Vücut Yapmayı Düşünür müsünüz ?

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Haha seni unuttuk :D
Forumcak hepiniz kaslı olacaksınız işte benim sayemde fena mı? Bak kızlar öyle hımbıl herif sevmez. Yanında dalyan gibi duracak, geniş omuzlara uzanacak, kollarında uyuyacak erkek ister. Tabii istisnalar olabilir bunları istemeyen ama genelimizin istediği bunlar. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Ben çok kısa gördüm ama zeki değil. :X :X

Sana şu kadarını söyleyeyim. Gerçi senden 2 yaş büyüğüm ama boyunun kısa olmasının hiçbir zararını görmeyeceksin ilerde. :) :) Ama üniversiteye girince vücut geliştirmeye başlaman lazım. ;)
Ben boyumdan şikayetçi değil sadece 2 , 3 CM daha uzamak istiyorum o kadar fitness için abim baskı yapıyor yazın başlarım belki. :) Tavsiylerin için teşekkür ediyorum. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Forumcak hepiniz kaslı olacaksınız işte benim sayemde fena mı? Bak kızlar öyle hımbıl herif sevmez. Yanında dalyan gibi duracak, geniş omuzlara uzanacak, kollarında uyuyacak erkek ister. Tabii istisnalar olabilir bunları istemeyen ama genelimizin istediği bunlar. :X
Kız haklı. :X :X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,698
Puanı
1,061
Forumcak hepiniz kaslı olac:Dsınız işte benim sayemde fena mı? Bak kızlar öyle hımbıl herif sevmez. Yanında dalyan gibi duracak, geniş omuzlara uzanacak, kollarında uyuyacak erkek ister. Tabii istisnalar olabilir bunları istemeyen ama genelimizin istediği bunlar. :X
:) Tamam o zaman ilk once bullyden kasli fotolar istiyoruz sonra da xemrexxx :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Bizde biliyoruz bunları. :p Daha ince tüyolar lazım Esra. :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,698
Puanı
1,061
[quote="dizi kolik, post: 1566346, member: 8545:D]Eee tabi canım. :X

Furkan bence yapmalısın. Senin boyun felan da var yani. Manken gibi çocuk olursun Valla. :X

Emre mi? :eek::X[/quote]
Onu ben cumle aralarina skistirmayi seviyorum. :D