'Tuzak' Saat Değiştiriyor ve Final Yapıyor! | TV8

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
t25_tuzak-dizisi-ilk-bolumu-n-988.jpg

TV8'in reytinglerde hayal kırıklığı yaratan yeni dizisi Tuzak'tan iki kötü haber!

Yapımcılığını Acun Medya ve Fabrika Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Akın Akınözü, Talat Bulut, Bensu Soral ve Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı yapım, 13. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı. Öte yandan dizinin son bölümleri, düşük reytingler nedeniyle bu haftadan itibaren 22.30'da ekrana gelecek.

Tuzak, yeni bölümüyle Çarşamba 22.30'da TV8'de!

Fifq4YYXoAEFO3T

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Final haberi yakın demek ki. Tuzak'ı final yapıp yerine Sıfırıncı Gün'ü deneyebilirler belki ama Çöp Adam'dan çekinirler bence.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV8'de yarışmalardan daha düşük (gerçi düşük diyorum ama zamanında 5 alan diziye bile dokunmuşluğu var) reyting alan dizilerin ortak kaderi. :A En iyi ihtimalle 13'ü tamamlayıp bitecek gibi ama o kadarını bile göremezse sürpriz olmaz.

Final haberi yakın demek ki. Tuzak'ı final yapıp yerine Sıfırıncı Gün'ü deneyebilirler belki ama Çöp Adam'dan çekinirler bence.
Bu haberi görünce Kırmızı Oda'nın 61 hafta aynı düzende yayınlanmayı başarmasına şükrettim. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
TV8'de yarışmalardan daha düşük (gerçi düşük diyorum ama zamanında 5 alan diziye bile dokunmuşluğu var) reyting alan dizilerin ortak kaderi. :A En iyi ihtimalle 13'ü tamamlayıp bitecek gibi ama o kadarını bile göremezse sürpriz olmaz.

Bu haberi görünce Kırmızı Oda'nın 61 hafta aynı düzende yayınlanmayı başarmasına şükrettim. :A
Kırmızı Oda aldığı reytinglerle Tv8'in diğer yapımlarını gölgede bıraktığı için cesaret edemediler herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Burdan anlaşılan... Masterchefin getirisi dizinin getirisinden daha fazla..
Sanırım diziyide bir kaç haftaya final edecekler...Zaten ite kaka 2-3 olan ratinglerinin 1 ve 2 ye düşmesiyle dükkanı kapatacaklar.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Çok belliydi bunun olacağı. Tanıtımları kötüydü bayağı. Yine de herkesin emeğine sağlık.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Başka bir kanalda olsaydı tutma şansı vardı. TV8'in yayın düzeni olmadığından doğru düzgün seyirciler ne özet izleyebildiler ne de tekrarlarını.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Kadro iyiydi ama soğuk bir başrolü ve soğuk bir havası vardı. Sıfırıncı Gün de aynı kaderi yaşayacak gibi hissediyorum.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Başroller uyumsuzdu amma yine de Show'da olsaydı ve İçerde/Çukur/3 Kuruş gibi Pazartesi yayınlansaydı en azından 4+ alırdı bence. Şansı vardı.
TV8 geçen 2 sezon diziler için daha uygun iken, bu sezon hiçbir dizi tutmaz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Burdan anlaşılan... Masterchefin getirisi dizinin getirisinden daha fazla..
Sanırım diziyide bir kaç haftaya final edecekler...Zaten ite kaka 2-3 olan ratinglerinin 1 ve 2 ye düşmesiyle dükkanı kapatacaklar.
Acun direk final yapsaydın ya
@Cervantes , kap bildirimi gelmiş, eli kulağındadır. :A
Fabrika Yapım'ın tutmayan kaçıncı projesi sayamadım. Maliyetli bir diziye de benziyordu, tutmaması üzücü.
Yani o kadar belliydi ki o kadar olur. :A
Başka bir kanalda olsaydı tutma şansı vardı. TV8'in yayın düzeni olmadığından doğru düzgün seyirciler ne özet izleyebildiler ne de tekrarlarını.
Kadro iyiydi ama soğuk bir başrolü ve soğuk bir havası vardı. Sıfırıncı Gün de aynı kaderi yaşayacak gibi hissediyorum.
Az önce itibariyle birsen final haberini yazdı
Başroller uyumsuzdu amma yine de Show'da olsaydı ve İçerde/Çukur/3 Kuruş gibi Pazartesi yayınlansaydı en azından 4+ alırdı bence. Şansı vardı.
TV8 geçen 2 sezon diziler için daha uygun iken, bu sezon hiçbir dizi tutmaz.
13. bölümde final yapacakmış.

(Kaynak: Birsen A.)