Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 6. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oha, takımı üstlerine yapsaydılar. Kim oynayacak la ilk 5'te. :A
Oooo güzel, kim var kim yoksa vermişler ama Davis için değer. :A
Davis gibi bir adam daha azına alınamaz yoldaşlarım, Pelicans da keriz değil yani :A Lakers'in geçen sezon aldığı adamlar 1 sezonluktu, şimdi onlar da ayrılınca baya boşluk oldu. Daha başka oyuncular da eklenecektir yani takıma. Kuzma da duruyor zaten, 3-4-5 numara belli, Lebron, Kuzma, Davis. Gerisi de tamamlanır her türlü bu sene şampiyonluk favorisi olarak girer sezona Lakers ben diyeyim size :A

• Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Davis gibi bir adam daha azına alınamaz yoldaşlarım, Pelicans da keriz değil yani :A Lakers'in geçen sezon aldığı adamlar 1 sezonluktu, şimdi onlar da ayrılınca baya boşluk oldu. Daha başka oyuncular da eklenecektir yani takıma. Kuzma da duruyor zaten, 3-4-5 numara belli, Lebron, Kuzma, Davis. Gerisi de tamamlanır her türlü bu sene şampiyonluk favorisi olarak girer sezona Lakers ben diyeyim size :A

Benim açımdan sıkıntı yok zaten Utku beyciğim, çer çöp kim varsa gitsin mümkün olduğunda All-Star eklensin LeBron’un yanına. GSW yıllardır bu taktikle başarılı oldu, Durant sakatlanmasa yine süpürürlerdi Toronto’yu hatta. :A LeBron - Kuzma - Davis beni zaten heyecanlandırıyor. Yanlarına bir tane daha sağlam parça eklenirse muazzam olur. Butler’ın ismi geçiyor, inşallah olur. :A

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim açımdan sıkıntı yok zaten Utku beyciğim, çer çöp kim varsa gitsin mümkün olduğunda All-Star eklensin LeBron’un yanına. GSW yıllardır bu taktikle başarılı oldu, Durant sakatlanmasa yine süpürürlerdi Toronto’yu hatta. :A LeBron - Kuzma - Davis beni zaten heyecanlandırıyor. Yanlarına bir tane daha sağlam parça eklenirse muazzam olur. Butler’ın ismi geçiyor, inşallah olur. :A
Kaan Kural'ı izliyorsun sen de, elmas elmas deyip duruyor ya hah şimdi ligin en iyi elmas ikilisi Lakers'ın oldu Curry'nin de tek kalmasıyla beraber. Sadece Davis-Lebron bile korkunç bir potansiyel iken daha oraya başka isimlerin eklenme ihtimali dehşet bir durum :A Kemba, Irving falan da deniyor, onlar da boşa çıktı bu sezon :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bence makul kardeşim, hiiiiiç sıkıntı yok... AD King Kuzma iyi parçalar. Zaten Capte baya açık var daha iyi eklemeler yapılacaktır. Seneye heyecan verici bir takım olacak gibi LAKERS...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kaan Kural'ı izliyorsun sen de, elmas elmas deyip duruyor ya hah şimdi ligin en iyi elmas ikilisi Lakers'ın oldu Curry'nin de tek kalmasıyla beraber. Sadece Davis-Lebron bile korkunç bir potansiyel iken daha oraya başka isimlerin eklenme ihtimali dehşet bir durum :A Kemba, Irving falan da deniyor, onlar da boşa çıktı bu sezon :A

Socrates Dergi - Amerikan Mutfak... Zirve bir içerik Utku beyciğim. :A Evet Irving’in gelmesi de söz konusu, seneye herkesi süpüre süpüre kupaya uzanacak LeBron kralım. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gelecek sezon iddialı olabileceğini sanmıyorum GSW'nin. Bir sezonu çöpe atıp diğer sezona dönüş yapacaklardır diye düşünüyorum ben :A

Klay kalır ama Durant’i her türlü isteyen vardır bence Utku beyciğim, Durant’i yollayıp Klay’den de fedakarlık yapmasını isterlerse CAP’te yer açılır ve Curry’nin yanına sağlam 1-2 ekleme yapıp yine favori olabilirler bence. GSW sinsi sinsi güçlenecektir yine. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Klay kalır ama Durant’i her türlü isteyen vardır bence Utku beyciğim, Durant’i yollayıp Klay’den de fedakarlık yapmasını isterlerse CAP’te yer açılır ve Curry’nin yanına sağlam 1-2 ekleme yapıp yine favori olabilirler bence. GSW sinsi sinsi güçlenecektir yine. :A
Durant zaten gidecekti büyük ihtimal, sakatlık fikrini değiştirir mi bilmem. Sanmıyorum da, zaten dediğin gibi Durant gibi bir adamı her türlü isteyecekler, bir sonraki sezon için hazır bulundurmuş oluyorsun kadronda neticede.

Klay için ise her türlü max kontrat verecektir GSW Şerlok beyciğim. Zaten yıllardır ederinin altında oynuyor adam, ne olursa olsun hakkı max kontrat. Fedakarlık falan isteyemezsin, kaldı ki öyle bir şey yaparlarsa Klay'i de kaçırma ihtimalleri var.

Eski haline dönüp Curry-Green-Klay ile devam eder GSW büyük ihtimalle ama bu sezonun çoğunda Klay'in olmayacağını düşünürsek işleri baya zor. Durant'dan boşalan cap ile ekleme yaparlar herhalde ama o da çok büyük bir yıldız olmaz, o kadar boşlukları yok çünkü.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Durant zaten gidecekti büyük ihtimal, sakatlık fikrini değiştirir mi bilmem. Sanmıyorum da, zaten dediğin gibi Durant gibi bir adamı her türlü isteyecekler, bir sonraki sezon için hazır bulundurmuş oluyorsun kadronda neticede.

Klay için ise her türlü max kontrat verecektir GSW Şerlok beyciğim. Zaten yıllardır ederinin altında oynuyor adam, ne olursa olsun hakkı max kontrat. Fedakarlık falan isteyemezsin, kaldı ki öyle bir şey yaparlarsa Klay'i de kaçırma ihtimalleri var.

Eski haline dönüp Curry-Green-Klay ile devam eder GSW büyük ihtimalle ama bu sezonun çoğunda Klay'in olmayacağını düşünürsek işleri baya zor. Durant'dan boşalan cap ile ekleme yaparlar herhalde ama o da çok büyük bir yıldız olmaz, o kadar boşlukları yok çünkü.

Durant şu yaşananlardan sonra, takımın başkanından taraftarına kadar herkesten gördüğü muazzam saygı ve vefada sonra gitmekten vazgeçmiş de olabilir Utku beyciğim. Bence Durant’in kaldığı senaryoda GSW büyük transferler yapmayacaktır. Ama eğer giderse kesin All-Star bir isim transfer edilir.

Klay’in önümüzdeki sezonun tamamında oynayamayacağını varsayarsak bence yapabilir Utku beyciğim. Ama dediğin gibi yıllardır zaten düşük maaşla oynuyor, ona max kontrat vereceklerse Durant her türlü gider. He ikisini birden tutacaklarsa önümüzdeki sezonu direkt feda etmiş olurlar.

Ama dediğin gibi Durant’in ayarında birisini de bulman imkansız. LeBron’u alamazsın, Kawhi gelmez. Bu iki oyuncu dışında, Durant ayarında bir süper-star şu an yok bence. Onun yerini tamamen doldurmaları imkansız yani. GSW’nin önümüzdeki sezon işi zor olacak.