turkuazz 15.000'ler Kulübünde!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@turkuazz tebrik ederim Mehmet'im, nice mesajlara. :D Hediyelerin. :A

5618d0ae0f254452448fab6f.jpg

• Harika
Reactions: Turkuazz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hepsi eski şarkılar. Çok dinlerdim zamanında, bazen geceleri açıp dinliyorum hala. :D
ya uzunca bir yorum yaptım tek tek yorumlayıp silinmiş tel gelince :(
neyse kısaca yazayım yine, Demet Akalın'inki evet müzik ve nakaratinı hatirladım. ben severim bu tarz ritimli şarkiları. Hem damar hem hareketli gibi :bhr: aynısi Gülşen içinde geçerli ama bu şarkınin sadece nakarat kısmını hatırladım. Bize yanlış yapanlarada Canın Sağolsun demek gelir

Emre Aydın'inkini ilkkez dinledim. Bu da güzel. Tarzını beğendiğim bir isim zaten.

• Beğendim
Reactions: kerem

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tebrikler @turkuazz nice mesajlara yalnız ben şaşırdım bu kadar mesajının olmasına. :A Nerelerde yazıyorsun bu mesajları. :A Son zamanlarda dinlediklerimi hediye etmek istiyorum zevklerimiz aynı mı bakalım. :A

• Harika
Reactions: Turkuazz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
ya uzunca bir yorum yaptım tek tek yorumlayıp silinmiş tel gelince :(
neyse kısaca yazayım yine, Demet Akalın'inki evet müzik ve nakaratinı hatirladım. ben severim bu tarz ritimli şarkiları. Hem damar hem hareketli gibi :bhr: aynısi Gülşen içinde geçerli ama bu şarkınin sadece nakarat kısmını hatırladım. Bize yanlış yapanlarada Canın Sağolsun demek gelir

Emre Aydın'inkini ilkkez dinledim. Bu da güzel. Tarzını beğendiğim bir isim zaten.
Beğenmene sevindim, bende hatırası olduğu için eski şarkıların yeri ayrı. Küçükken bile her hafta Kral TV Top 20'ye göz atardım. Müzik bazı şeyleri iyi hatırlatır biliyorsun. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Tebrikler @turkuazz nice mesajlara yalnız ben şaşırdım bu kadar mesajının olmasına. :A Nerelerde yazıyorsun bu mesajları. :A Son zamanlarda dinlediklerimi hediye etmek istiyorum zevklerimiz aynı mı bakalım. :A

Çok teşekkürler aslında fazla mesaj yazmıyorum bende anlamadım iyi mesaj yazmışız çok fazla yazmasak ta :A
Bu arada hediyeler de iyi son iki yolladığın hediye zevklerimiz uyuşuyor :bhr: :Z

• Harika
Reactions: xBUGRAx