Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 6. Maç

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben pek izlemiyorum kadınlar tenisini de, takibe alacağım o zaman Amanda'yı bakalım neler yapacak :A

Futbolda Ronaldo-Messi, teniste Djoko-Nadal-Federer rekabetleri ile tarihi bir döneme tanıklık ettik gerçekten. Şimdilik sadece bayrağı devralacak kişileri tahmin edebiliriz az çok. Ama o kişilerin de sadece mevcut oyuncu havuzunun en iyileri olma ihtimalleri yüksek. Saydığımız isimler gibi dominasyon kurabilmek çok çok büyük iş, onlar kolay kolay gelmez.
Wimbledon'da takibe al o çılgın genç kızımızı. :A Oyunu toprağa çok uygun olmamasına rağmen çılgın attı. Çimde o büyük vuruşlar iyice etkileyici sonuçlar doğuracaktır. Turnuvanın sürprizini yapabilir kendisi. :A

İkinci paragrafa diyecek bir şey yok, katılıyorum elbette...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu arada es geçmişim ama unutmadan söylemek istiyorum. Messi kralım bu turnuvayı alacak, o sene bu sene... :A
Açalım Utku beyciğim, bu gece Messi’nin maçını hep beraber izleyip kralım için sinerji yaratıyoruz o zaman. :A @Maskeli Fedai
(o sene bu sene değildi) (bu sene de kupayı kazanamadı) Alın size sinerji, şimdi de Messi düşünsün bakalım laneti saldım üzerine :A @Maskeli Fedai
Zehirli oklar art arda gelmiş :A Messi reyiz için o sene bu sene de değil :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
(o sene bu sene değildi) (bu sene de kupayı kazanamadı) Alın size sinerji, şimdi de Messi düşünsün bakalım laneti saldım üzerine :A @Maskeli Fedai

Utku beyciğim bu hareketinizle ne yapmak, nereye varmak istemektesiniz sorarım size? :A Bu turnuvada Ronaldo bey yok, salın Messi’ye kazansın işte. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Futbolda da Mbappe falan hikaye yani NET. Hiçbir oyuncu bir daha Messi ve Ronaldo düzeyinde 10 yıl 15 yıl domino edebilecek seviyeye çıkamayacak. O devamlılık, o profesyonellik inanılmaz bir şey. Normal şeyler yaşamıyoruz yani. Gerçekten altın dönemdeyiz. Keza aynısı Lebron için de geçerli. Bir daha bu seviyede bir başarı devamlılığı görmek çok zor gözüküyor... Ama yine zaman içinde elbet görürüz sevip destekleyecek birilerini. :A

O seviyeye Hazard’ın çıkma potansiyeli vardı, ki devamlılık olarak bakınca Messi ve Ronaldo seviyesine yaklaşan bir o, bir Neymar vardı. Neymar yanlış takıma gitti, Hazard da Real’e gitmek için çok geç kaldı yaş olarak. Bence Mbappe’de o potansiyel kesinlikle var ama vakit kaybetmeden kendisini PSG’den ve Ligue 1’den kurtarması lazım. Önümüzdeki iki sezon içerisinde konuşulduğu gibi Real’e giderse her türlü çıkar bence o seviyeye. Onun dışında Messi-Ronaldo seviyesine yaklaşabilecek birisini şimdilik görmüyorum...

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bence Messi bu turnuvayı kazanacaktır zaten Şerlok beyciğim :A (kazanamadı :A)

Utku beyciğim tamam öldü Messi yapmayın artık şunu. :A Adam turnuvayı kazanamadığı gibi muhtemelen önümüzdeki sezonu falan da kapatacak. :A Klay’in başına neler geldiği ortada, tedirginim. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O seviyeye Hazard’ın çıkma potansiyeli vardı, ki devamlılık olarak bakınca Messi ve Ronaldo seviyesine yaklaşan bir o, bir Neymar vardı. Neymar yanlış takıma gitti, Hazard da Real’e gitmek için çok geç kaldı yaş olarak. Bence Mbappe’de o potansiyel kesinlikle var ama vakit kaybetmeden kendisini PSG’den ve Ligue 1’den kurtarması lazım. Önümüzdeki iki sezon içerisinde konuşulduğu gibi Real’e giderse her türlü çıkar bence o seviyeye. Onun dışında Messi-Ronaldo seviyesine yaklaşabilecek birisini şimdilik görmüyorum...
Yetenek havuzu geniş değil Mbappe'nin. Messi yaptığı şeyleri her daim yapabilen bu dahiliği 17 yaşında bile gösterebilen bir adamdı. Eski maçlarına bakıyorum şaşırıp kalıyorum her seferinde. Mbappe tamam büyük potansiyel ama yetenek seti asla bir Messi olamaz. Bu yüzden devamlılık sağlasa bile bir yere kadar çıkabilir. Kimse ama kimse bir daha Messi kalitesinde olamayacak...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yetenek havuzu geniş değil Mbappe'nin. Messi yaptığı şeyleri her daim yapabilen bu dahiliği 17 yaşında bile gösterebilen bir adamdı. Eski maçlarına bakıyorum şaşırıp kalıyorum her seferinde. Mbappe tamam büyük potansiyel ama yetenek seti asla bir Messi olamaz. Bu yüzden devamlılık sağlasa bile bir yere kadar çıkabilir. Kimse ama kimse bir daha Messi kalitesinde olamayacak...

Yetenekler toplamı açısından Ronaldo dahi gerisinde zaten Messi’nin. Ben düzenli olarak yüksek istatistik devamlılığından bahsediyorum adaşım, bunu şu an Messi ve Ronaldo insan üstü bir seviyede yapmaya devam ediyorlar. Mbappe, Ronaldo’nun şu anki haline daha çok benziyor. O yüzden istatistik olarak o şekilde bir devamlılık sağlayabilir adaşım, Mbappe...

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yetenekler toplamı açısından Ronaldo dahi gerisinde zaten Messi’nin. Ben düzenli olarak yüksek istatistik devamlılığından bahsediyorum adaşım, bunu şu an Messi ve Ronaldo insan üstü bir seviyede yapmaya devam ediyorlar. Mbappe, Ronaldo’nun şu anki haline daha çok benziyor. O yüzden istatistik olarak o şekilde bir devamlılık sağlayabilir adaşım, Mbappe...
Mbappe'yi sevmiyorum sevmemeye devam edeceğim sanırım ahhahaah. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim tamam öldü Messi yapmayın artık şunu. :A Adam turnuvayı kazanamadığı gibi muhtemelen önümüzdeki sezonu falan da kapatacak. :A Klay’in başına neler geldiği ortada, tedirginim. :A
İşimi sağlama alıyorum Şerlok beyciğim, Arjantin maçları boyunca devam edeceğim parantezli yazılara :A