UEFA’dan Manchester City'ye Men Cezası!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
City1.jpg

UEFA, 2012-2016 yılları arasında sponsorluk gelirlerinde usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle Manchester City'yi Avrupa kupalarından 2 yıl men ettiğini açıkladı. İngiliz ekibine 30 milyon Euro da para cezası verdi.

UEFA’dan yapılan açıklamada, Manchester City’nin 2012-2016 yılları arasındaki sponsorluk gelirlerini olduğundan fazla göstermesi nedeniyle Avrupa’dan men ve para cezasına çarptırıldığı belirtildi.

İngiliz ekibinin CAS’a itiraz etme hakkının bulunduğu ifade edilirken, verilen cezaların CAS’ın vereceği nihai karar sonrası yürürlüğe koyulacağı açıklandı.

Kaynak: Sözcü

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Böylece Messi’nin City’e transferi ihtimali kalmadı ancak Guardiola’nın 2.Barça dönemi ihtimali yükseldi. Gelirken yanına da şöyle Mbappe, Firmino tarzı olay yaratacak birkaç transferle birlikte Barça tekrardan yükselişe geçer.
Adı geçen 3'lünün Barcelona'ya gidecek kadar salak olduğunu düşünmüyorum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Adı geçen 3'lünün Barcelona'ya gidecek kadar salak olduğunu düşünmüyorum.

Her şey paraya bakar ama Barça’nin yönetiminden ben de bir şey beklemiyorum, zaten Messi’den sonra takım Valencia-Sevilla kalitesinde kalabilirse iyidir. Real Madrid ambargo koyacaktır lige PSG, Juve gibi eğer Barça böyle devam ederse.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bu düşünceyle PSG'nin FFP kurallarından dolayı ömür boyu men cezası alması gerekiyordu. Saçma bir karar.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şuan Utku beyciğimle çok güçlüyüz... işe yaramaz bu. :A @MasacRE

Ekli dosyayı görüntüle 75407
Beter olsun Petrolspor beter olsun Arap sermayesi AHAHAHAHAH :A :A

dunyanin-en-guzel-gulen-insani_1540541.gif
İki kan dondurucu leş City gibi bir takıma saldırmaya kalkışmış. Ama buna izin vermeyiz. PEP dahisinin kurduğu bu sistemi kimse Şampiyonlar Ligi'nden men edemez. Bu kararı tanımıyor ve onaylanma ihtimalini gerçek bulmuyorum... :A