Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aaa sen şeyi naptın cnm orada sadece çoğunluğa uymamışız diğerleri uymuşta şu son isteğini gerçekleştirip zombi çifti öldürmeyip kapının altından yollamıştık arap bebeği :A Diğerleri çifti öldürmüş :A
Ben öldürdüm adam öldürmemiş :A
Sen napardın?

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Şimdi okuyorum cnm :A Bu arada şu bebek 5-6 yaşlarına gelmiş yani şapkalı kız ozaman 20 lere olmalı ama şapkalı kız 5 yıl falan büyümüş gibi değil hala 15-16 duruyor ozaman bu bebek nasıl öyle olmuş silahta kullanıyor :F :F :F
Önceki oyunda çeken 12-13 dü burada 16 , 20 değil :A
Aj de 1-2 yaşında desek şimdi 5 yaşında işte cnm :A biraz mantık hatası var ama kurcalama :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.Sezon 1.Bölüm Aaa bir tuhaf başladık ayoll yani Peter Pan bilirsin @Harunnn60 :F Sanki Peter Pan diyarına gittik gibi çoluk çocuk var yetişkinler yok ve Peter Pan diyarı gibi tuhaf tipli çocuklar var :F Hele bir tane kıvırcık saçlı orangutan kılıklı bir şişko kız var çok sinir birşey car car konusuyor :A Arap bebeğin annesi gibi onada benziyor :F Oyunu oynayan adam şey dedi benim bu serim sayesinde oyun izlemeyi sevenler vardır dedi ben ilk defa izledim bir oyunu evet :A İlk sahneler 1.sezondan beridir yaptıklarımızı izlerkende duygusal bir konuşma yaptı yine L falan :( Bismillah diyip spoi yorumuna geçeyim :Z :Z :Z

Arap çocuk nerdeyse şapkalı kızı geçecekmiş yaş olarak utanmasa :F Ne büyütmüşler çocuğu yaa :A Arabada birileri büyümüş bakıyoruzda dedik ona :F Yamyam olmasın birde inş birgün bizide yemeye kalkmaz :A Bir yere gittik bilmiş bilmiş konusuyor silah falan takıyor beline ayy Allahım :F Zombiler gelince kaçıyor ama fare gibi :A Şapkalı kız öönce tekme atıyor zombileri diz çöktürüyor sonra bıçağı kafasına geçiriyor taktiğimiz bu :F Bir evin içinde biz zombi çifti öldürmedik zombide olsa son istek ayoll :A Fare deliğinden arap çocuğu yolladık kendi işimize baktık ama arabaya bindiğimizde zombiler arabanın içine daldılar keşke arap çocuğu yeselerdi :A Gerçi büyümüşte velet silahla zombi ööldürüyor bir işe yaradı dicektim ama arabayla akza yaptık orada bari kurtulabilseydik veletden ama bizden daha sağlıklı olarak karşımıza çıktı :A

Peter Pan evinde uyandık :F orada yüzü yanık bir arap çocuğu eğer yanlış hatırlamıyorsam şuan bizim arap çocukla karıştırdı sanırım oyunu oynayan ve yüzü yanmış dedi ama bizimkine bişi olmuyor kı canavar gibi ayoll :F Ben aslında sarısın çocuğu sevmiştim Dary gibi okçuydu ama yanılmışız hep yanlış tercih yapıyorum :A Piyanocu çocukla bir yakınlaşma olabilir çocuğun tipide tuhaf :F Arap çocuğada piyano çaldırdık bir şeyden eksik kalmasın aman :A Zombilerle uğraşırkan bir köpek geldi köpeği zombi sandık korktuk :F Ve kız köpekmiş canavar gibi bişi :F TWD de kaplan geldi aklıma ama inş o köpekle anlaşırız sahibide öldüye bizimle olması iyi olur bizi korur ama öncekı sezon köpekle olan kötü anımız aklımıza geldi :(

Arap çocukta zaten o sarısın oğlana bir şey vardı oğlana yumruk attı napıyor bu dedik :F Yemek yiyoruz oyunu oynayan adam yavas yesene hayvan diyor arap çocuğa :F Kumar sahnesinde bir duygulandık :( Arap çocuğu yatağın altından çıkarmakla uğraştık hep kalsın orada ne uğraşıyorsak :F @Harunnn60 Avlandık demişsin ne avladınız biz balık tuttuk :F Birde arap bebekte yakalamıs bir balık birşeyden eksik kalsa bende yakaladım diyor iyiy emeyip getirmiş :A Bir yere gittik lise çanları gibi çan çalıyor gerildik bir adamı zombiye attık :A

Mahsen sahnesinde bende gerildim özellikle tam çıkıcakken kızın bizi tutup tekrar içeri atmasında korktum :( Ben genelde kaçarkan arkamızdan biri yakalayacak gibi kosuyorsa hep korkarım öylede çok rüya görmüşümdür :eek: Sarısın oğlan bizi mahsene kapattı aklıma sen geldin bu senmisin @Harunnn60 dedim :F Şimdi son sahnede piyanocu çocuğu seçtik ve bizi savunmadı tam adamını seçmişiz dedik :F Ama onunla daha yakındı başta aklı karışması normal sonra silahın önüne geçti ama arap bebek oğlanı öldürdü diyor kı kafasından vurdum ne bakıyorsunuz diyor :F Zombilerle insanları ayırt edemiyor bence hanı zombileri kafasından vuruyoruzya aklı ona karışmış insanlarıda kafasından vurmayı normal olarak algılamış zombilerin öyle öldüğünü göre göre yanı ayırt edemiyor ben öyle anladım ama inş mahsene tıkarlar şunu :A Birde sarısın kıza ben alısamadım ölen çocuğun aynısı gibi ona yanasmayalım piyanocu çocuğun tipi tuhaf ama o iyidir :A

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
@Çiğdem 2.Bölüm fragmanını izledim şuan. :A Tahminin doğru çıktı. o_O Netten filan bakmadın dimi. :eek::oops:

Ben gelmesine çok sevindim ama size fena bilenmiş sanırım. :A

• İlginç