'Tuzak' Saat Değiştiriyor ve Final Yapıyor! | TV8

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Fabrika Yapım'ı Acun bile kurtaramadı, 13'e kadar sabredeceklerse güzel ama benim tanıdığım Acun daha erken final yaptırır, Annenin Sırrıdır Çocuk'ta olduğu gibi...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fabrika Yapım'ı Acun bile kurtaramadı, 13'e kadar sabredeceklerse güzel ama benim tanıdığım Acun daha erken final yaptırır, Annenin Sırrıdır Çocuk'ta olduğu gibi...
Sürpriz olmazsa final bölümü ocak ayının ikinci haftasına denk geliyor ama Sıfırıncı Gün aralık sonunda başlayacakmış yani ancak o gelene kadar devam eder gibi. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Başka bir kanalda olsaydı tutma şansı vardı. TV8'in yayın düzeni olmadığından doğru düzgün seyirciler ne özet izleyebildiler ne de tekrarlarını.
Bu yorumunda ciddi misin? Bu dizi hangi kanalda olursa olsun tutmazdı zaten. İyi bir dizi hangi kanalda olursa olsun tutar. 2-3 sezondur dizi tutturamayan Star bu sene Yalı Çapkını ile uçuyor örneğin. Birde doğru düzgün tekrar izleyemediler demişsin ama Tv8'de sabah-gece sürekli tekrarı döndü bu dizinin. Akşam MasterChef yayınlamayı bırakıp Tuzak tekrarı mı vereceklerdi sürekli :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
13. bölümde final yapacakmış.

(Kaynak: Birsen A.)

Bu yorumunda ciddi misin? Bu dizi hangi kanalda olursa olsun tutmazdı zaten. İyi bir dizi hangi kanalda olursa olsun tutar. 2-3 sezondur dizi tutturamayan Star bu sene Yalı Çapkını ile uçuyor örneğin. Birde doğru düzgün tekrar izleyemediler demişsin ama Tv8'de sabah-gece sürekli tekrarı döndü bu dizinin. Akşam MasterChef yayınlamayı bırakıp Tuzak tekrarı mı vereceklerdi sürekli :A
Fatih resmileşti. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Kanalın düzenini fark ettin mi hiç? Dizinin ne bir defa 20:00'da tekrarlarını verdi (genelde en çok seyredilen ve seyirci çekmek adına en doğru saat) ne de özetini doğru düzgün bir saatte başlattı. Bir hafta özeti 18:50 diğer hafta 19:20 vs. başlıyordu. Kaçıranlar ve özetini izlemek isteyen bile doğru düzgün izleyemedi. Yeni bölüm desen özette olduğu gibi başlama saatleri çok değişikti. Demiyorum ki başka kanalda reyting rekoru kırardı fakat en kötü 4+ reyting bandını koruyabilirdi ve daha uzun süre devam ederdi. Bu dönem 3-4 reyting alarak uzun süre devam eden diziler çok fazla.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kanalın düzenini fark ettin mi hiç? Dizinin ne bir defa 20:00'da tekrarlarını verdi (genelde en çok seyredilen ve seyirci çekmek adına en doğru saat) ne de özetini doğru düzgün bir saatte başlattı. Bir hafta özeti 18:50 diğer hafta 19:20 vs. başlıyordu. Kaçıranlar ve özetini izlemek isteyen bile doğru düzgün izleyemedi. Yeni bölüm desen özette olduğu gibi başlama saatleri çok değişikti. Demiyorum ki başka kanalda reyting rekoru kırardı fakat en kötü 4+ reyting bandını koruyabilirdi ve daha uzun süre devam ederdi. Bu dönem 3-4 reyting alarak uzun süre devam eden diziler çok fazla.
Kırmızı Oda'nın da prime-time'da bir kere bile tekrarı verilmedi ama çatır çatır tuttu. Ya da mesela Gecenin Ucunda için elli kere 20.00'de tekrar verildi ama tutmadı yani dizilerin tutması bu kadar basit şeylere bağlı değil. TV8'in düzensizliği zaten hepimizin malumu ama kanalın izleyicisi yıllardır bu duruma alışmış durumda. Dizinin tutmama nedeninin soğuk nevale kadrosu ve kasvetli hikayesi olduğu anlaşılıyor.

