The Walking Dead The Game - Season 1&4 - Genel Sohbet ve Yorum Konusu

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
Aaa birde şöyle bişi var ben izledikten sonra 1 saat geçse unutuyorum :F Yabancı dizileri metin belgesine kaydetiyorum unutmıyayım diye yorumumu @Harunnn60 :F Bu oyunu kaydetmiyorum birde dün izlemiştim gece gelemedim için bugün yaptım herşey aklımda kalmıyor ama yinede baya detaylı yazmaya çalısıyorum senin için :bhr::bhr::bhr:

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
50,195
43,385
1,061
İstanbul
Aaa birde şöyle bişi var ben izledikten sonra 1 saat geçse unutuyorum :F Yabancı dizileri metin belgesine kaydetiyorum unutmıyayım diye yorumumu @Harunnn60 :F Bu oyunu kaydetmiyorum birde dün izlemiştim gece gelemedim için bugün yaptım herşey aklımda kalmıyor ama yinede baya detaylı yazmaya çalısıyorum senin için :bhr::bhr::bhr:
İzlerken zevk alıyorsan sıkıntı yok benim için. :X

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
Bol olaylı ve çok duygusal bir finaldi @Harunnn60 bu anlatıcam kısımda L gözlerimizin dolmaması imkansız nekadar özlemişiz :T Bonnıy e iyi diyip kısa saçlıya gıcık diyorduk ters köşeler oldu :A
şapkalı kızı video başında öldü sandık bebeği almaya giderken birisi napıyorsun diye sesleniyor oyunu oynayan adamda napiyim bilmiyorumkı diyor :F Bebeği kurtardık :A Çatışmayla başladık luke dikkatlerini dağıt diyor şapkalı kıza ama oyunu oynayan adam cevaplıyor yine taşmı bulurum artık naparım diyor :F KENY GÖZLÜKLÜ OĞLANI YAKALADI oyunu oynayan adam gebert şu Şerefsizi diyor :F BİR KADIN zombi oldu vurduk ama oyunu oynayan adam bende bu kadın kim diyordum gözlüklü oğlanın arkadşaıymış diyor :F
Bende kim olduğunu anlayamamıştım bonnıymı acaba diyordum benziyorda :F kısa saçlı kız kennıyı KURTARDI :A kimse ölmedi bizden :A kennıy gözlüklü oğlana saldırdı onu tutuyorlar oyunu oynayan adamda bırakın kennıyı dövün şunu diyor :F Şapkalı kızda vurun dedi :F Yine liyi hatırladık keşke burda olsaydı dedik :( Kenıyın gözünü gördük içimiz cız etti zombiler yine geldi oyunu oynayan adam gözlüklü oğlana kafayı takmış sıkın kafasına diyor başka bişi demiyor kennıy dövdü yine :A :A :A

kenny yine fevri davranarak başladı son videoya oyunu oynayan kafayımı yiyor acaba kenıy diyor :A bonnıler kaçıyor oyunu oynayan adam bak şerefsizlere nereye gidiyorsunuz diyor :F arap adama yanıma yaklaşma Allah belamı versin seni vururum diyor :F Şapkalı kızı gözlüklü oğlan vurdu ölücekmi derken lenin yanında uyandı :F Noluyor diyor oyunu oynayan adam şaşkın bakışları çok komik oluyor :F LE İLE KONUŞMAYA başladık çok özlemişiz çok duygulandım gözlerim doldu yeri dolmuyor :( şapkalı kızı vurup kaçmışlar rüya görmüşüz kısa saçlı kadınla kenıy tartışıyor oyunu oynayan adamda tam kenıyın damarına basıyor diyor yandık şimdi der gibi :F

Şapkalı kız arabayı sürerken zombi saldırdı :F Çocun ölümünden kısa saçlı kadını suçladı çocukta ölmedi aslında :A kenıy dövüşmeye başladılar :F Aralarına gir yazısı geldi oyunu oynayan adam birşey yapmıcam ne halleri varsa görsünler diyor :F Siz manyakmısınız diyor çok güldüm kavgalarına oyunu oynayan adamın tepkisine :F Kenıyı vurmadık kadını öldürmesine göz yumduk :A Bebek ölmemiş Allah kahretsin böyle oyunu diyor adam :F

Son kısımlar yine gözlerimiz doldu yaşlandı gözüm :( :( :(
Kenıyı vurmadık kadını öldürmesine göz yumduk :A Bebek ölmemiş Allah kahretsin böyle oyunu diyor adam :F
Kenıyle bir yere gittiler valinin olduğu yermi dedi oyunu oynayan adam heyecanlandım :A Kenıyden korkmuştuk ama onları kabul etmeyen kadına sadece çocukları al beni almayın dedi yine sevgimizi kazandı kenıyle olan vedalaşma sahnesinde çok duygulandım :( oyunu oynayan adam bize acırlar belki diye bırakmıyoruz seni dedi kenıye kadın biraz üzüldü oyunu oynayan adam ağlamaklı şekilde al hepimizi içeri dedi :( :( :( Kenıyı bırakmadık kenıyı vur onu bırak seçenekleri çoğunluklu kullanılmış sanırım ama L den tek kalan şey o bencede onla gitmekle en iyisini yaptık fevri falan ama yine sevgisini gösterdi :bhr::bhr::bhr:

yorum kısmında gördüm gerçekten öyle diyor :F :F :F

46:23 te Ah Olamaz Mı Diyor Jssjjssj?

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun
İzlerken zevk alıyorsan sıkıntı yok benim için. :X
Başta biraz tedbirli davranmıştım çünkü oyunla alakalı ve böyle izlediğiyle alakalıda fikrim yoktu ama çok sardı bende oynamayı düşünüyorum yükleyecem 1.sezonu düşünüyorum L den dolayı :bhr: Oyunu oynayan adamda kendi replikleriyle oyunu eğlenceli hale getirmiş yanı korku dramlı oyunda bol bol güldük :A :A :A