Vadi Çeyrek Final/ Polat Alemdar vs İskender Büyük

Hangi Oyuncu Yarı Finale Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çeyrek finallere geldik polat iskender eşitliği olursa önceki turda daha fazla oy alan iskender geçer
Kural kimse kimsenin oyuna karışıp eleştiri yapmasın herkes özgürce kullansın lütfen dikkate alalım
Polat Alemdar
510176.jpg

İskender Büyük
iskender-buyuk_5917.jpg

@Polat Şaşmaz @takas @vadikızı @china_shangai @Maskeli Fedai @34rcp44 @-KADİR- @Yasin93 @sürgünüm @batuhankaralar @Master.1000 @Tolstoyevski @xemrexxx @S.G.A.T. @WesTxCoasT @papuleoo @XanTier @ABAY_06 @mrt-06 @legolas9900 @nberkayozer @eros

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iskender büyük buraya gelmesi başarı bence ben aron felleri daha çok seviyordum mesala iskenderden
oyüzden polat alemdar rahat diyorum :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Polat dedim. :) İskender Büyük'ün konuşmasını seviyordum uzata uzata. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Ben bu oylamada Polat Alemdar'ın yer almasını doğru bulmuyorum. Zaten kendisi Vadi ile bütünleşti, dizide tek başrol ve 10 sezondur oynuyor. Onun bu etkinlikte 1. olacağı belli, keşke Polat dışındaki oyuncular arasında bu oylama gerçekleştirilseydi. Bu zaman daha doğru bir sonuç ortaya çıkardı. Her neyse zaten oylamada olmadığım için birşey diyemem, sadece fikrimi belirtmek istedim. :X

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Ben bu oylamada Polat Alemdar'ın yer almasını doğru bulmuyorum. Zaten kendisi Vadi ile bütünleşti, dizide tek başrol ve 10 sezondur oynuyor. Onun bu etkinlikte 1. olacağı belli, keşke Polat dışındaki oyuncular arasında bu oylama gerçekleştirilseydi. Bu zaman daha doğru bir sonuç ortaya çıkardı. Her neyse zaten oylamada olmadığım için birşey diyemem, sadece fikrimi belirtmek istedim. :X
@denizz19 bak da örnek al :A

-Tapatalk-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cnm vadi izlemediğin için sana çok birşey diyemiyorum yani bilmiyor olabilirsin ben polatı çıkarsam çakır kazanacak çakırı çıkarsam memati kazanacak memati çıkarsam abülhey kazanacak hepsini çıkarsam vadi etkinliği diye birşey kalmayacak ortada:F:F:F
bu etkinliğin amacı vadide oynamıs tüm oyunculara yer vermektir asıl amaç budur tam 192 oyuncuya birden yer verdim 5 tur oynadık ilk turlar 13 gruplar oldu bunlarla uğraşmak hepsini kurayla çekmek gerçekten büyük emek harcadım oyüzden etkinliğe ne gerek vardı yorumlarını kabul etmem biz amacımzıa çoktan ulastık amaç 192 oyuncuya yer vermekti ayrıca adaletli bir seçimin olduğu her eyrde çakır polata fark atar polatın kazanması için duygusallık işe girmesi gerekiyor polata vermeyi zorumluluk olarak düşünmeleri gerekiyor bnları bir kenara atabilen herkes gözü kapalı çakır der kenara atamayanlar polatı seçer polat kazanırsada normaldir ama yarışmanın kazananı belli değil çakır polat birisi kazanıcak bundan önceki turda polat çakır aynı gruptaydı çakır 13 e 12 oyla polatın önünde grubu tamamladı vadi izleyenlere büyük bir heyecan sunuyorum tüm vadiciler içinden geçirir poalt çakır anket olsa kim kazanır diye onlara bu fırsatı sundum ben isteyen değerlendirir istemeyen değerlendirmez ama poalt çakır anketi karşılaşması tüm vadicilerin en büyük heyecanıdır bunu izlemeyen bilemez ve kazanan belli değil
çakır % de 51 e %49 polata göre kazanma sansı az yukarıda hatta
gerçi kim kazanırsa kazansın tüm karakterleri yeniden hatırlamıs olduk ve büyük bir emek harcıyorum :bhr::bhr::bhr: