mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
8x6 - 8x7 - 8x8

Göz yaşları ile izledim sonlara doğru. Ara sezon olduğu için özellikle 8x8 çok güzeldi. Yucin'e çok sövüyorum ya hepsi onun yüzünden aslında... @Çiğdem @dreamy @Forumdash @MasacRE @Harunnn60

Yucin pişman olur gibi oldu Rahibi bıraktı ama adamların binadan çıkmasını sağladı. Bunun yüzünden bütün yerleşim yerlerine saldırdılar ve her yer dağıldı en son kanalizasyona sığındılar ama Rick'in de o çöpçü kadınla 1 gün geçirmesi çok saçmaydı.. Geç kaldı... Gelelim sondaki sürprize Carl.. Zombi ısırmış 9.bölüme geçince anladım ki olan olaylar sırasında değil öncesinde olmuş şu yeni gelen Siddiq'i kurtarırken bir zombi tarafından ısırlmış. Herkes yıkıldı haliyle. Carl son kez istediklerini yaptı bakalım devamında ölecek o halde. Çok erken gitti ya Rick yıkılacak. :(

Adamı niye hapis ettin piskopat kadın. :bağır:
69077

Carl sen daha bu kadarcıktın lennn. :T

69080

Dizimizde türbanlı bir ablamız da oynuyor. Benim türbanlı bacımı zombi yaptılar... :A @xemrexxx @xBUGRAx

69078

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x6 - 8x7 - 8x8

Göz yaşları ile izledim sonlara doğru. Ara sezon olduğu için özellikle 8x8 çok güzeldi. Yucin'e çok sövüyorum ya hepsi onun yüzünden aslında... @Çiğdem @dreamy @Forumdash @MasacRE @Harunnn60

Yucin pişman olur gibi oldu Rahibi bıraktı ama adamların binadan çıkmasını sağladı. Bunun yüzünden bütün yerleşim yerlerine saldırdılar ve her yer dağıldı en son kanalizasyona sığındılar ama Rick'in de o çöpçü kadınla 1 gün geçirmesi çok saçmaydı.. Geç kaldı... Gelelim sondaki sürprize Carl.. Zombi ısırmış 9.bölüme geçince anladım ki olan olaylar sırasında değil öncesinde olmuş şu yeni gelen Siddiq'i kurtarırken bir zombi tarafından ısırlmış. Herkes yıkıldı haliyle. Carl son kez istediklerini yaptı bakalım devamında ölecek o halde. Çok erken gitti ya Rick yıkılacak. :(

Ekli dosyayı görüntüle 69077

Ekli dosyayı görüntüle 69080

Dizimizde türbanlı bir ablamız da oynuyor. Benim türbanlı bacımı zombi yaptılar... :A @xemrexxx @xBUGRAx

Ekli dosyayı görüntüle 69078
Ben o olaya bayram etmiştim gıcık oluyordum :A :A :A @Harunnn60

Benim izledim son bölüm 9 du cnm ondan sonra sezon fınalını izledim yanı 10 dan sonra daha dikkatli okucam yorumlarını ve böylece izlemiş olacam bir bakıma :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Benim izledim son bölüm 9 du cnm ondan sonra sezon fınalını izledim yanı 10 dan sonra daha dikkatli okucam yorumlarını ve böylece izlemiş olacam bir bakıma :A :A :A
Ben sezon finalini 8 sanıyordum ablacım. :F 1 saat 5 dakika olunca birde 16'nın yarısı herhalde bu ara sezon finali demiştim. :A Daha detaylı yazarım senin için o halde.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben sezon finalini 8 sanıyordum ablacım. :F 1 saat 5 dakika olunca birde 16'nın yarısı herhalde bu ara sezon finali demiştim. :A Daha detaylı yazarım senin için o halde.
Ben son izledim 9 diye belkı mini sezon arası odur diye kalmıstır aklımda :F Çokta hatırlamıyorumkı kaç yıl önceki şey cnm :A :A :A

Daha bu sezondan izlemek istemiyorum senden dinleriz :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa abartma 2 sene olmuş işte. :A
Zaman ne çabuk geçiyor :F 10.sayfalardamı ne yapmısım 9.bölüm yorumumu evet bir baktım 10 falanda izlemişimmi diye unutmuşta olabiliyorum :F

Biz o dönem @Forumdash abicimle Arrowu ikinci yarısını izlemeden sezon fınalıyle yeni sezona geçmeye alısmıstık :F Twd de bölümler olmayınca o taktiği uygulamıstım :A :A :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Zaman ne çabuk geçiyor :F 10.sayfalardamı ne yapmısım 9.bölüm yorumumu evet bir baktım 10 falanda izlemişimmi diye unutmuşta olabiliyorum :F

Biz o dönem @Forumdash abicimle Arrowu ikinci yarısını izlemeden sezon fınalıyle yeni sezona geçmeye alısmıstık :F Twd de bölümler olmayınca o taktiği uygulamıstım :A :A :A
Supernatural'i de mi sizin gibi yapsam baştan ortadan birde sezon finalini izlerim size yetişirim. :A @Forumdash

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Supernatural'i de mi sizin gibi yapsam baştan ortadan birde sezon finalini izlerim size yetişirim. :A @Forumdash
Sen şu 5.sezonu izlede ordan 11 e geçersin devamı gibi zaten arasındakı sezonları izlemene gerek yok :A :A :A @Forumdash

5.Sezonda kaçırmaman gereken çok bölüm var mutlaka izlemen lazım :A :A :A

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam tamam bakacağım. :A Şu an ballı sütümü içiyorum. :A
Ohh keyfin yerinde :A :A :A

Ben bir bakayım istersen sana mutlaka izlemen gereken bölümleri diyeyim onları izle :A :A :A

Mesala 5 i pas geçip 6 dan devam edebilirsin yanı sadece ana konulardan gitmek istiyorsan sana çizgi çizebilirim :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
8x6 - 8x7 - 8x8

Dizideki inançlılar da nendense zenci :A Peder ve bu karı:A Beyazlar ataist reyisler:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şimdi av bölümlerini geç derim ama sen dizinin av bölümlerinide seviyorsun cnm yanı benim geç diyeceğimide beğenme ihtimalin yüksek oyüzden bozma evet :A :A :A

5 de sana bir sürpriz var zaten biri konuk oluyor :F :F :F
Her av bölümü güzel değil ablacım ama bazen çok hoşuma giden çıkıyor. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her av bölümü güzel değil ablacım ama bazen çok hoşuma giden çıkıyor. :A
Vlla nasıl istiyorsan öyle git ben sana teklifte sundum beni ana hikayeden götür dediğin an sana o bölümleri sıralarım zaten o bölümlere yorumlarını daha çok merak ediyorum cnm :A ben kendi adıma ana hikayeye daha odaklı gitmeyi seviyorum belkıde av bölümlerinden sıkıldım içindir 14 senedir falan :A :A :A

Bir de bana zaman harcaması gibi geliyor bağımsız oldu için yanı ana hikayeden hep görmek istiyorum sankı gerçek bölümler onlarmış gibi geliyor :F

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Vlla nasıl istiyorsan öyle git ben sana teklifte sundum beni ana hikayeden götür dediğin an sana o bölümleri sıralarım zaten o bölümlere yorumlarını daha çok merak ediyorum cnm :A ben kendi adıma ana hikayeye daha odaklı gitmeyi seviyorum belkıde av bölümlerinden sıkıldım içindir 14 senedir falan :A :A :A

Bir de bana zaman harcaması gibi geliyor bağımsız oldu için yanı ana hikayeden hep görmek istiyorum sankı gerçek bölümler onlarmış gibi geliyor :F
O da doğru aslında ablacım ama bazen bağımsız bölümlerde de konuya dair bir şeyler veriyorlar onları kaçırınca kötü oluyor. :(

Sen yaz o zaman ana bölümleri ablam. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O da doğru aslında ablacım ama bazen bağımsız bölümlerde de konuya dair bir şeyler veriyorlar onları kaçırınca kötü oluyor. :(

Sen yaz o zaman ana bölümleri ablam. :A
Dün bakmıştım 4 den sonrasına tek tek bölüm özetlerine ve dolu oldunu düşündüm bölümlere videolarınada tekrar baktım bir hafıza yenilemek lazımdı :A :A :A

Şimdi normalde her bölüm güzel muhtemelen yine beğeniceğin bölüm olucak içinden ama sıkılıp bırakıp tekrar gelecek yaz ayına kalsın istemem en azındna şu 5.sezonu halledelim :F

6 8 10 13 18 19 20 21 22 Şu bölümlerin hiçbiri boş değil bu 9 bölümü izlesen yeter bunları kaydet ajandana izle cnm boş yok :Z:Z:Z

• Harika

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
8x6 - 8x7 - 8x8

Ben de 8. sezonu geç izlemiştim, ilk yarısı sıkıcıydı ama ikinci yarısında çok iyi bölümler var diye hatırlıyorum. Hatta günde 5-6 bölüme takmıştım bir ara. :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dün bakmıştım 4 den sonrasına tek tek bölüm özetlerine ve dolu oldunu düşündüm bölümlere videolarınada tekrar baktım bir hafıza yenilemek lazımdı :A :A :A

Şimdi normalde her bölüm güzel muhtemelen yine beğeniceğin bölüm olucak içinden ama sıkılıp bırakıp tekrar gelecek yaz ayına kalsın istemem en azındna şu 5.sezonu halledelim :F

6 8 10 13 18 19 20 21 22 Şu bölümlerin hiçbiri boş değil bu 9 bölümü izlesen yeter bunları kaydet ajandana izle cnm boş yok :Z:Z:Z
Teşekkür ederim ablam bak diğer bölümleri bilgisayarımdan siliyorum he. :A

Ben de 8. sezonu geç izlemiştim, ilk yarısı sıkıcıydı ama ikinci yarısında çok iyi bölümler var diye hatırlıyorum. Hatta günde 5-6 bölüme takmıştım bir ara. :A
Bence 8.sezon her bölümüyle çok güzeldi. İnsanlar neden sıkıcı demiş bu sezona anlamadım orijinal karakterler yeni hikayeler vardı. :D

• Harika
Reactions: dreamy and Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
8x10

@Çiğdem ablam oku sana özel. :A

Bölüm yine çok güzeldi. Carl ölmeden önce herkese mektup yazmış Negan da dahil. Rick telzizle Negan'a Carl'ın öldüğünü ve mektubunu söyledi. Mektupta uzlaşma yapın iki tarafta artık savaşmasın diyor ancak Rick bu artık çok geç seni öldürcem dedi. Negan da Rick'e Carl senin yüzünden öldü dedi. (Haklı da) Birde epey üzüldü o bizim geleceğimiz olabilirdi dedi.

Negan bir adamını çöp adamlarının yanına gönderdi ama kimseyi öldürme sadece bir kişi dedi fakat buna uymadı o uyuz kadın hariç hepsini taradı. Sonra Rick ile Michone geldi ancak kadına yardım etmediler "sen bunu hak ettin" dedi.

Ortadaki dışında hepsi öldü. Kadın bedenlerini öğütücü makinesine aldı hepsi böyle kırmızı turta halini aldı sonra gidip Elmalı Turta yedi. :F

69096

• Harika