Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Uğurcan Çakır’ı kimin istediğini merak etmenize gerek yok. Avrupa’nın en iyi liglerinde şu anda kaleci ihtiyacı olan bütün “büyük” takımlar kendisiyle ilgileniyor. Çakır dünyanın en iyisi olmak için bu takımlar arasından kendine en uygun seçimi yapacak.
Yediği ikinci golü o zaman umarım görmemişlerdir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
ExbHc_aWgAMfpvq

Koşulara başladı Nisan ortası gibi dönüyor sahalara. Yazın turnuvada da olacak inşallah.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Avcı'nın kasketini bugün çok beğendim. Arada takımı gayet iyi hazırlamış. Adam büyük dalga geçiyor taraftarla. Bek ve forvet yok diyerek güzel uyutuyor milleti. Yazın öyle bir transferler yapacak ki bunlar daha iyi günler.

Edgar ve Parmak'ın cezalı olması Avcı'yı mutlu etmiştir. Kayseri maçının bahanesi çıktı.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280
Avcı'nın kasketini bugün çok beğendim. Arada takımı gayet iyi hazırlamış. Adam büyük dalga geçiyor taraftarla. Bek ve forvet yok diyerek güzel uyutuyor milleti. Yazın öyle bir transferler yapacak ki bunlar daha iyi günler.

Edgar ve Parmak'ın cezalı olması Avcı'yı mutlu etmiştir. Kayseri maçının bahanesi çıktı.
Hafta içi maçlarını Trabzonspor yenmeyi sever. Edgar yok Hosseini oynar. Parmak yok Flavio oynar. Ayrıca bir garip adam Djaniny dönüyor. Adamı hem seviyor hemde sevemiyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Hafta içi maçlarını Trabzonspor yenmeyi sever. Edgar yok Hosseini oynar. Parmak yok Flavio oynar. Ayrıca bir garip adam Djaniny dönüyor. Adamı hem seviyor hemde sevemiyorum.
Flavio işini unut. Onu asla on bir başlatmaz bu sapık herif. Djaniny topu alıp ileri koştuğu için takım onu arıyor. Hocalık bir durum yok.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280
Flavio işini unut. Onu asla on bir başlatmaz bu sapık herif. Djaniny topu alıp ileri koştuğu için takım onu arıyor. Hocalık bir durum yok.
Zorunluluktan dolayı Flavio'yu oynatmak zorunda veya Berat yetişirse o da olabilir bilemiyorum.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Sivas uzun süredir yenilmiyor özellikle kendi sahasında çok uzun süredir yenilmiyor o yüzden normal sonuç bence önemli eksikler varken. Maçı izlemedim ama özete baktım kazanabilirmiş de Trabzon. Çok acımasız geldi bana eleştiler. :D Bakasetas-Yunus hayatta yapmaz Flavio'yu oynatır. Trondsen dönüyor mu acaba? 4-5 maç bile olsa Trondsen'i görmek iyi olur Trabzon için.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sivas uzun süredir yenilmiyor özellikle kendi sahasında çok uzun süredir yenilmiyor o yüzden normal sonuç bence önemli eksikler varken. Maçı izlemedim ama özete baktım kazanabilirmiş de Trabzon. Çok acımasız geldi bana eleştiler. :D Bakasetas-Yunus hayatta yapmaz Flavio'yu oynatır. Trondsen dönüyor mu acaba? 4-5 maç bile olsa Trondsen'i görmek iyi olur Trabzon için.
ŞL'yi kazanabilecek kadro var Avcı'da ama o kadar kötü bir hoca ki elindekinin kıymetini bilmiyor. Bu takım şu an 85 puanda değilse bunun tek sebebi AA'dır.

#aaistifa

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Takımda önemli diyebileceğimiz tek eksik Djaniny yoktu. Elinde Ekuban, Nwakaeme, Bakasetas, Parmak gibi oyuncular varken hücum planı yapamayan hocayı ben neden eleştirmeyeyim ki? Dün bir pozisyonda Ekuban 3 kişi ile 30 saniye boğuştu yanına kimse yaklaşmadı. 7 kişi kendi kendi yarında durursa tabii ki defansın başarılı dersin. Takım sürekli Nwakemem bir şey yapacak diye bekliyor.

Kardeşim ben bu adamı biraz tanıdıysam ortada Baker oynatır yine de Flavio oynatmaz. Adam sonradan oyuna soktuğunda bile yerinde oynatmıyor. Orta sahada son düşündüğü isim o.

Trondsen'in dönmesi zor gibi. Son 4-5 maç oynayabilir deniyor. O da hocanın sevdiği tipte birisi değil zaten. Durağan oynayamayı seven birisi. Yazın kiralık gider bir yere.
ŞL'yi kazanabilecek kadro var Avcı'da ama o kadar kötü bir hoca ki elindekinin kıymetini bilmiyor. Bu takım şu an 85 puanda değilse bunun tek sebebi AA'dır.

#aaistifa
Ayneeen öyle. Kötü futbolla puan aldı diye ağzımı kapatıp maç izlemek zorunda değilim. Milleti aptal yerine koymaya çalışıp bahaneler üretmesine gerek yok. Şov yapmayıp işini yaptığı sürece zaten destek görür.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Takımda önemli diyebileceğimiz tek eksik Djaniny yoktu. Elinde Ekuban, Nwakaeme, Bakasetas, Parmak gibi oyuncular varken hücum planı yapamayan hocayı ben neden eleştirmeyeyim ki? Dün bir pozisyonda Ekuban 3 kişi ile 30 saniye boğuştu yanına kimse yaklaşmadı. 7 kişi kendi kendi yarında durursa tabii ki defansın başarılı dersin. Takım sürekli Nwakemem bir şey yapacak diye bekliyor.

Kardeşim ben bu adamı biraz tanıdıysam ortada Baker oynatır yine de Flavio oynatmaz. Adam sonradan oyuna soktuğunda bile yerinde oynatmıyor. Orta sahada son düşündüğü isim o.

Trondsen'in dönmesi zor gibi. Son 4-5 maç oynayabilir deniyor. O da hocanın sevdiği tipte birisi değil zaten. Durağan oynayamayı seven birisi. Yazın kiralık gider bir yere.

Ayneeen öyle. Kötü futbolla puan aldı diye ağzımı kapatıp maç izlemek zorunda değilim. Milleti aptal yerine koymaya çalışıp bahaneler üretmesine gerek yok. Şov yapmayıp işini yaptığı sürece zaten destek görür.
Kötü futbolla puan aldığı hâli buysa off, off... @HeisenBerg

tenor.gif

• Güldürdün

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280

Çok fazla yüklendiğini düşünüyorum. Trabzonsporda ki önemli olan oyuncuların birde Abdullah Avcının esas sisteminde oynayabilir miydi ona bakmak lazım. Başakşehire mesela kendi oyunu için Trabzonspor'dan kaç kişi alırdı. 3 kişiyi geçmez. Onlarda zaten Devre arası aldığı kişiler olurdu muhtemelen. Kısa özetle Abdullah Avcı oynatmak istediği sistemde Trabzonspor'u yeterli bulmuyor. O yüzden ben sene sonuna kadar başarılı görüyorum şuan ki durumu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Kötü futbolla puan aldığı hâli buysa off, off... @HeisenBerg

tenor.gif
Ersin yapma gözünü seveyim takım top mu oynuyor? Taş çatlasın üç maçta bir oyun görmüşüzdür. Geri kalanında Ekuban ve Nwakaeme bir şeyler yaptı. İkinci devrede Bakasetas ekstra işler yaptı. Kabız futbolu ile puanlar alıyordu bir ara. Şimdi az biraz dişli rakip gelince takım üç pas yapamıyor.
Çok fazla yüklendiğini düşünüyorum. Trabzonsporda ki önemli olan oyuncuların birde Abdullah Avcının esas sisteminde oynayabilir miydi ona bakmak lazım. Başakşehire mesela kendi oyunu için Trabzonspor'dan kaç kişi alırdı. 3 kişiyi geçmez. Onlarda zaten Devre arası aldığı kişiler olurdu muhtemelen. Kısa özetle Abdullah Avcı oynatmak istediği sistemde Trabzonspor'u yeterli bulmuyor. O yüzden ben sene sonuna kadar başarılı görüyorum şuan ki durumu.
Ya yerim onun esas sistemini. Senin elinde Nwakeme, Ekuban, Bakasetas, Hugo, Edgar ve Uğurcan gibi ligin ortalamasının üstünde Parmak, Berat, Flavio, Djaniny, Marlon gibi de lig için ortalama adamlar varken sistem diyemezsin. Hoca olan adam gittiği takımdaki oyunculara göre bir sistem oluşturur. Sezon sonunda kendi sistemine istediği gibi dönecek zaten.

Yazın o komik transfer listesinin ardından gelecek sezon ne planladığını az çok biliyorum. Benim için fazla bir kayıp olmaz ama gelecek sezon için çok güzel cümlelerim olacak ona.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Eleştir tabii ki lafım yok ama biraz ağır gibi geldi bana dediklerin. :A Ligde pek iyi oynayan takım yok, Beşiktaş'ı da iki oyuncusu sürüklüyormuş görüyoruz. Kendi istediği oyuncuları aldırdıktan sonra görmek lazım seneye.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Eleştir tabii ki lafım yok ama biraz ağır gibi geldi bana dediklerin. :A Ligde pek iyi oynayan takım yok, Beşiktaş'ı da iki oyuncusu sürüklüyormuş görüyoruz. Kendi istediği oyuncuları aldırdıktan sonra görmek lazım seneye.
Devre arası deli gibi istediği üç isim alındı ama oyunda bir değişiklik olmadı. Yazın alacağı adamlar ile de olacağını düşünmüyorum. O isimlerle neler oynayacağı az buçuk belli.

• İlginç

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Geçen sezonun sonunda bu sezon için en büyük şampiyonluk adayı bizdik. Şu puan durumuna ve büyüklerin yine tökezlemelerine bakınca net bir şekilde iki senede iki şampiyonluk alabilirdik. Belki de bu sene işimiz daha kolay olabilirdi.

Ama bizimkiler ne yaptı? Sörloth yerine Afobe aldı. Mikel-Sosa yerine Flavio-Baker aldı. Novak yerine Marlon aldı. Devre arası Pereira'yı gönderip sağ beki Serkan-Hüseyin'e bıraktı. Bu sene yapılanlar da geçen seneki kadar büyük rezillik.

Şimdi şampiyonluk hedeyi yok diye rahat rahat maça çıkıyorlar. Tamam bizim için ihtimal yoktu ama yönetim böyle düşünmemeliydi. Devre arası sağ veya sol bek alsan ya da bir 6 numara alsan 2 galibiyetle şimdi potadaydın.

Yönetim üst üste iki sezon şampiyonluğu satmıştır.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Roma'nın sağ beki Bruno Peres'le anlaşmış bizimkiler. Youssouf Sabaly olmayınca ona dönmüşlerdi. Peres, Roma'da 1.8 alıyordu. Bizimkiler tavan sınırı geçip o rakamlara çıkmış anlaşılan.

Bu sezonki sağ bek faciasının ardından kul ahmet akıllanmış sanırım. Sol bek için de Umut Meraş haricinde net bir adam düşünüyorlardır umarım.

Mucib için kesenin ucu açıldı demek. Bu kadar para döküp seneye yine kabız futbolu izlemek beni üzecek.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Bugün maçın sonu nasıl olur bilmiyorum ama kendi oyuncusu Flavio yerine Baker oynatan, yerine adam almadan Pereira'yı gönderip orada Hüseyin'i oynatan hocaya gelecek için fazla ümit bağlamıyorum. Sağlıklı kararlar alabilen bir isim değil kendisi.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Zorbay Küçük denen herif bu hafta puan kaybetmemiz için her şeyi yaptı. Hatay'dan en az iki kişiyi oyundan atmadı. Sonda olmayan penaltıyı verdi yetmedi utanmadan izleyip tekrar ettirdi. Bu penaltı tekrar ediliyorsa ligdeki penaltıların %90'ı tekrar edilmeliydi.

Puan kaybının tek sorumlusu hakem de değil. Mucib bey puan kaybını yaptığı değişiklikler ile çağırdı zaten. Adam geriye yatmalara doymuyor. Birisi topu alıp 50 metre götürmezse kaleye inemeyeceğiz. Böyle takıntıları ve sapıklıkları ile devam etsin. Seneye de farklı olmayacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Bu sene kim gelecek diye zerre ilgilenmiyorum. Şenol Güneş'e verilmeyen özgürlük Avcı'ya veriliyor. Mesele harcadığımız para değil. Sadece onun istediği adamlara para harcıyoruz.

Transferde özellikle isim veren hocadan nefret ederim. Devre arasında kendi istediği Yunus'un hali ve parası ortada. BJK'de yaptığı facia transferleri de gördük. Yeni sezonun ilk maçında 3 tane atmazsa direkt yangına başlıyorum.