Kullanıcı Adı - Tavsiye & Tartışma Konusu

@YaṣlıKurt veya @KurtBey mi yapsak :A pek olmadı gibi ama :D yada yıllardır Yakamoz kullanırım ondan yabancı geldi.
------

@YalnızKurt da olabilir
Yakamoz reyize çok alıştık. Yakamoz da güzel. Değiştirmemen daha iyi ama sıkıldıysan;

YalnızKurt yada KurtBey özellikle KurtBey çok iyi :)

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi
@YaṣlıKurt veya @KurtBey mi yapsak :A pek olmadı gibi ama :D yada yıllardır Yakamoz kullanırım ondan yabancı geldi.
------

@YalnızKurt da olabilir
Konudada belirttiğimiz gibi, bazı seçenekler arasında kalırsan anket ekleyebilirim. Sende fikrini almak istediklerini etiket edebilirsin.

Eğer değişiklik olacaksa Yakamoz en iyisi

Yakamoz reyize çok alıştık. Yakamoz da güzel. Değiştirmemen daha iyi ama sıkıldıysan;

YalnızKurt yada KurtBey özellikle KurtBey çok iyi :)

KurtBey güzel evet. Teṣkilat dizisinde Tolga Sarıtaṣın lakabı. Edirne de bir köy ismiymiṣ bu arada birde.

Konudada belirttiğimiz gibi, bazı seçenekler arasında kalırsan anket ekleyebilirim. Sende fikrini almak istediklerini etiket edebilirsin.

Eğer değişiklik olacaksa Yakamoz en iyisi

Bir düṣüneyim, haber ederim, teṣekkürler 👍🏻

Sadece @Yakamoz vardı galiba

KurtBey güzel evet. Teṣkilat dizisinde Tolga Sarıtaṣın lakabı. Edirne de bir köy ismiymiṣ bu arada birde.

Bir düṣüneyim, haber ederim, teṣekkürler 👍🏻

Sadece @Yakamoz vardı galiba
etiket olmadığına göre yokmuş :A
İyi bari bir kaç seçenek seç oylayalım :A
------

@Yakamos olarak varmış :A 1 ay mesajsız takılıp gitmiş

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
YaṣlıKurt
YalnızKurt
KurtBey
Yakamoz

Biraz düṣünelim belki baṣka örnekler de çıkar. :D

Bence direk beni düṣünerek üye olmuṣ :D
Dur bi ufak bi inceleme yapacağım. Geliyorum birazdan :A (çok uykum var ama zaten odaya gitmeye üşeniyorum) az daha oyalanayım :A

Bekliyoruz gel gel @RüzgarGülü kaçırma :D
Çabuk oldu bakınması :A senin aktif olmadığın bir zamanda üye olunmuş. Yaptığım çıkarımdan evet kesin senle alakalı özellikle seçilmiş :A

Senin o dönemdeki aktifliklerin:
Ekim 2018 haftada bir kaç kere uğrama.
25 Kasım 2018

Sonrası 1 Temmuz 2019 (forumdaki kayıptan dolayı uğrayıp gitmişsin)

31 Ekim 2019 profil mesajı

5 Nisan 2020 covid dönemi covid konusuna yazmışsın. 3 gün takılıp sonra
Aralık 2020’de gelmişsin.

2021 başında benim En Özlenilen Dizi etkinliğim ile artık sahalara dönmüşsün :A
------

Bu arada 1 Temmuz ve 31 Ekim silmiş olduğun profil mesajların yani sende o tarihler görünmez

Çabuk oldu bakınması :A senin aktif olmadığın bir zamanda üye olunmuş. Yaptığım çıkarımdan evet kesin senle alakalı özellikle seçilmiş :A

25 Kasım 2018

Bu nasıl bir dedektifliktir ben isimlendiremedim 😱 😱 😱

@Bully @12.Adam bizim süpermod baya bir level atlamıṣ yahu :D

Bu elemanı rapor edip forumdan sildirmek gerek :A

Dur bi ufak bi inceleme yapacağım. Geliyorum birazdan :A (çok uykum var ama zaten odaya gitmeye üşeniyorum) az daha oyalanayım :A
Üşengeç lik seviyesine bakin :F
Bekliyoruz gel gel @RüzgarGülü kaçırma :D
Takipteyim de dosi ne yapmış ya. Tuvalete kaç kez gittin bir tek onu yazmamış :D

