UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Korkmakta o kadar haklısın ki...
Ama 1 kişiden daha korkuyorum... Ole Gunna Solşar denilen adamdan... Acilen tekme tokat kovmamız lazım. Daha geçen gün West Ham'a yenilip lig kupasından elendi ilk maçta. Takımın 5 tane kupa kazanma şansı varsa daha şimdiden 4'e düştü.

• Üzücü
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama 1 kişiden daha korkuyorum... Ole Gunna Solşar denilen adamdan... Acilen tekme tokat kovmamız lazım. Daha geçen gün West Ham'a yenilip lig kupasından elendi ilk maçta. Takımın 5 tane kupa kazanma şansı varsa daha şimdiden 4'e düştü.
Conte gibi bir hoca boştayken neyi bekliyorlar hiç anlamıyorum ya. Bu adamla olmayacağı çok açık ortada. Bugün de yine rezil bir futbol oynadı ManU. Villerreal ilk yarı net üstün olan taraftı. İkinci yarıda da ancak beraberlik golü gelince bir kıpırdanma gösterdiler o da doğal olarak gelişen bir durum zaten. Bir büyük takım kendi sahasında net favori olduğu maçta bu kadar mı etkisiz futbol oynar. Hiç olacak şey değil yani.

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Conte gibi bir hoca boştayken neyi bekliyorlar hiç anlamıyorum ya. Bu adamla olmayacağı çok açık ortada. Bugün de yine rezil bir futbol oynadı ManU. Villerreal ilk yarı net üstün olan taraftı. İkinci yarıda da ancak beraberlik golü gelince bir kıpırdanma gösterdiler o da doğal olarak gelişen bir durum zaten. Bir büyük takım kendi sahasında net favori olduğu maçta bu kadar mı etkisiz futbol oynar. Hiç olacak şey değil yani.
Ben fark atar sanmıştım.Kadro bunu vaadediyordu.

• Üzücü

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
1.40 oran vermişler iddiada, alakası yok halbuki. 2.10 vs 2.40'lık bir eşleşme bence. 1.40 oran alacak kadar iyi bir oyun oynamıyor takım. Evinde bile hiçbir maça favori olarak çıkamıyor... Zidane da boştaymış herhâlde. Hangisi kadroya daha uygunsa getirsinler bir an önce. Devre arası üst düzey bir orta saha alınırsa tadından yenmez ayrıca.

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu adam beni çok korkutuyor...
Korkmakta o kadar haklısın ki...
Bu adamın herhangi birini veya bir yeri yok etmesi için kendisine “Şampiyonlar Ligi” denilmesi yeterli, hemen üstünü çıkarıp şova başlar. Çok büyük winner…
Bunlar da çok doğru analizler be kardeşim, gerçekten imza atılır. Nefis bir kadro kurulmuş, CR7 gelmiş ve şov yapıyor ancak gel gelelim hocanın yetersizliği net bir şekilde belli oluyor. Acilen Conte hocam takımın başına getirilmeli başka bir yerlere kaptırılmadan…

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Bu adamın herhangi birini veya bir yeri yok etmesi için kendisine “Şampiyonlar Ligi” denilmesi yeterli, hemen üstünü çıkarıp şova başlar. Çok büyük winner…

Bunlar da çok doğru analizler be kardeşim, gerçekten imza atılır. Nefis bir kadro kurulmuş, CR7 gelmiş ve şov yapıyor ancak gel gelelim hocanın yetersizliği net bir şekilde belli oluyor. Acilen Conte hocam takımın başına getirilmeli başka bir yerlere kaptırılmadan…
Pepsi fan club üyeleri birer birer gemiyi terk etti.. @MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Zor bela kelin takımına gol attı diye fanları çıldırmıştı, Penaldo'm bir gün sonra siz hayırdır deyip geri postaladı bunları.. @MasacRE @MEnes
Söz konusu ŞL olunca Ronaldo abim her şeyi planlayarak ilk dakikada atabileceği golü son dakikada attı, Pepsi Fan Club iptal. Premier Lig’de de şovunu yapar şimdi abim… @MasacRE @MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Pepsi fan club üyeleri birer birer gemiyi terk etti.. @MEnes
Dün Messi'nin attığı gole bakıp bir de TAP in MERCHANT'ın attığı gole bakıp gemiyi terk mi edeceğim... SAÇMA...
------

