"Ustura Kemal" Ne Zaman Başlıyor ?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Show TV nin yaz sezonunda ekranlara gelecek olan dönem dizisi Ustura Kemal' in yayın tarihi belli oldu.

Oktay Kaynarca ve Emre Kınay ın başrolünde olduğu dizi 24 Temmuz Salı günü Show Tv ekranlarında olacak.

images

Son düzenleme:

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
gün konusunda show tv uzun zaman sonra doğru karar verdi

tarih daha geç olmalıydı 2 ay erken başlıyor

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Temmuz değilde Ağustos olsaymıs daha mantıklı olurmus Pazarteside bence iyi gidecektir kışın... yaz için birşey diyemicem.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet sabah ben de gördüm. Yeni başlayan dizilerin hepsinin saati 21.30 olacak. Geçen sene olduğu gibi Show Tv 19.30'da Adını Feriha Koydum'u yayınlayacak ya da Pis Yedili. Çünki, geçen sene Show Tv çok faydasını gördü bu tekrarların

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
bütün kanallar foxu taklit ediyor :) haftalık diziler yayınlayan star, 19.30 da dizi baslatıp bir sonraki diziyi 21.30 da baslatan show :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
bütün kanallar foxu taklit ediyor :) haftalık diziler yayınlayan star, 19.30 da dizi baslatıp bir sonraki diziyi 21.30 da baslatan show :D

yazın yapıyor 19.30da daha hava aydınlık oluyor.. foxta 2 dizi koymuyor önceki bölümün tekrarı

- - - Ekleme - - -

yazın yapıyor 19.30da daha hava aydınlık oluyor.. foxta 2 dizi koymuyor önceki bölümün tekrarı

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
tamam showu geçtim star tam foxu taklit ediyo haberi 18.30 a aldılar haber pesine haftalık dizi koymalar fln :)

Yok Star Fox'a göre daha düzenli bir kanal. Ayrıca Fox'un gündüz kuşağı muhteşem ama PT'de yalnızca Pzts ve Cmts başarılı başka gunler film yayınlıyor, sonra da ballandıra ballandıra sinema kuşağı diye reklam yapıyor. Stara gelecek olursak gündüz kuşağı Beni Affet'den başka kötü. Ama Melek dün iyi gitmişdi. Yani uzun lafın kısası prestij olarak Fox'un Stara ulaşmasına çok var.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
evet foxun toparlanması lazım 2 saat dizi özeti olmaz 21.30 da dizi baslamaz KIŞIN! ama bu yazdan itibaren düzelicek çünki çok dizisi var suanda yeni yayın akısında dinle sevgili ye yol gözükücek bu reytinglerle devam etmez kışın... 17.00 ye alınır büyük ihtimal

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
evet foxun toparlanması lazım 2 saat dizi özeti olmaz 21.30 da dizi baslamaz KIŞIN! ama bu yazdan itibaren düzelicek çünki çok dizisi var suanda yeni yayın akısında dinle sevgili ye yol gözükücek bu reytinglerle devam etmez kışın... 17.00 ye alınır büyük ihtimal

Dedemin dolabı dizisi tutmaz. Düşman Kardeşlerle Show Dedemin Dolabı ile Fox Akasya Durağına özeniyorlar. Ama bu kalitesizliyi ile bile Akasya Duragı bu dizilere 1000 basar. Fox çok iyi bir kanal olabilir. Ama önce karşısına çıkan her projeye evet dememeli. Dedemin dolabı, Babam İçin, Araf Zamanı falan bu dizilerin tutmayacağı belliydi

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Ramazan ayında başlaması bir fırsat bence. Yeni sezonda başlasaydı düşük oranlarla başlayabilirdi ama ilk bölümlerinde en azından kendini izlettirir dizi. :)

Ben şahsen ilk bölümünü izlemeyi düşünüyorum. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Dedemin dolabı dizisi tutmaz. Düşman Kardeşlerle Show Dedemin Dolabı ile Fox Akasya Durağına özeniyorlar. Ama bu kalitesizliyi ile bile Akasya Duragı bu dizilere 1000 basar. Fox çok iyi bir kanal olabilir. Ama önce karşısına çıkan her projeye evet dememeli. Dedemin dolabı, Babam İçin, Araf Zamanı falan bu dizilerin tutmayacağı belliydi

Dedemin Dolabı ismi biraz tuhaf geliyo ama konusu eğlenceli gibi bez bebek versiyonu olucak yazın iyi gider kışında lale devrinin arkasına koyarlarsa cumt günü sağlam olur foxun...Pzt günü yer gök ask la fox isi götürür ztn...salı araf zamanı çok zor dizi pazara geçerse tutar... Dinle sevgili bence haftalık olmalı salı günleri yayınlansa ilk 15 ile 20 arası mücadele eder gelecek sezon salı pek çekişme olmucak zatn... çarşamba fox gani müjdenin sitcom dizisi the haremi koyacak bence ilk 10 a girer ekimde baslıcak kaliteli iş olucaktır...persembeye pt2 ye İsmail yayına koyarlarsa oda iyi gider cuma pt1 sinema kuşağı yapmalı pt2 ye oh olsunu koysun tamam işte budur :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dedemin Dolabı ismi biraz tuhaf geliyo ama konusu eğlenceli gibi bez bebek versiyonu olucak yazın iyi gider kışında lale devrinin arkasına koyarlarsa cumt günü sağlam olur foxun...Pzt günü yer gök ask la fox isi götürür ztn...salı araf zamanı çok zor dizi pazara geçerse tutar... Dinle sevgili bence haftalık olmalı salı günleri yayınlansa ilk 15 ile 20 arası mücadele eder gelecek sezon salı pek çekişme olmucak zatn... çarşamba fox gani müjdenin sitcom dizisi the haremi koyacak bence ilk 10 a girer ekimde baslıcak kaliteli iş olucaktır...persembeye pt2 ye İsmail yayına koyarlarsa oda iyi gider cuma pt1 sinema kuşağı yapmalı pt2 ye oh olsunu koysun tamam işte budur :D

