Ufak Tefek Cinayetler - 45. Bölüm (FİNAL) Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ufak-tefek-cinayetleri-hayaleturk.jpg

Ekranların büyük ilgiyle izlenilen dizisi ''Ufak Tefek Cinayetler'' bu akşam ekranlara veda ediyor!

Final Bölümü Özeti:
Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak? Şebnem, Merve'yle Kerim'in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu'yla Emre'yi ise bambaşka sürprizler bekliyor. Arzu'nun katili kim? Kerim'in kolunun sakat kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kimi, neden öldürdü? Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap bulacak.

Final Bölümü Etiketi:
#şarmaşıkfinal

Ufak Tefek Cinayetler, sürprizlerle dolu final bölümüyle bu akşam 20.00'de Star TV'de! Dizinin final bölümüyle ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!
utc45-4.jpg

utc45-1.jpg

utc45-6.jpg

@Aserat @Harunnn60 @kerem @serhatt @xemrexxx @Gizmen @anniegrant @sokak sanati @Ahmed ve izleyen diğer herkes...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
İyi bir final yapacaklarını sanmıyorum ama o kadar bölüm izledik finali izlemeden olmaz. Heyecanla bekliyoruz.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Şuan özeti izliyorum da geçen bölüm ne kadar rezalet bir bölümmüş. Merve'nin telefonda Serhan'a herşeyi itiraf etmesi, Serhan'ın Kerim'e el vermesi falan çok yapmacık duruyor. O kadar yavaş ilerleyen konu bir anda uçuşa geçti. :F

Final bölümü olmasa Kadın'a geçesim var. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Kerim'in koluna saksıyı Emre attı sanıyordum ama meğersem o Taylan'mış. Yanlışlıkla düşürdüğünü falan söyledi. Final bölümü aceleye geldiği için konu iyice havada kalmış. :X

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Emre'nin bunca yıl bu olayı gizlemesi bana mantıklı gelmedi.. Taylan'ın saksıyı itmesi mantıklı ama Emre olmamış.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Şu Merve'yle Kerim hiç samimi ve içten gelmiyor. Oya ve Serhan kadar kötü bir ikililer. :(

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
En azından finalde geçen sezonun başlarındaki tadı alaydık be..