Messi ŞL tarihinin Premier Lig takımlarına (Büyük 6'lıya) en çok gol atan futbolcusu, 27 gol... En yakın rakibi Ronaldo 12 gol, arada 15 gol fark var... Premier Lig en büyük 6'lısına orada oynamamasına rağmen Harry Kane'den daha fazla gol atmış, 27'ye 26... Soran olursa yağmurlu Stoke deplasmanından korktu kaçtı dersiniz, yersen... Aynı şekilde Premier Lig Top 6'ya Ronaldo'dan daha fazla golü var... Yine soran olursa yağmurlu Stoke deplasmanından korktu kaçtı dersiniz...

Aralarında 35 40 maç fark var ve 16 gol 6 asist fark var... Ama yine soran olursa Ronaldo en çok gol atan ve en çok asist yapan futbolcu dersiniz... 2 yıl sonra öyle mi kalacak bir bekleyip görelim bakalım... Bazen bu Ronaldo'yu överken insanlar hangi argümanlara bakacağını şaşırıyor ve komik duruma düşüyor... Bir TAP in MERCHANT ile bir DAHİ'yi kıyaslayamazsınız... MESSI'nin gol atması için ceza sahası içinde beklemeye ihtiyacı yokur... Kendisi sıkışan oyunda CITY gibi en formda takımlardan birine karşı topu orta sahadan alır 40 metre sürer ve ceza sahası DIŞINDAN golünü atar... Size naçizane önerim futbolu konuşurken ve yorumlarken biraz objektif ve mantıklı olun... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Dün Messi'nin attığı gole bakıp bir de TAP in MERCHANT'ın attığı gole bakıp gemiyi terk mi edeceğim... SAÇMA...
------

Messi ŞL tarihinin Premier Lig takımlarına (Büyük 6'lıya) en çok gol atan futbolcusu, 27 gol... En yakın rakibi Ronaldo 12 gol, arada 15 gol fark var... Premier Lig en büyük 6'lısına orada oynamamasına rağmen Harry Kane'den daha fazla gol atmış, 27'ye 26... Soran olursa yağmurlu Stoke deplasmanından korktu kaçtı dersiniz, yersen... Aynı şekilde Premier Lig Top 6'ya Ronaldo'dan daha fazla golü var... Yine soran olursa yağmurlu Stoke deplasmanından korktu kaçtı dersiniz...

Aralarında 35 40 maç fark var ve 16 gol 6 asist fark var... Ama yine soran olursa Ronaldo en çok gol atan ve en çok asist yapan futbolcu dersiniz... 2 yıl sonra öyle mi kalacak bir bekleyip görelim bakalım... Bazen bu Ronaldo'yu överken insanlar hangi argümanlara bakacağını şaşırıyor ve komik duruma düşüyor... Bir TAP in MERCHANT ile bir DAHİ'yi kıyaslayamazsınız... MESSI'nin gol atması için ceza sahası içinde beklemeye ihtiyacı yokur... Kendisi sıkışan oyunda CITY gibi en formda takımlardan birine karşı topu orta sahadan alır 40 metre sürer ve ceza sahası DIŞINDAN golünü atar... Size naçizane önerim futbolu konuşurken ve yorumlarken biraz objektif ve mantıklı olun... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD
Onu bunu boş ver... Cristiano Ronaldo'nun önünde ne zaman diz çökeceksin? 🤔🤔

• Güldürdün
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Asıl sen Messi bu sene 7. Ballon Dor'u, ardından Dünya kupasını, ardından 8. Ballon Dor'u kazandıktan sonra Messi önünde diz çökecek misin...
Messi böyle yan gelip yatmaya devam ederse 6. Ballon doru elinden alabilirler yalnız. :A @MasacRE @Maskeli Fedai @MasacRE

images (68).jpeg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860