alemdar ismi varsa gerisi teferruattır yemişim çakırı makırı bizi buralara getiren polattır NET
önemli olan bilip bilmemek değil bizde biliyoruz herkesin polatı çakırı bildiğini önemli olan takipçisi olmak izlemektir burda polat alemdarın yaptıklarını bilmeyen adamın gelip çakıra oy vermesi saçmalıktır

ayrıca sadece polat değil memati çakır oylamasında da oyum mematiyedir benim onu da söylim

ne hokkapazlığı cnm öyle niyetim olsa ben denizi oylamadan çıkarırmıyım senden başka söz söyleyen kimse yoktu sırf senin hatrına denize oy verme dedim başka niyetim olsa dermiyim survivur bilmem ona benzeyen yarısmalar hepsinde halk oylaması vardır finallerde
ayrıca bu ayrısma zaten halka açık vadi karakteri bilen herkes katılsın dedim ama sen deniz tam hakim değil diyince onun oyunu saymıyorum artık yalnız polat çakır başka birşey bu oyuncular hakkında bilgisi olmayan yoktur hatta haklarında yorum bile yaparlar böyle bir final olursa herkesin katılımını isticem tabikide zaten şuankı ankette herkese açık benim etiket yapmama gerek yok isteyen yine verebiliyor ama çakır polat oylamasına kimsenin katılmaması için neden yok bakalım bir ozaman gelsinde

finalde karşıalsırsalar ehrkes katılıcak zaten bu ankette herkese açık yine isteyen oy verebiliyor ben sadece etiekt yapıcam final olursa polatı çakırı izi izlemeyen bile bizden daha iyi yorumlar büyük finalde herkes katılıcak tabikide hiç izlemeyen birisi bile çakırı polatı tüm özelliklerini anlatır :-):-):-)
bi saçmalık yapıp yarı finalde eşleştirme sakın
polat aslan amca
çakır memati yap finale çıkanlar yapışsın bu şekilde yap

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
kurtlar vadisini izleyen bir adam polat alemdara oy vermiyorsa benim gözümde vadiye ihanet etmiş vadici falan değildir ben burda ustama oy vermeyeceksem vadiciyim ayaklarına yatmanın anlamı yok polat alemdar ismi varsa gerisi teferruattır yemişim çakırı makırı bizi buralara getiren polattır NET
önemli olan bilip bilmemek değil bizde biliyoruz herkesin polatı çakırı bildiğini önemli olan takipçisi olmak izlemektir burda polat alemdarın yaptıklarını bilmeyen adamın gelip çakıra oy vermesi saçmalıktır

ayrıca sadece polat değil memati çakır oylamasında da oyum mematiyedir benim onu da söylim

polat aslan amca
Görüşüne katılmıyorum ama saygı duyuyorum. Sanırım vadicilik yerini Pusuculuğa almış çünkü Çakır ın durduğu yerde onun kalfası Memati yi seçmek? Gerçek Vadi izleyicisi, sahte Vadi izleyicisi nedir? Kurtlar Vadisi ni seven herkes Vadi izleyicisidir öteki karakter fanboyluğu pek alakadar etmiyor.

Tamam benim lafım önemli olmayabilir ben kimim sonuçta ama istersen Kurtlar Vadisini ilk başladığından beri izleyen dışarıdaki insanlara da sorabilirsin laf arasında, Çakır mı Polat mı diye. Eminim yüzde doksanı Çakır diyecektir.

Kurtlar Vadisini Kurtlar Vadisi yapan Süleyman Çakır ve Polat Alemdar'dır. İsteyen birini isteyen ötekini seçebilir, ben Eski Kurtlar Vadisi ni defalarca izledim, yani ben çakma ve boş bir izleyici miyim? Ya da Çakır tarafında olan yüzbinlerce kişi?

Şu gerçek ki Süleyman Çakır ın 35-40 bölümde yaptığı etkiyi kimse yapamadı, yapamaz ülke çapında.

Her şeyden önce Çakır da batsın Polat da. :) Sonuçta ne kadar sevsek de bunlar birer hayali karakter, hayali karakterler için Gerçek insanları kırmanın pek anlamı yok, Polat en iyi diyorsan öyle olsun sonuçta herkesin görüşü kendine. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Görüşüne katılmıyorum ama saygı duyuyorum. Sanırım vadicilik yerini Pusuculuğa almış çünkü Çakır ın durduğu yerde onun kalfası Memati yi seçmek? Gerçek Vadi izleyicisi, sahte Vadi izleyicisi nedir? Kurtlar Vadisi ni seven herkes Vadi izleyicisidir öteki karakter fanboyluğu pek alakadar etmiyor.