Dedemin dolabı yeni sezona erir biter. Araf zamanı pazar tutmadı diye Salıya alindi zaten. Çarşamba olan dizinin tutacagini sanmiyorum. İnsallah tutar ama zor. Eve dusen yildirim ve TUİ bile tutmadı. Foxda bir tek doktor dizisinin tutacagina inaniyorum. Çok kaliteli bir iş olacak

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Dedemin dolabı yeni sezona erir biter. Araf zamanı pazar tutmadı diye Salıya alindi zaten. Çarşamba olan dizinin tutacagini sanmiyorum. İnsallah tutar ama zor. Eve dusen yildirim ve TUİ bile tutmadı. Foxda bir tek doktor dizisinin tutacagina inaniyorum. Çok kaliteli bir iş olacak
dedemin dolabı nın ben tutacağını düşünüyorum doktor dizisi ni ztn izlicem oyuncu kadrosu müthiş barıs kılıç vagide gördüm feln var tabii daha bir çok isim var... the harem dizisindede çok yoğun çalışıyorlar gani tiwtter da yazıyodu çok ii bi iş çıkacakmıs bakalım iddalı bi dizi

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Evet sabah ben de gördüm. Yeni başlayan dizilerin hepsinin saati 21.30 olacak. Geçen sene olduğu gibi Show Tv 19.30'da Adını Feriha Koydum'u yayınlayacak ya da Pis Yedili. Çünki, geçen sene Show Tv çok faydasını gördü bu tekrarların

Show Tv geçen sene AFK'u 19.30 yayınlamaya başladı, ilk başlarda iyi gidiyordu ama daha sonra hiç izlenmedi, mecburen bu uygulamadan vazgeçti Show Tv... Tekrarlarını gündüz saatine aldı... Yani bu uygulamanın pek bir faydasını görmedi Show Tv
smile.gif

Araf Zamanı Pazar günleri Fox'a göre çok iyi gidiyordu, Totalde baya toparlanmıştı, dizinin gününün değişmesinin sebebi Babam İçin dizisinin başlaması... FOX Babam İçin dizisini güçlü olduğu bir güne koymak istedi, bu yüzden Araf Zamanı salıya alındı.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Show Tv geçen sene AFK'u 19.30 yayınlamaya başladı, ilk başlarda iyi gidiyordu ama daha sonra hiç izlenmedi, mecburen bu uygulamadan vazgeçti Show Tv... Tekrarlarını gündüz saatine aldı... Yani bu uygulamanın pek bir faydasını görmedi Show Tv :smile:

Araf Zamanı Pazar günleri Fox'a göre çok iyi gidiyordu, Totalde baya toparlanmıştı, dizinin gününün değişmesinin sebebi Babam İçin dizisinin başlaması... FOX Babam İçin dizisini güçlü olduğu bir güne koymak istedi, bu yüzden Araf Zamanı salıya alındı.
Aksine Babam İçin dizisi Pazar`dı. Araf Zamanı başlayacak diye Babam İçin dizisini Cuma`ya aldılar. Sonra Araf Zamanı tutmadı ve Salıya aldılar. Babam İçin dizisini de eski günü olan Pazara aldılar.
Adını Feriha Koydum`un faydasını reyting olarak söylemedim. Bende içinde olmakla her kes tekrarlarını izledi de sevdi diziyi. Bu sezon yükselmesinde en güçlü etkenlerden biridir. Çünki izleyen her kes seviyor

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910

Aksine Babam İçin dizisi Pazar`dı. Araf Zamanı başlayacak diye Babam İçin dizisini Cuma`ya aldılar. Sonra Araf Zamanı tutmadı ve Salıya aldılar. Babam İçin dizisini de eski günü olan Pazara aldılar.
Adını Feriha Koydum`un faydasını reyting olarak söylemedim. Bende içinde olmakla her kes tekrarlarını izledi de sevdi diziyi. Bu sezon yükselmesinde en güçlü etkenlerden biridir. Çünki izleyen her kes seviyor

Tamam, Babam İçin daha önce başlamış :) Ama Araf Zamanı tutmadı diye Salıya almadılar, çünkü reytingleri pazar günü fena değildi... Cuma günü Babam İçin çok kötü gitmiş, bu yüzden onu tekrar eski gününe aldılar ve dolayısıyla Araf Zamanı da Salı geçti...

Bence Babam İçin bittikten sonra Araf Zamanı tekrar pazara alınabilirdi... Muhtemelen yeni sezonda Araf Zamanı pazar günü yayınlanacak...