Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 4. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu maç GSW’ye hayırlı olsun Utku beyciğim, bu 5 ile sahadayken bu takımın kaybetmesi çok zor. Özellikle Durant inanılmaz, hiç sakatlık geçirmemiş gibi oynuyor adam sahada olduğu zamanlarda. Curry de yanıyor yine zaten. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu maç GSW’ye hayırlı olsun Utku beyciğim, bu 5 ile sahadayken bu takımın kaybetmesi çok zor. Özellikle Durant inanılmaz, hiç sakatlık geçirmemiş gibi oynuyor adam sahada olduğu zamanlarda. Curry de yanıyor yine zaten. :A @MasacRE
Yok ya belli olmaz. Toronto hiç düşmüyor oyundan arkadaş Kawhi robotu bütün takıma etki etmiş kimse etkilenmiyor artık bu durumlardan resmen çıkıp oyunlarını oynuyorlar hep :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yok ya belli olmaz. Toronto hiç düşmüyor oyundan arkadaş Kawhi robotu bütün takıma etki etmiş kimse etkilenmiyor artık bu durumlardan resmen çıkıp oyunlarını oynuyorlar hep :A

Kaybede kaybede adamlar robot gibi oldu iyice Utku beyciğim, hiç etkilenmiyorlar. GSW aşırı etkin bir çeyrek oynamasına rağmen aradaki fark sadece 6. Kawhi yine çok iyi zaten, ama işte Durant maç sonuna kadar her çeyrek aşağı yukarı bu kadar oynasa Toronto ne kadar iyi olursa olsun çeviremez bu oyunu ve skoru. :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kaybede kaybede adamlar robot gibi oldu iyice Utku beyciğim, hiç etkilenmiyorlar. GSW aşırı etkin bir çeyrek oynamasına rağmen aradaki fark sadece 6. Kawhi yine çok iyi zaten, ama işte Durant maç sonuna kadar her çeyrek aşağı yukarı bu kadar oynasa Toronto ne kadar iyi olursa olsun çeviremez bu oyunu ve skoru. :A
Kawhi gelmese bunlar ömür boyu kaybetmeye devam ederlerdi. Yatsınlar kalksınlar Kawhi'a dua etsinler :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
68602

Yine aynı noktayı tutuyor, umarım ciddi bir şeyi yoktur. İzlemesi çok keyif veren bir oyuncu Durant, kariyeri açısından hiç iyi olmaz iyice ciddi bir hal aldıysa sakatlığı şu maç sonrası...

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Durumunun ne kadar kötü olduğu belliydi zaten. O kadar zorlamaya bile olmadı. Umarım bu sakatlık sonrasına etki etmez de gelecek sezon sağlıklı bir şekilde döner sahalara.

En önemlisi o zaten, çok iyi katkı verdi ama keşke hiç zorlamasaydı kendini. Çıkarken kötü gözüküyordu çünkü, şimdi çok daha uzun süreli olacak muhtemelen sakatlığı. Hiçbir sorun kalmadan geri döner umarım. En önemlisi o.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Cousins’a bak, o da yanıyor. 7-0’lık seri yaptı tek başına adam. :A @MasacRE
Son iki maçta rezaletti adam. Resmen Toronto'nun sahadaki gizli 6. oyuncusu gibiydi. Hatta bu maç rotasyondan kesmişti bence bu zamana kadar oynatmamıştı ama Durant sakatlanınca mecbur bir deneyeyim dedi herhalde ve şu ana kadar iyi katkı verdi gerçekten :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Son iki maçta rezaletti adam. Resmen Toronto'nun sahadaki gizli 6. oyuncusu gibiydi. Hatta bu maç rotasyondan kesmişti bence bu zamana kadar oynatmamıştı ama Durant sakatlanınca mecbur bir deneyeyim dedi herhalde ve şu ana kadar iyi katkı verdi gerçekten :A

Rotasyonda iyice geriye düşünce gaza gelmiş zaten belli, ama ne kadar böyle oynar bilemiyorum. Maçın genelinde iyi oynadığını uzun süredir görmedim, özellikle bu seride dediğiniz gibi leşti Utku beyciğim. :A

• Beğendim