Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 2. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fark 6. Toronto neye uğradığını şaşırdı. 3. çeyrek patlaması mı geliyor yoksa :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mesajı attığım an bu detayı fark ettim ama düzenlemeye de üşendim... Geldi Utku beyciğim geldi, ama devam. Bu kutsal davayı bırakamam artık, sınav falan da yok nasılsa. :A Siz tabii depoladınız uykuyu, yardırıyorsunuz. :A
Dedi ve uyudu... Yalnız sen ve @MEnes tam zamanında uyudunuz ha. İkinci yarı GSW şova tanıklık ederek acı çekmek zorunda bırakmadınız kendinizi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İkinci yarıyı izlediğim sıralarda uyuya kalmışım. Tam GSW öne geçerken, sonra 11-0’lık seri yapmışlar, Curry yanmış, Klay sakatlanmasına rağmen kazanmışlar. Yok arkadaş, bu takımın kaybetme şansı yok bu seriyi Toronto’ya. Boşu boşuna umutlandık. Bundan sonraki maç GSW’nin evinde üstelik ve Durant de dönecek...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Looney sezonu kapatmış, Klay ile Durant'in oynayıp oynamayacağı belli değil 3. maçta. En az biri oynamazsa önümüzdeki maçı kaybedip saha avantajını yitirirler tekrar :(

Klay bir şekilde kendine gelir ve oynar bence, Durant için de üçüncü maça döner diyorlardı. Bu ikili oynarsa Looney olmasa da olur Utku beyciğim. Ama dediğiniz gibi üçü birden giderse GSW'nin işi gerçekten zorlaşır...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Klay bir şekilde kendine gelir ve oynar bence, Durant için de üçüncü maça döner diyorlardı. Bu ikili oynarsa Looney olmasa da olur Utku beyciğim. Ama dediğiniz gibi üçü birden giderse GSW'nin işi gerçekten zorlaşır...
Son haberlere baktım şimdi, Durant 3. maçta da yokmuş. Thompson da şut antrenmanına çıkmış ama durumu belirsizmiş. Looney tabi ki diğer ikisi kadar önemli değil ama o da en az 20 dakika süre alan bir oyuncuydu, rotasyon iyice daralmış oldu o da gidince. Bu şartlarda çok zor 3. maçı GSW'nin kazanması, muhtemelen Toronto tekrar kazanıp saha avantajını geri alır.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Son haberlere baktım şimdi, Durant 3. maçta da yokmuş. Thompson da şut antrenmanına çıkmış ama durumu belirsizmiş. Looney tabi ki diğer ikisi kadar önemli değil ama o da en az 20 dakika süre alan bir oyuncuydu, rotasyon iyice daralmış oldu o da gidince. Bu şartlarda çok zor 3. maçı GSW'nin kazanması, muhtemelen Toronto tekrar kazanıp saha avantajını geri alır.

GSW’nin bu sene hiç şansı yok gerçekten, tüm bunlara rağmen yine şampiyon olurlarsa helal olsun gerçekten. Klay oynayacak sanırım, onun için herhangi bir açıklama görmedim. Curry gününde olursa GSW evinde kazanır. Zaten bu seride GSW, Curry’nin eline bakıyor gibi.

Yalnız ben Durant - Leonard eşleşmesini bir görmek istiyordum Utku beyciğim. İkisinin birbirini savunmasını izlemek keyifli olurdu. Durant yetişir umarım dördüncü maça, GSW onunla çok güçlü oluyor evet ama izlemesi çok keyifli bir oyuncu.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
GSW’nin bu sene hiç şansı yok gerçekten, tüm bunlara rağmen yine şampiyon olurlarsa helal olsun gerçekten. Klay oynayacak sanırım, onun için herhangi bir açıklama görmedim. Curry gününde olursa GSW evinde kazanır. Zaten bu seride GSW, Curry’nin eline bakıyor gibi.

Yalnız ben Durant - Leonard eşleşmesini bir görmek istiyordum Utku beyciğim. İkisinin birbirini savunmasını izlemek keyifli olurdu. Durant yetişir umarım dördüncü maça, GSW onunla çok güçlü oluyor evet ama izlemesi çok keyifli bir oyuncu.
Klay için belirsiz deniyor işte, net değil oynayıp oynamayacağı. Maç saatine doğru belli olur ancak herhalde. Curry de ne kadar gününde olursa olsun baskı sürekli onun üstünde olduğundan bir noktaya kadar yeterli oluyor yaptıkları, mutlaka yanına ikinci bir skorer lazım. Klay de olmazsa Cousins'a büyük iş düşüyor burada. Ama o da daha tam kendine gelemedi tabi.

Leonard da tam sağlıklı değil aslında. Bucks serisinde bir sakatlık geçirmişti, tam sağlıklı olmayan hali bile böyle ama işte :A Dediğin gibi 4. maç Durant gelse de bir kapışsalar yarım yamalak halleriyle de olsa :A