UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

İç bir Pepsi de kendine gel.. @Sherlock @MasacRE @DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Ronaldocu görünce benim gibi yapman lazım MEnes dostum niye bu kadar uzun yazıyorsun bir şey ispatlaması gereken taraf onlar bence....

Reactions: MEnes

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İzlemedim o nedenle yorum yapamıcam dostum ama kardeşim abi iptal edilen golümüz çok güzeldi yazık oldu falan...
İptal edilen gol direkten dönen top 3 korner yüzünden gol yemek ilk yarı aşırı şansızdık ama ikinci yarı düzgün bir oyun yoktu abi. İlk yarı takım varını yoğunu koydu pili bitti. Sonlara doğru tamamen saldı takım resmen.

Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Fanatiklik bir yana...avrupada türk takımlarının yenilmesine gerçekten üzülüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fanatiklik bir yana...avrupada türk takımlarının yenilmesine gerçekten üzülüyorum.
Avrupa'da ben pek rekabet peşinde değilim herkesin yenmesini isterim üstelik şu dönemde ama girerek kötüye gidiyoruz. Büyük ihtimalle bundan sonra şampiyonlar ligine uzun bir süre doğrudan gidemeyecegiz.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Avrupa'da ben pek rekabet peşinde değilim herkesin yenmesini isterim üstelik şu dönemde ama girerek kötüye gidiyoruz. Büyük ihtimalle bundan sonra şampiyonlar ligine uzun bir süre doğrudan gidemeyecegiz.
walla yarına Fenerbahçe mutlak yenmesi gereken 1 takımlar oynayacak...hemde arka arkaya..6 puanı alması laızm. bakalım ne halt yiyeceğiz.

Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
walla yarına Fenerbahçe mutlak yenmesi gereken 1 takımlar oynayacak...hemde arka arkaya..6 puanı alması laızm. bakalım ne halt yiyeceğiz.
Ben aslında kuralar çekildikten sonra en çok Fenerbahçe'den umutluydum. Olimpiyakos yenilgisi biraz şaşırttı. Grubun zayıf halkası Antwerp'i mutlaka iki maçta da yenmesi gerek.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060

Ben aslında kuralar çekildikten sonra en çok Fenerbahçe'den umutluydum. Olimpiyakos yenilgisi biraz şaşırttı. Grubun zayıf halkası Antwerp'i mutlaka iki maçta da yenmesi gerek.
Bizim bu gruptan tulum çıkarmamız lazımdı.Ezine peynir olmasak iyidir. 🤣

Reactions: Gerekli24