• Beğendim
Reactions: Cervantes and Klaus

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Kırmızı Oda'nın da prime-time'da bir kere bile tekrarı verilmedi ama çatır çatır tuttu. Ya da mesela Gecenin Ucunda için elli kere 20.00'de tekrar verildi ama tutmadı yani dizilerin tutması bu kadar basit şeylere bağlı değil. TV8'in düzensizliği zaten hepimizin malumu ama kanalın izleyicisi yıllardır bu duruma alışmış durumda. Dizinin tutmama nedeninin soğuk nevale kadrosu ve kasvetli hikayesi olduğu anlaşılıyor.
Benim dediğim başka kanalda olsaydı en kötü 1-2 reyting daha yüksek alırdı ve uzun süre devam ederdi. 10 bölüm yerine belki 30-40 bölüm devam ederdi. Kırmızı Oda şayet eğer farklı kanalda olsaydı TV8'de aldığı reytinglerden daha yükseklerini alırdı zamanında.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Katılıyorum bu hangi kanalda olursa olsun final yapardı (sadece bölüm sayısı değişirdi, fox da olsa 6 da bitirmişti bile)
Zaten bu dizide baştan bir olmamışlık vardı.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Katılıyorum bu hangi kanalda olursa olsun final yapardı (sadece bölüm sayısı değişirdi, fox da olsa 6 da bitirmişti bile)
Zaten bu dizide baştan bir olmamışlık vardı.
Konu zaten bölüm sayısı, bütün diziler final yapıyor zamanı gelince. 8-10 bölüm devam etmiş bir diziye tutmadı diyebiliriz fakat örn. Star TV'de olsaydı 3-4 reyting ile belki sezon sonunu bile görebilirdi ki o zaman final bile yapsaydı bu dizi tuttu diyebilirdik en azından.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Konu zaten bölüm sayısı, bütün diziler final yapıyor zamanı gelince. 8-10 bölüm devam etmiş bir diziye tutmadı diyebiliriz fakat örn. Star TV'de olsaydı 3-4 reyting ile belki sezon sonunu bile görebilirdi ki o zaman final bile yapsaydı bu dizi tuttu diyebilirdik en azından.
Bu dizi Starda da olsa 13 de final yapardı. Bence en fazla bu bölümü görebilir.
(Starda olsa da aynı reytingleri alacağını düşünüyorum buna en yakın örnek Gecenin Ucunda, yaklaşık aynı reytingleri alıyorlar. Ki Gecenin Ucunda da Aralık sonu final yapacak gibi görünüyor)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bu dizi Starda da olsa 13 de final yapardı. Bence en fazla bu bölümü görebilir.
(Starda olsa da aynı reytingleri alacağını düşünüyorum buna en yakın örnek Gecenin Ucunda, yaklaşık aynı reytingleri alıyorlar. Ki Gecenin Ucunda da Aralık sonu final yapacak gibi görünüyor)
Tuzak'ın potansiyeli Gecenin Ucunda'dan daha fazlaydı bence ama kanal yüzünden kayboldu bu dizi. Duy Beni bile 20 bölüm devam ettiyse 1 reyting ile, ÇGH2, Doğu Demirkol bile bu oranlar ile devam ediyorlarsa Tuzak hayli hayli devam ederdi uzun süre. Star TV'yi bu konuda taktir ediyorum, yapımlarının arkasında uzun süre duruyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Fabrika Yapım'ın tutmayan kaçıncı projesi sayamadım. Maliyetli bir diziye de benziyordu, tutmaması üzücü.

Kadro iyiydi ama soğuk bir başrolü ve soğuk bir havası vardı. Sıfırıncı Gün de aynı kaderi yaşayacak gibi hissediyorum.

Başroller uyumsuzdu amma yine de Show'da olsaydı ve İçerde/Çukur/3 Kuruş gibi Pazartesi yayınlansaydı en azından 4+ alırdı bence. Şansı vardı.
TV8 geçen 2 sezon diziler için daha uygun iken, bu sezon hiçbir dizi tutmaz.

Fatih resmileşti. :A

Kanal yüzünden harcandı dizi keşke başka kanalda başlasaydı
Serhata da tuzak kuralım konu vesilesiyle :A