2018 Tomb Raider - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2001395.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Tomb Raider (2018)

Türü: Macera, Aksiyon
Yönetmen: Roar Uthaug
Senaryo: Geneva Robertson-Dworet, Alastair Siddons

Oyuncular:
Alicia Vikander
Dominic West
Walton Goggins
Daniel Wu
Kristin Scott Thomas

Filmin Özeti:

Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder: Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adadaki bir mezar. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zekası, dirayeti ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken, kendi sınırlarının ötesine geçmeyi de öğrenmelidir.

Filmin Fragmanı:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2 Bilgisayar oyunu oynadım sadece birisi buydu :F

Angelinaya gıcık oluyordum önceki film serilerinde oyüzden bu sefer umutluyum :A :A :A

Oyundan film olan yapımları düşünürsek gayet başarılıydı, beğenirsin sen. Alicia Vikander çok iyiydi, Angelina'dan daha başarılı buldum ben bu karakterde onu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Angelina’lı seriden bahsediyorsan ben onu çok beğenmemiştim zaten. Her açıdan ondan iyiydi bence. :A
Aaa evet ondan başka serisi bildiğim yok :F Angelinaya ende gıcık kapıyordum :A :A :A

İzleyince yorumlarım ama umudum var bu filmden Tombik Kız diyordum ben buna oyununu oynarkan :F :F :F