Ufak Tefek Cinayetler - Genel Yorum Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benim anlatmak istediğim türk dizileri Ortadoğu ve Güney Amerika'da izleniyor onu bizde biliyoruz. :A Ama, fakat ve lakin Avrupa'da da izleniyor denmesi tuhaf kaçtı. Her ülkenin kendi dizisi varken, ikinci seçenek olarak Amerikan dizileri varken üstelik genelde az TV izleyen avrupalılar Türk dizilerini nasıl tanısınlar? En basitinden Almanlar türk dizilerinin t'sinden bile bi' haberler mesela. Şuan yeni yeni İspanya'da yayınlandı demek orada türk dizileri ilgiyle izleniyor demek değildir. :X

Emre'nin de konu diziyken birden bire vatandaşlığa getirmesine ne demeli? :A
Niye türk arkadaşi olan almanlar hiç mi izlememiştir? Bizim bal, ilaç, çöp kanallarımız gibi onlarda da atv avrupa kanal D uero startv avrupa filan yok mu kanal listelerinin gerilerinde:F

İlkkez @xemrexxx yi Türkiyeyi savunurken gördüm :F Sayende bunu sen başardın nasıl antilik yaptıysan artık tebrik ederim:F Gözlerim yaşardı TR'yi savunurken. Milliyetçi ruhunu kabartmişin :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Niye türk arkadaşi olan almanlar hiç mi izlememiştir? Bizim bal, ilaç, çöp kanallarımız gibi onlarda da atv avrupa kanal D uero startv avrupa filan yok mu kanal listelerinin gerilerinde:F

İlkkez @xemrexxx yi Türkiyeyi savunurken gördüm :F Sayende bunu sen başardın nasıl antilik yaptıysan artık tebrik ederim:F Gözlerim yaşardı TR'yi savunurken. Milliyetçi ruhunu kabartmişin :F
Türk arkadaşlarımın hiçbiri türk dizisi izlemiyor. Bir tanesi dışında tabii. O da Çukur izliyor henüz 5. bölümdeymiş hala izleyeceğim diyor. :F

Burada atv avrupa, euro star'ı izleyebilmen için ayrı bir anten takıp turksatı ayarlamalısın. Yoksa o kanallar normalde mevcut değil. :X

TR'ye anti değilim, her ne kadar insanını ve düşünce yapısını sevmesemde sonuçta doğup büyüdüğüm yer orası. Keşke Almanya gibi adil bir ülke olsaydı da gurbet ellere düşmeyeydim diyorum hep. :A Ayrıca türk dizilerinin burada ilgiyle izlenmediğine eminim onu savunuyordum zaten. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Türk arkadaşlarımın hiçbiri türk dizisi izlemiyor. Bir tanesi dışında tabii. O da Çukur izliyor henüz 5. bölümdeymiş hala izleyeceğim diyor. :F

Burada atv avrupa, euro star'ı izleyebilmen için ayrı bir anten takıp turksatı ayarlamalısın. Yoksa o kanallar normalde mevcut değil. :X

TR'ye anti değilim, her ne kadar insanını ve düşünce yapısını sevmesemde sonuçta doğup büyüdüğüm yer orası. Keşke Almanya gibi adil bir ülke olsaydı da gurbet ellere düşmeyeydim diyorum hep. :A Ayrıca türk dizilerinin burada ilgiyle izlenmediğine eminim onu savunuyordum zaten. :F
Digitürk bayisi yok mu :A Berlinin Köpeklerinde bi bayii görmüştüm SS alıcaktim unuttum :F Arkadaşina da selam söyle bizi tercih ettiği için youtube'da tekrarlarımız var :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır'ı, Mert Fırat'ı, Tülin Özen'i Insta'dan takip etmeye başlamış ama Bade İşçil'i etmemiş. Üstelik Bade de Aslıhan'ı takipten çıkarmış. Seninki yine ne yaptı da araları bozuldu acaba. :A @Harunnn60
Dizi bitince hep böyle şeyler ortaya çıkıyor, çok üzücü cidden. Diziye her ne kadar kaf söylesem de Aslıhan ve Bade’nin aralarındaki enerji bir başkaydı :D

Seni iyi anlıyorum :F Bedel de bittiği gün Sedef ve Necip Memili çok iyi anlaştıkları Berk Erçer’i takipten çıkarıp tüm fotoları silmişti :F
O düğünü elinde kayışı @Harunnn60 basar kayışları kopardım diye :F:F:F @xemrexxx @serhatt
Otur oturduğun yerde çıldırtma beni :A
Ayol kimin düğünü :A

Kiz Bastan izleyelim geldi tanıtımı görünce :bhr: bu arada fgsn de İspanya'da uyarlanacakmis merakla bekliyoruz İspanyol Fatmagül'ü:A :X @Dosi @vadikızı @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE @Sherlock @dreamy @turkuazz

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061