The Walking Dead The Game - Season 1&4 - Genel Sohbet ve Yorum Konusu

Yokmu onun için trip ölsün dedikte kızılderili kadın ters köşe yapmıştı :F
He evet hatırladım. :A

Şu moruk karıyı da unutma. :F @xemrexxx İzlese severdi eminim. :F
69490

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Daha gelmeyecek mi oyun yine gelir belki :( :( :(
Gelir ama başka insanların hayatları gelir belki ilerde. :( Birde yapımcı firması iflas etti biliyorsun son sezon oyunu TWD dizisinin yapımcıları yaptı, yoksa hikaye yarıda kalacaktı. :(

Türkçe altyazılı fragmanı buldum senin için. :Z Clem 15-16 yaşına gelmiş. Bu sefer daha genç oyuncular var. :Z
İzle bakalım bende şimdi senle izleyeceğim :Z

• Harika
Gelir ama başka insanların hayatları gelir belki ilerde. :( Birde yapımcı firması iflas etti biliyorsun son sezon oyunu TWD dizisinin yapımcıları yaptı, yoksa hikaye yarıda kalacaktı. :(

Türkçe altyazılı fragmanı buldum senin için. :Z Clem 15-16 yaşına gelmiş. Bu sefer daha genç oyuncular var. :Z
İzle bakalım bende şimdi senle izleyeceğim :Z
Ooo çok güzel müziği özellikle çok duygulandırdı ve L i 3.sezon boyunca hatırlamadılar ona üzülüyorduk final sezonunda hatırlamaları çok dokundu :T

• Üzücü
Reactions: Harunnn60
Ooo çok güzel müziği özellikle çok duygulandırdı ve L i 3.sezon boyunca hatırlamadılar ona üzülüyorduk final sezonunda hatırlamaları çok dokundu :T

Aynen öyle son sezon artık Lee şöyle güzel hatırlansın iyice. :( Grafikler efsane olmuş, Clem de ayrı bir güzellemiş. :(
Ben diyorum yarın dinlenelim Cuma günü izlemeye başlayalım?

• Harika
Aynen öyle son sezon artık Lee şöyle güzel hatırlansın iyice. :( Grafikler efsane olmuş, Clem de ayrı bir güzellemiş. :(
Ben diyorum yarın dinlenelim Cuma günü izlemeye başlayalım?
Aaa olur cnm Cuma izleriz :Z

Grafikler çok güzelde 3.sezondakı karakter çizimlerini ilk 2 sezon gibi çok gerçekçi bulamadım yanı bildiğin insana benziyordu ilk 2 sezon ama 3.sezon bariz çizgi karakter olduğu belliydi ve bu 4.sezonda öyle görünüyor yanı ilk 2 sezondakı gerçekçi çizimler kaybolmuş gibi geldi bana :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60