Ufak Tefek Cinayetler - 45. Bölüm (FİNAL) Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Ne Çukuru mal eksikliği varmış gibi @kerem @Harunnn60 @sokak sanati
9f72520109.jpeg
Çukur olmazsa Çarpışma olcakmış :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati knk senin yorumunu merak ediyorum. :A Şöyle uzun yazıp diziye geçirde biraz keyifle okuyalım. :A

İzlemedim çoğunu ama bir yazar nasıl saçmaların örneği olmuş. Oya ile Merve Can Sister olmuş. Kötülüğün anası Peloymuş demekki:A
KAS'in ve Merve'nin Oya ve Serhan'a bilek bükmesi çok acınası olmuş. Onca bölüm abart bu karakterleri son bölüm başka karakter gibi seyirciye izlet.

Zavallı bir dizi olarak bitmiş kısaca.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklediğim gibi basit bir final oldu, zaten o kadar olayın iki bölüme sığdırılması imkansız ve ötesiydi. Saçma sapan bir finaldi, o kaliteye hiç yakışmadı. Üzüldüm doğrusu...

Finalde en sevdiğim kısım Şebnem'in Ayşe'e laf söylemesi oldu, disko topu dedi ya. :F

Oya'nın Şebnem'i öldürmesi sürpriz oldu vallahi, şaşırdım ben. Şebnem diziye renk kattı, keşke daha erken gelseydi ya da hiç gelmeseydi ne diyeyim. Son 2-3 bölümde izlemek sıkıştırılmış gibiydi. Erken gelseydi ya da daha uzun izleyebilseydik eminim çok renk katacaktı. :D

Oya ve Şebnem kavgası da amatöre kaçmıştı. Oya ve Serhan'ın düğününe Merve'nin o şekil gelmesi de basitliğin daniskasıydı. Ben böyle diziden mutlu son beklemezdim, birinin intihar etmesi falan lazımdı ne bileyim ya. İlk bölümden beri olay, ölüm, katil, cinayet derken mutlu son olmamalıydı.

Arzu'nun cinayeti de Burcu'ya kaldı, Burcu yine evlenemedi ona üzüldüm. :F Emre de çiçek alıp yanına gidiyor, git yeni biri bulsana ya...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çukur'da kadın oyuncu eksikliği bariz belli oluyor. Şöyle 2-3 kadın karakteri dahil etseler hiç fena olmaz. :A
Bende onu diyorum işte Çukur da kadın oyuncu eksikliği var oyüzden bu Ecünnü yerine kadın oyuncu gelmeli ve dizideki ecünnüler Akşın ile Senada yolcu olmalı :A :A :A @xemrexxx @serhatt @Harunnn60