Toronto Raptors - Golden State Warriors | NBA Final Serisi 2. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Soğuk algınlığı varmış Utku beyciğim, soyunma odasına gitmiş çeyrek arasında. Ritmini bulamamasında onun etkisi var sanırım. Toronto güzel seri yaptı, açıldı fark. :Z
Hafif soğuk algınlığının bu kadar etkilememesi lazım ya, Jordan 40 derece ateşle final almış zamanında :A

Cousins'dan da iyi bir skor katkısı geldi. Curry kendine gelirse patlama yapar takım, gelemezse geçmiş olsun.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hafif soğuk algınlığının bu kadar etkilememesi lazım ya, Jordan 40 derece ateşle final almış zamanında :A

Cousins'dan da iyi bir skor katkısı geldi. Curry kendine gelirse patlama yapar takım, gelemezse geçmiş olsun.

Curry’nin büyük oyuncu olmadığını görmüş olduk işte Utku beyciğim, LeBron kralım olsa 100 derece ateşle bile oynardı. :A (Şimdi sallama zamanı. :A)

Yok yok, öyle bir patlama olmayacak. Cousins gerçekten çok iyi katkı sağladı tam olması gerektiği anda. Ama yetmez Utku beyciğim, Curry’den verim alınması şart gibi.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Curry’nin büyük oyuncu olmadığını görmüş olduk işte Utku beyciğim, LeBron kralım olsa 100 derece ateşle bile oynardı. :A (Şimdi sallama zamanı. :A)

Yok yok, öyle bir patlama olmayacak. Cousins gerçekten çok iyi katkı sağladı tam olması gerektiği anda. Ama yetmez Utku beyciğim, Curry’den verim alınması şart gibi.
Aha sonunda geldi ilk isabet hadi bakalım :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
5 sayı farkla ilk yarı bitmiş. Go Raptors goo. :A Uyumadım ama maçın kalan kısmını izlemek beni çok kötü bir duruma sokar yüksek ihtimal... O yüzden bu gecelik de es geçerim... :A
Curry'nin üçlükleri seni kendine getirir yoldaşım, dayan bir saat kaldı :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock yalnız VanVleet Toronto'da diyecektim ki, silmişsin mesajı :A Senin de uykun gelmiş anlaşılan :A

Mesajı attığım an bu detayı fark ettim ama düzenlemeye de üşendim... Geldi Utku beyciğim geldi, ama devam. Bu kutsal davayı bırakamam artık, sınav falan da yok nasılsa. :A Siz tabii depoladınız uykuyu, yardırıyorsunuz. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mesajı attığım an bu detayı fark ettim ama düzenlemeye de üşendim... Geldi Utku beyciğim geldi, ama devam. Bu kutsal davayı bırakamam artık, sınav falan da yok nasılsa. :A Siz tabii depoladınız uykuyu, yardırıyorsunuz. :A
Ve an itibariyle GSW 2 sayı önde :cool: