Uzak Şehir - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,303
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GaGAVclW0AAP40B

Kanal D'nin AyNA Yapım imzalı yeni dizisi 'Uzak Şehir'in tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna Ahmet Katıksız'ın oturduğu, başrollerini Ozan Akbaba ile Sinem Ünsal'ın paylaştığı dizinin senaryosunu Lübnan dizisi 'Al Hayba'dan ülkemize Gülizar Irmak uyarlıyor.

Uzak Şehir, yakında Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Güzel fragman olmuş. Zaten dizide aksiyon olacak. Şans vereceğim kesinleşti. Ozan Akbaba ve Sinem Ünsal yakışmış. Hatta Esra Bilgiç'den daha iyi olmuş bence

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy
Güzel fragman olmuş. Zaten dizide aksiyon olacak. Şans vereceğim kesinleşti. Ozan Akbaba ve Sinem Ünsal yakışmış. Hatta Esra Bilgiç'den daha iyi olmuş bence
Esra Bilgiç bu diziye ön numara olurdu, Sinem Ünsal soğuk kalmış, aksiyon demişken de o kadar çok olmaz aksiyon bence aşiret çoğunlukta bence, Ozan Akbaba soğuk durmuş fragmanda bilemedim

Esra Bilgiç bu diziye ön numara olurdu, Sinem Ünsal soğuk kalmış, aksiyon demişken de o kadar çok olmaz aksiyon bence aşiret çoğunlukta bence, Ozan Akbaba soğuk durmuş fragmanda bilemedim
Esra bilemedim ya şimdi. Bakacağız artık. İlk bölümlerde soğuk sert olması lazım Ozan'ın sonradan yeğeni ile yumuşaması lazım.

• Okudum
Reactions: ahmetbey
Güzel bir aşiret dizisi geliyor. Sahneler ve ortam çok güzel. Burası Kanada değil burası Mardin! Güzel replik :D

Silahlar da çekildi. İntikam var kaos var 6 reyting geliyor :D

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Gurbet kadını dizisine benziyor.Meltem Cumbulun kocası ölüyor.Çocuklarıyla beraber Fatma Girikin evine gidiyor.ayna yapım ay yapım aynı şirketmı acaba

Mardin olması, Sinem olması, Ozan olması harika ama konu hiç ilgimi çekmedi. Tanıtım idare eder gibi.

Tanıtım olmamış pek ama yine de senaryo iyi işlenirse tutma şansı var.