Tuba Büyüküstün İle Umut Evirgen Ayrıldı!

@xemrexxx bu galiba İsviçreli gibi olmak istiyor. 3 günlük üye karşımıza geçip Tuba'yı savunuyor. Seni bitiririm. Yolarım seni. Yolun Leyla. Bundan sonra sen anca Yoluk Leyla olursun. Yıldız Falan unut:bağır:😡
EWMjoBEUMAIWx4E.jpg

• Harika
Reactions: sokak sanati
Çünkü oyunculuğu çok kötü, 20 dakika haricinde iyi oynadığı rol yok. Asi'yi bende izledim ama çok kötü oyuncu. Kraliçe olunmaz öyle.:A

Şu an 20 Dakika izliyorum, Burak oynuyor diye. :A Tuba'nın tek izlediğim dizisi olabilir, fena sayılmaz oyunculuğu burada bence. :Z

Şu an 20 Dakika izliyorum, Burak oynuyor diye. :A Tuba'nın tek izlediğim dizisi olabilir, fena sayılmaz oyunculuğu burada bence. :Z

20 Dakika en normali. Ikına ıkına konuşarak oynuyordu.:F Senaryosu güzel o dizinin. Yoksa İlker Aksum ve Tuba çok kötü oynuyordu. Esma Sultan döktürüyor.:bhr:
Tuba Rezalet bence. tabi yinede Gönülçelen, Kara Para Aşk'a göre daha normal oyunculuğu.:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
20 Dakika en normali. Ikına ıkına konuşarak oynuyordu.:F Senaryosu güzel o dizinin. Yoksa İlker Aksum ve Tuba çok kötü oynuyordu. Esma Sultan döktürüyor.:bhr:
Tuba Rezalet bence. tabi yinede Gönülçelen, Kara Para Aşk'a göre daha normal oyunculuğu.:A

Evet, yayınlandığı dönem takip etmemiştim. Hatta hiç ama hiç denk gelmemiştim diziye. Şu sıralar başladım ve senaryosu gayet iyi. :Z

İlk önce Duru & Tayfur sahnelerine bakıyordum, şimdi komple başladım. Tuba'nın izlediğim ilk projesi olduğu için normal geldi bana. :A

İlker bana da kötü geldi burada. :(

• Beğendim
Reactions: sokak sanati
Evet, yayınlandığı dönem takip etmemiştim. Hatta hiç ama hiç denk gelmemiştim diziye. Şu sıralar başladım ve senaryosu gayet iyi. :Z

İlk önce Duru & Tayfur sahnelerine bakıyordum, şimdi komple başladım. Tuba'nın izlediğim ilk projesi olduğu için normal geldi bana. :A

İlker bana da kötü geldi burada. :(

Ben forumun en AB kişisi olduğum için izliyordum. Yoksa İlker ve Tuba'nin abartılı oyunculukları benimde diziden soğumama sebeptir:A

Çocuktu onlar ne fanı olacağız onların:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy