Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 4. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
68599

Toronto Raptors, Golden State Warriors karşısında sahasında oynayacağı serinin 5. maçını kazanması durumunda tarihindeki ilk şampiyonluk sevincini yaşayacak.

Saat: 04:00
Yayın: S Sport
Seride son durum: Toronto 3-1 GSW

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hem Curry yanıyor, hem Durant ilk atışta isabeti buldu. Geçmiş olsun Kawhi...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yani Toronto’nun kazanmasını istiyorum ama GSW bu kadroyla sahada olduğu zaman şiir gibi oynuyor. Keyif alıyorum şu basketbolu ve hücumları izlerken. Bambaşka bir seviye bu takım. :A
Durant normalde oynadığı kadar uzun süre oynayamayacaktır muhtemelen. O yüzden onun bulunduğu zamanlarda farkı açmak şart, gerisini Curry halleder :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Durant normalde oynadığı kadar uzun süre oynayamayacaktır muhtemelen. O yüzden onun bulunduğu zamanlarda farkı açmak şart, gerisini Curry halleder :A

Tek kötü başlayan Draymond Green sanırım, özellikle savunmada yine beklenen seviyede değil gibi. Onun kendine gelmesi şart GSW için. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek kötü başlayan Draymond Green sanırım, özellikle savunmada yine beklenen seviyede değil gibi. Onun kendine gelmesi şart GSW için. :A
Play-off'lar boyunca en istikrarlı oynayan adam da Green'di. O bari bozmasın kendini yahu sakatlığı falan da yok herifin :A Yetişti Toronto :T:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Play-off'lar boyunca en istikrarlı oynayan adam da Green'di. O bari bozmasın kendini yahu sakatlığı falan da yok herifin :A Yetişti Toronto :T:

Curry 3’lük atarken aldı faulü, adam yine yanıyor. Sırf Curry’e gereken desteği az/çok verebilse rahat kazanacak GSW aslında. :A Durant’in tedavisine başladılar hemen kenarda, oyunun belli dönemlerinde oynamaya devam edebilirse GSW kazanır bu maçı.

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu arada kenara geldiğinde nasıl sarıp sarmadıklarını görmüşsündür. Bu haldeyken bile böyle oynuyor bu herif düşün artık seviyeyi :A

Aynen gördüm, onu diyorum ya zaten. Kenara geldiği an tedavi edilmesi gerekiyor adamın demek ki. Baktı seri onsuz 3-1 oldu, ağırlığını koyup, şovunu yapmaya gelmiş. :A

• Beğendim