UEFA Şampiyonlar Ligi - Beşiktaş - Napoli - Grup Karşılaşması - Yorum Konusu

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
besiktas-napoli-maci.jpg

Temsilcimiz Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde gruplardaki 4. karşılaşmasında evinde Napoli'yi ağırlayacak.

11'ler:
Beşiktaş: Fabri; Beck, Marcelo, Rhodolfo, Dusko Tosic; Gökhan İnler, Hutchinson; Quaresma, Tolgay Arslan, Adriano; Aboubakar

Napoli: Reina Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Ghoulam Allan, Callejon, Jorginho, Hamsik, Insigne Gabbiadini.

Saat:20:45

Yayın: TRT 1

Deplasmanda Napoli'yi yenen Besiktas kendi evinde yenilir sasirir miyiz hayir :A ama yine de basarilar insallah kazanir :A

Beşiktaş'ın eksikleri var, özellikle Talisca ve Caner. Caner'in olmayışından dolayı Tosic sol beke çekilmiş ki bu sezon stoper mevkisinde çok başarılıydı. Talisca'nın eksiğini de Tolgay ile kapatmaya çalışmış Şenol Güneş anladığım kadarıyla. Bu akşam Beşiktaş'ın şansı var ama defans bölgesi sıkıntılı gibi duruyor. Gol yese bile başta Q7 ve Aboubakar sonrada diğer hücum silahları ile telafi edebilir bunu.

Unutulmaması gereken bir diğer faktör ise Vodafone Arena. Maç bugün kapalı gişe oynanacak ve Beşiktaş taraftarının etkisiyle iç sahada çok iyi. Ben maçı Beşiktaş'ın 2-1 veya 3-2 ile kazanacağını düşünüyorum ki umarım öyle olur.

Bir Galatasaray'lı olarak; Başarılar Beşiktaş.

Beşiktaş'ın eksikleri var, özellikle Talisca ve Caner. Caner'in olmayışından dolayı Tosic sol beke çekilmiş ki bu sezon stoper mevkisinde çok başarılıydı. Talisca'nın eksiğini de Tolgay ile kapatmaya çalışmış Şenol Güneş anladığım kadarıyla. Bu akşam Beşiktaş'ın şansı var ama defans bölgesi sıkıntılı gibi duruyor. Gol yese bile başta Q7 ve Aboubakar sonrada diğer hücum silahları ile telafi edebilir bunu.

Unutulmaması gereken bir diğer faktör ise Vodafone Arena. Maç bugün kapalı gişe oynanacak ve Beşiktaş taraftarının etkisiyle iç sahada çok iyi. Ben maçı Beşiktaş'ın 2-1 veya 3-2 ile kazanacağını düşünüyorum ki umarım öyle olur.

Bir Galatasaray'lı olarak; Başarılar Beşiktaş.
Özellikle Aboubakar Q7 ve Tolgaydan beklentim yuksek bol pozisyon bekliyorum yedeklerden tabiki Ozzynin donmesini. Tosic stoper kanatta Olcay olmaliydi hatali secim.

TRT 4K Digiturkte yok galiba aradım bulamadım. Bu arada Napoli taraftarlarını tokatlamışlar Şirinevler'de :A Sopayla inmişlerdi havaalanına iyi olmuş hadlerini bilsinler burası İtalya sokaklarına benzemez.

TRT 4K Digiturkte yok galiba aradım bulamadım. Bu arada Napoli taraftarlarını tokatlamışlar Şirinevler'de :A Sopayla inmişlerdi havaalanına iyi olmuş hadlerini bilsinler burası İtalya sokaklarına benzemez.
TRT 4k normalde digiturkte yok ama 399.kanalda bu akşam TRT 4 k yayını olacakmış.399. Kanal digitürkün kendi kanalı ama TRT 4k nin maç saatlerinde dönüşümlü olacakmış:)

Uydu alıcısı 4K'yı desteklemediğinden dolayı ses geliyor ama görüntü yok. FHD izleyecez mecburen :A

Tosic de gitti. "4 ay sahalardan uzak kalacak" haberi gelir birazdan :A Bu beşiktaşın makus talihi ne olacak yav böyle :A

Son düzenleme:
Hakem verdi sonunda penaltıyı. :D Haydi Beşiktaş. :D

Çok farklı bir maç oldu bjk açısından quresma iyi oynadı aslında bu kadar zorlu bir maçta 1 puanda iyidir:)