The Witcher Dizi Oluyor!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Netflix'ten yapılan açıklamaya göre çok sevilen The Witcher serisi televizyon ekranlarına taşınıyor.

O0gZW0.jpg

Netflix ve Platige Image şirketleri tarafından yapılan ortak açıklamaya göre Andrzej Sapkowski tarafından yazılan ve aynı isimle CD Projekt RED tarafından video oyunu haline getirilen ünlü roman The Witcher, dizi oluyor.

Konuyla ilgili Netflix'in başkan yardımcısı Erik Barmack tarafından yapılan açıklamada, "Andrezej Sapkowski'nin yarattığı zenginliklerle dolu inanılmaz dünyanın büyük hayranlarından biriyim. Durum böyle olunca da bu muhteşem dünyayı bir an önce Netflix ekranlarına taşımaya karar verdik." cümlelerini kullandı.

The Witcher serisinin yazarı Andrzej Sapkowski ise "Netflix'in kitaplarıma gösterdiği ilgi beni çok heyecanlandırdı. Yaklaşık otuz yılda yazdığım hikayemi direkt olarak kaynağından alacaklar ve hiç bozmadan anlatacaklar." dedi.

Dizinin ne zaman yayımlanmaya başlayacağı hakkında ise hiçbir bilgi bulunmuyor.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çok seveni var serinin. Hiç oynamadım ama oldukça popüler bir oyun. GoT gibi bir etki yaratmasa da sevilecektir.

@XanTier konuya :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de oynamadım ama oyun oynayan youtube kanallarında ara sıra denk gelirsem şöyle bakardım. Dizisi çekilirse izlerim :X @Harunnn60