Tamam benim lafım önemli olmayabilir ben kimim sonuçta ama istersen Kurtlar Vadisini ilk başladığından beri izleyen dışarıdaki insanlara da sorabilirsin laf arasında, Çakır mı Polat mı diye. Eminim yüzde doksanı Çakır diyecektir.

Kurtlar Vadisini Kurtlar Vadisi yapan Süleyman Çakır ve Polat Alemdar'dır. İsteyen birini isteyen ötekini seçebilir, ben Eski Kurtlar Vadisi ni defalarca izledim, yani ben çakma ve boş bir izleyici miyim? Ya da Çakır tarafında olan yüzbinlerce kişi?

Şu gerçek ki Süleyman Çakır ın 35-40 bölümde yaptığı etkiyi kimse yapamadı, yapamaz ülke çapında.

Her şeyden önce Çakır da batsın Polat da. :) Sonuçta ne kadar sevsek de bunlar birer hayali karakter, hayali karakterler için Gerçek insanları kırmanın pek anlamı yok, Polat en iyi diyorsan öyle olsun sonuçta herkesin görüşü kendine. :)
ya aga adam koskoca diziyi 12 yıldır sırtlıyor oktay kaynarca çakırdan sonra bin tane dizide oynadı tutmadı polat alemdar vadiyi sırtladı coşturdu özellikle pusunun ilk 100 bölümü yani iskenderli dönem eski vadi kalitesinde ve seviyesindedir aksiyon yönü çok daha fazladır bunu belirtmek lazım
tabi eski vadinin havası suyu başkadır
pusuculuk diye bişey yok kurtlar vadisi 3-5 yıllık bir dizi değil tam 12 yıllık bir efsanedir ve tüm serileri filmleriyle bir bütündür
polat alemdarın olduğu yerde karşısına istediğin karakteri koy polat açık ara alır bu anketide istediğin yerde yap
çakır öldüğünde ağlamış biriyim ama memati uzun yıllar büyük bi fenomene dönüştü ve çakırı geçti polattan sonra memati gelir buna da eminim
gerçek vadi izleyicisi vadiye sonuna kadar sahip çıkan tüm efsanelerine gereken kıymeti veren ve ustasını ezdirmeyen kişidir
çakma da birçok örnek verebilirim çok var çakma vadicilerden :D
kurtlar vadisini kurtlar vadisi yapan senaryosudur işte se-nar-yo karakterler asla değildir
senaryosundan sonrada polat alemdar gelir
eğer vadiyi vadi yapan çakır memati abdülhey falan olsaydı onlar öldüğünde vadi biterdi
çakır altı üstü 40-45 bölüm oynamış 1.5 sene vadide bulunmuş bi adam öldüğünde hadi merak ettin 3-5 bölüm daha izledin sonra bırakırsın ama bu millet vadi manyağı oldu çakır öldükten sonra polat alemdar mafya babası olup racon üstüne racon kesince vadi rekor üstüne rekor kırmıştır

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

polat aslan amca
şuana kadar hep kurayla seçtim bakalım yine ne olur şu oy süresi bir bitsinde :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
şuana kadar hep kurayla seçtim bakalım yine ne olur şu oy süresi bir bitsinde :-):-):-)
bu sefer kurayla seçme çünkü zevki kalmaz
polat alemdar ve hocası aslan amcayı eşleştirelim
süleyman çakır ve sağ kolu mematiyi eşleştirelim macera aramaya gerek yok

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sefer kurayla seçme çünkü zevki kalmaz
polat alemdar ve hocası aslan amcayı eşleştirelim
süleyman çakır ve sağ kolu mematiyi eşleştirelim macera aramaya gerek yok

çakırla polatı karşılaştırmasam bile kafama göre oyuncu koyamam karşılarına en azından polatla çakır kiminle eşleceğine kurayla karar veririm hangisine memati aslan düşüyorsa onu kurayla seçerim
ayrıca @takas @Tolstoyevski çakır polat konusunu onların finalinde bakarız burada sonlandıralım bu konuyu ve ihanet falan başkalarınını görüşüne kesinlikle birşey demeyelim bende çakır diyorum sonucta takasta polat der ayoll zıt fikir olmasa anket yapmaya gerek yok ikiside kazanabilir ben başından beridir onu anlatmaya çalısıyorum ikiside kazanabilir lütfen o an geldiğindede sadece kendi oyumuzu atıp izleyelim kimseye müdahele etmeyelim ve çakır polat konusunada finalde bakalım herkese iyi akşamlar :-):-):-)