M TV The_Erinch İle Her Renkten

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bilgisayar hayatımda her zaman önemli yer kaplasa da sosyal medya hiç öyle olmadı.

Facebook'a bile herkesten çok sonra katılmıştım. Bir ara aktif sayılabilecek şekilde kullandım. Özellikle grup özelliği sayesinde iletişim kurmak için iyi bir yoldu bir dönem. Üniversitedekilerle o şekilde iletişim kuruyorduk. :A

Instagram insan doğasını bozan bir şey, nefret ediyorum. Instagram'da bir şeyler paylaşmak için yaşayan insanlar türedi. Hiçbir yönden insana katkısı bulunmayan gereksiz bir platform. :)

Twitter gündemi takip etmek için yararlı bir platform, şu an takip ettiğim tek platform. Tabii neyi ve kimi takip ettiğiniz de çok önemli. Twitter'ı da boş işler için kullananlar var, seçici olmak önemli.
Niye benim yorumumu birebir kopyaladın :A Facebook'u Üniversite zamanı aktif kullanmamı bile birebir yazmışsın :eek:
Instagram ve Twitter kullanım alanımız bile aynı olmuş :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Bilgisayar hayatımda her zaman önemli yer kaplasa da sosyal medya hiç öyle olmadı.

Facebook'a bile herkesten çok sonra katılmıştım. Bir ara aktif sayılabilecek şekilde kullandım. Özellikle grup özelliği sayesinde iletişim kurmak için iyi bir yoldu bir dönem. Üniversitedekilerle o şekilde iletişim kuruyorduk. :A

Instagram insan doğasını bozan bir şey, nefret ediyorum. Instagram'da bir şeyler paylaşmak için yaşayan insanlar türedi. Hiçbir yönden insana katkısı bulunmayan gereksiz bir platform. :)

Twitter gündemi takip etmek için yararlı bir platform, şu an takip ettiğim tek platform. Tabii neyi ve kimi takip ettiğiniz de çok önemli. Twitter'ı da boş işler için kullananlar var, seçici olmak önemli.
Patron..senki bilişim dünyasının üstadısın :pala:

Facebook şuan sadece bende doğum günleri için takip ediyorum,açıkçası facebook +50 için ideal bir platform oldu,
Allah ömür versin 67 yaşında babam,üniversite arkadaşlarına kadar bulup sohbet ediyor.

İnstagram aslında çılgın bir sanal piyasa oldu.
Dediğin gibi Twitter şuan Tüm gündemi takip edebilmek adına en ideal platform.

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Patron..senki bilişim dünyasının üstadısın :pala:

Facebook şuan sadece bende doğum günleri için takip ediyorum,açıkçası facebook +50 için ideal bir platform oldu,
Allah ömür versin 67 yaşında babam,üniversite arkadaşlarına kadar bulup sohbet ediyor.

İnstagram aslında çılgın bir sanal piyasa oldu.
Dediğin gibi Twitter şuan Tüm gündemi takip edebilmek adına en ideal platform.
Bilişimin yararlı taraflarıyla ilgilenmek lazım. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sosyal medya faydaları bir ortam aslında eğer sağlıklı bir şekilde kullanıyorsanız. Diğer taraftanda hastalıklı fan kitleleri ve her konuda fikri olduğunu düşünen insanlar sürüsü biraz can sıksa da genel anlamda hoş bir ortam. Eğer ki benim gibi amaçlarınız doğrultusunda hayatını sürdürüyorsanız işlem tamam. :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Sosyal medya faydaları bir ortam aslında eğer sağlıklı bir şekilde kullanıyorsanız. Diğer taraftanda hastalıklı fan kitleleri ve her konuda fikri olduğunu düşünen insanlar sürüsü biraz can sıksa da genel anlamda hoş bir ortam. Eğer ki benim gibi amaçlarınız doğrultusunda hayatını sürdürüyorsanız işlem tamam. :A
Ekmeğini yiyenlerdensin..Ahhh işte @Angelica Melek Teyzem gibi çılgın funlarda var,işin onlarla zor :A :A :A

Doğru açıdan bakıp,doğru yolu bulursan aynen Sosyal Medyanın faydalarıda çok;

Vakit ayırdığın için teşekkürler.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
denizz19'un amaçları:

1- Sürekli ilgi çekmek
2- Figüranlarla bile tanışmak
3- Dizi/film seti basmak

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Ekmeğini yiyenlerdensin..Ahhh işte @Angelica Melek Teyzem gibi çılgın funlarda var,işin onlarla zor :A :A :A

Doğru açıdan bakıp,doğru yolu bulursan aynen Sosyal Medyanın faydalarıda çok;

Vakit ayırdığın için teşekkürler.

Abi sen çılgın fan görmemişsin inan ben hiç çılgın fan değilim :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Sen ki hit olmuş iletileri sahip bir Hercai ve SÇK funı olarak kendini azımasama...
Bilmezmiyim Melekcim... Hele sen birde Survivor tagında dolaş.

:A Bunca zaman sonra ilk defa öyle bir ileti attım abi dediğim sen gerçekten hastalıklı fan görmemişsin ben twiitterde neler görüyorum neler okuyorum Survivor izlemiyorum göremezsiniz :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Hayırlı olsun kardeşim.Facebook sosyal medya kulanıcıları artıyor.Kim nereye n yedik ne içtik hemen foto.Bende onlardan biriyim.
------

Faceye kaç senesinde girdin ?

• Beğendim

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
20210206_184814.jpg

@The_Erinch abi istersen bu afişi kullanabilirsin.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
O kadar çok seviyorum ki her hafta fotoğraf paylaşıyorum.. :A
Bilmez miyim, hergün boy boy resimlerini görmekten başım dönüyor :kiki:
------

Hayırlı olsun kardeşim.Facebook sosyal medya kulanıcıları artıyor.Kim nereye n yedik ne içtik hemen foto.Bende onlardan biriyim.
------

Faceye kaç senesinde girdin ?
Sağol @Doğan kardeş.
Hem hoşgeldin hemde yeni rütben hayırlı olsun.
------

Teşekkürler :bhr:
Biraz daha renkli bir afiş yapar mısın alternatif.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Bilmez miyim, hergün boy boy resimlerini görmekten başım dönüyor :kiki:
------

Sağol @Doğan kardeş.
Hem hoşgeldin hemde yeni rütben hayırlı olsun.
------

Teşekkürler :bhr:
Biraz daha renkli bir afiş yapar mısın alternatif.
Rica ederim..:bhr:
Tamam abi yaparım.. Gün içerisinde yollarım...