Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 4. Maç

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hakem eyyamı, Sakatlıklarla GSW'nin bir türlü o orjinal 5'lisine kavuşamaması. Verin gitsin şampiyonluğu oynamaya gerek yok Durant olmadan bu seri dönmez

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
GSW şu maçı kaybetmezse net Curry sayesinde, en kritik anlarda hep sahneye çıktı.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kawhi son topta çok oyalandı. Kawhi'ın son çeyrekte coştuğu dakikalar hariç, maç hep GSW'ye daha yakındı zaten. Şimdi seri 3-2'ye gelmiş oldu, Durant'in ve Looney'in sakatlandığı maçta, Kawhi'ın son çeyrek coştuğu maçta, ve en önemlisi GSW, deplasmanda maçı kazandı. Bence bunların hepsini üst üste koyduğumuz zaman psikolojik üstünlük de GSW'nin tarafına geçti. Sonraki maçı kaybedeceklerini sanmıyorum, bu seri her türlü 7. maça kalacaktır.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hakemler de maşallah GSW'nin stepsini faulunu hiçbir şeyini atlamıyorlar ama Toronto'ya gelince üç maymun :A Bu sonuçla hakemleri de yendi GSW :A

Yani Kawhi faktöründen ötürü Toronto kazansın istiyorum ama hakem yönetimi beni bu maç GSW'nin tarafına itti resmen. Uzun zamandır gördüğüm en kötü hakem yönetimi, final maçlarından birisini yönetiyorsunuz, yapacağınız en ufak hata takımların kaderlerini etkileyecek. Ama gidip monitöre dahi bakmadılar birçok pozisyonda. Cidden hakemi de yendi GSW, katılıyorum yani. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Game 6'ya en çok görseldeki şahıs sevinmiştir, sever kendisi. :A @MasacRE

68603

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yalnız bitime 3.5 dakika kala Nick Nurse'ün aldığı bir mola var, Toronto tam ritmini bulmuşken. Niye öyle saçma sapan bir hareket yaptı acaba, anlam veremedim. Final tecrübesi yaşamamış olmasından dolayı olabilir belki.