Tuba Büyüküstün İle Umut Evirgen Ayrıldı!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@xemrexxx bu galiba İsviçreli gibi olmak istiyor. 3 günlük üye karşımıza geçip Tuba'yı savunuyor. Seni bitiririm. Yolarım seni. Yolun Leyla. Bundan sonra sen anca Yoluk Leyla olursun. Yıldız Falan unut:bağır::mad:
EWMjoBEUMAIWx4E.jpg

• Harika
Reactions: sokak sanati

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,377
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çünkü oyunculuğu çok kötü, 20 dakika haricinde iyi oynadığı rol yok. Asi'yi bende izledim ama çok kötü oyuncu. Kraliçe olunmaz öyle.:A

Şu an 20 Dakika izliyorum, Burak oynuyor diye. :A Tuba'nın tek izlediğim dizisi olabilir, fena sayılmaz oyunculuğu burada bence. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şu an 20 Dakika izliyorum, Burak oynuyor diye. :A Tuba'nın tek izlediğim dizisi olabilir, fena sayılmaz oyunculuğu burada bence. :Z

20 Dakika en normali. Ikına ıkına konuşarak oynuyordu.:F Senaryosu güzel o dizinin. Yoksa İlker Aksum ve Tuba çok kötü oynuyordu. Esma Sultan döktürüyor.:bhr:
Tuba Rezalet bence. tabi yinede Gönülçelen, Kara Para Aşk'a göre daha normal oyunculuğu.:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,377
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20 Dakika en normali. Ikına ıkına konuşarak oynuyordu.:F Senaryosu güzel o dizinin. Yoksa İlker Aksum ve Tuba çok kötü oynuyordu. Esma Sultan döktürüyor.:bhr:
Tuba Rezalet bence. tabi yinede Gönülçelen, Kara Para Aşk'a göre daha normal oyunculuğu.:A

Evet, yayınlandığı dönem takip etmemiştim. Hatta hiç ama hiç denk gelmemiştim diziye. Şu sıralar başladım ve senaryosu gayet iyi. :Z

İlk önce Duru & Tayfur sahnelerine bakıyordum, şimdi komple başladım. Tuba'nın izlediğim ilk projesi olduğu için normal geldi bana. :A

İlker bana da kötü geldi burada. :(

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet, yayınlandığı dönem takip etmemiştim. Hatta hiç ama hiç denk gelmemiştim diziye. Şu sıralar başladım ve senaryosu gayet iyi. :Z

İlk önce Duru & Tayfur sahnelerine bakıyordum, şimdi komple başladım. Tuba'nın izlediğim ilk projesi olduğu için normal geldi bana. :A

İlker bana da kötü geldi burada. :(

Ben forumun en AB kişisi olduğum için izliyordum. Yoksa İlker ve Tuba'nin abartılı oyunculukları benimde diziden soğumama sebeptir:A

Çocuktu onlar ne fanı olacağız onların:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy