Trabzonspor 1-1 Beşiktaş | 2024-2025 Sezonu Süper Lig | 5. Hafta Maçı

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
Sana anlatmıṣtım ben bunu :D

Bir gün GS maçına gittim küçükken Grasshoppers ile oynadılar Zürihte. O zamanın baṣkanı ismini hatırlamadım ṣimdi röpörtaj veriyordu bende oyun oynuyordum koṣarken ona çarptım :F
Baktım Google'dan 98 senesi görünüyor. :D

Ahahaha Faruk Süren'e çarptın o zaman :F En efsane başkanımıza...

Baktım Google'dan 98 senesi görünüyor. :D

Ahahaha Faruk Süren'e çarptın o zaman :F En efsane başkanımıza...

Vay be 26 sene olmuṣ o zaman daha 10 yaṣındaydım. Aynen Faruk beye :D hatta bir ara bir video buldum orada ben çarpıyorum o da arkasına bakıyordu. Ben görünmüyorum tabi. :D
------

Sen Grasshoppers ta mı oynadın ? :A

Yok yahu izlemeye gittim maçı babam amcam falan :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
Vay be 26 sene olmuṣ o zaman daha 10 yaṣındaydım. Aynen Faruk beye :D hatta bir ara bir video buldum orada ben çarpıyorum o da arkasına bakıyordu. Ben görünmüyorum tabi. :D
------

Yok yahu izlemeye gittim maçı babam amcam falan :D
Burak Deniz'in dizisi, Faruk Süren falan ünlülerle bir çekim var aranda :A Ünlenecen mi yoksa sen acaba :Z

Oo konuştukça çıkıyor valla adamın ünlülerle maceraları :F

Turgut Tunçalp iyi oyuncudur ağır rollerin adamı reelde nasıldı tavrı? :A

Görüntü öyle de mütevazi biri. Ben görünce biraz sırıttım anladı yani tanıdığımı geldi yanıma elimi sıktı, memnun oldum kolaylıklar diledim eyvallah dedi gitti. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Görüntü öyle de mütevazi biri. Ben görünce biraz sırıttım anladı yani tanıdığımı geldi yanıma elimi sıktı, memnun oldum kolaylıklar diledim eyvallah dedi gitti. :D
Kabadayı rollerinde oynayınca insan gerçekte de öyle olduğunu düşünüyor ama öyle değildir elbet :A Sen utandın o zaman yanına gitmeye :A Foto da çekineydin :A

Kabadayı rollerinde oynayınca insan gerçekte de öyle olduğunu düşünüyor ama öyle değildir elbet :A Sen utandın o zaman yanına gitmeye :A Foto da çekineydin :A

Bahsettiğim olay 5-10 saniyelik bir ṣey. O mekandan çıkıyordu zaten biriyle el sıkıṣtı sonra beni gördü. Mekanda müzik çok sesliydi pek konuṣulacak tarzda değildi. Fotoğrafı sormadım bile. Yanımdakiler tanımadı bile. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Bahsettiğim olay 5-10 saniyelik bir ṣey. O mekandan çıkıyordu zaten biriyle el sıkıṣtı sonra beni gördü. Mekanda müzik çok sesliydi pek konuṣulacak tarzda değildi. Fotoğrafı sormadım bile. Yanımdakiler tanımadı bile. :F
He anladım pek sohbet edecek vakit de ortam da yokmuş :A Yan rollerde oynadığı için yanındakilerin tanımaması normal sen tanıyınca mutlu olmuş ve elini sıkmıştır :A