25 Kasım 2018

------

Bu arada 1 Temmuz ve 31 Ekim silmiş olduğun profil mesajların yani sende o tarihler görünmez
Çok tehlikesin diyeceğim ama tehlikeli olduğun için değil işin içinde olduğun için baktın. Güzel veriler güzel inceleme :D

Celebrate The Champions GIF by Sealed With A GIF

Takipteyim de dosi ne yapmış ya. Tuvalete kaç kez gittin bir tek onu yazmamış :D

Çok tehlikesin diyeceğim ama tehlikeli olduğun için değil işin içinde olduğun için baktın. Güzel veriler güzel inceleme :D

Gülmekten kaburgalarım acıdı :F

Gece gece üṣenmemiṣ sayın süpermodumuz teṣekkür ederiz @Dosi :D

Bu nasıl bir dedektifliktir ben isimlendiremedim 😱 😱 😱

@Bully @12.Adam bizim süpermod baya bir level atlamıṣ yahu :D

Bu elemanı rapor edip forumdan sildirmek gerek :A
Her zamanki halim. Hatta eskiden çok daha fena belli ederdim hünerlerimi :A
Aslında böyle mesajsız yıllarca girilmeyen hesapları yok etmek gerekir :A bir ara bazingaya çıtlatayım :A

Şey eski Dosi (dosimosi) yönetici değilkende böyleydi :bhr: hatta bir keresinde yönetimde olmamama rağmen bir detay yakalayıp olayı çözmelerine vesile olmuştum :A
Durumlara ve kişilere göre Tehlikeli olma durumum olabilir :A yani şimdi kendim hakkımda çok yazmaya başladım. Burda frenleyeyim :A

Aslında böyle mesajsız yıllarca girilmeyen hesapları yok etmek gerekir :A bir ara bazingaya çıtlatayım :A

Şey eski Dosi (dosimosi) yönetici değilkende böyleydi :bhr: hatta bir keresinde yönetimde olmamama rağmen bir detay yakalayıp olayı çözmelerine vesile olmuştum :A
Durumlara ve kişilere göre Tehlikeli olma durumum olabilir :A yani şimdi kendim hakkımda çok yazmaya başladım. Burda frenleyeyim :A
Kendini frenlemen yönetim açısından ve yönetimdd olduğun için iyi birşey ama umarım bu durum sende ilerde çok sıkıcı hal almaz :D

Cehalet Mutluluktur kapısına çıkmayalim sonra :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Kendini frenlemen yönetim açısından ve yönetimdd olduğun için iyi birşey ama umarım bu durum sende ilerde çok sıkıcı hal almaz :D

Cehalet Mutluluktur kapısına çıkmayalim sonra :D
Yok be, frenleme derken ben biraz coşmaya başladım gibi :A kendi iyiliğim için frenliyorum :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Direk @Yakamos dan baṣlayın :A

Direk @Yakamos dan baṣlayın :A
Öyle bir şeye karar verirsek söz ilk işim onu banlamak olur :A

Coş zaten frenleme kendini. Böyle kendini bulman daha iyi olur :D

Reyiz taktı ona kafayı sildirecek :F
Kendimi çok buldum. Biraz kaçmak iyidir :A

Üşengeçliğimi nihayet bir kenara bırakıp kalktım yerimden. İlk kez mutfağı dağınık bırakıp uyumaya çekilecektim. Dur şunu kaldırayım yeter, dur bunu makineye atayım. Dur bu kalmasın yıkayayım derken bi baktım mutfak yine pırıl pırıl :A
Kafamda rahat olduğuna göre başımı yastığa koyduktan sonra en geç 5 dakikaya uyurum :A

İyi geceler size. Gündüz çok yoğun bir gün sonrası artık dinlenme zamanı.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Öyle bir şeye karar verirsek söz ilk işim onu banlamak olur :A

Kendimi çok buldum. Biraz kaçmak iyidir :A

Üşengeçliğimi nihayet bir kenara bırakıp kalktım yerimden. İlk kez mutfağı dağınık bırakıp uyumaya çekilecektim. Dur şunu kaldırayım yeter, dur bunu makineye atayım. Dur bu kalmasın yıkayayım derken bi baktım mutfak yine pırıl pırıl :A
Kafamda rahat olduğuna göre başımı yastığa koyduktan sonra en geç 5 dakikaya uyurum :A

İyi geceler size. Gündüz çok yoğun bir gün sonrası artık dinlenme zamanı.
İyi geceler sana. Bana gün yeni başlıyor sayılır. Kurpiyerlerle randevum var :F