AMC The Walking Dead 4. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x1

Müthiş bir sezon açılışı oldu bu bölüm bana ilk bölümdeki havayı verdi, her dakikası aksiyon içinde geçti. Diziye yeni karakterler almaları iyi olmuş 3 sezondur kadro dardı. Fakat Vali nereye kayboldu onu anlayamadım herhalde sonradan yine ortaya çıkacak. :)

Gelecek bölümü şimdi izleyeceğim heyecanlı yerinde kalmıştı. :D

Umarım hapishanedeki zombiyi erkenden fark ederler yoksa büyük kayıp olacak.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi de
hastalık belası ortaya çıktı.
Ölen ölene. Çileleri bitmedi şunların. :F

5. bölüme kadar geldim yalnız 4. sezon harika ilerliyor birde bu sezona çöp diyorlardı? :) Gerçi erken konuşmayayım daha önümde 12 bölüm var.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şimdi de
hastalık belası ortaya çıktı.
Ölen ölene. Çileleri bitmedi şunların. :F

5. bölüme kadar geldim yalnız 4. sezon harika ilerliyor birde bu sezona çöp diyorlardı? :) Gerçi erken konuşmayayım daha önümde 12 bölüm var.
4.sezon güzeldir. bir kac bölüm pek iyi degil ama oda nazarı olsun. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Her sezonunda aşırı sıkıcı bölümleri oldu aynen o kadar da olsun. :D
Biraz kanal zorluyor ya. 16 bölüm bu dizi icin iyi degil kesinlikle. Game of Thrones gibi 10 bölüm olsun senede bak iddia ediyorum ondan daha iyi olur. Ama kanalda haklı şimdi kanalın altın yumurtayan tavuğundan niye az yararlansın öyle değil mi? :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x6

Bölümün tamamı vali ile geçti, fena bölüm değildi ama The Walking Dead'ın böyle bölümlerini pek sevmiyorum, diğer karakterleri de göstermeleri lazım.

Kız sonunda kesin valiyle münasebet yaşar demiştim haklı çıktım. :F Bu bölüm Vali'ye sempati duydum kızları ve küçük kızı sahiplendi. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Allah senin belanı versin Vali. Pislik herif!! :bağır:

Işıklar içinde yat
Hershel
baba.... :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Allah senin belanı versin Vali. Pislik herif!! :bağır:

Işıklar içinde yat
Hershel
baba.... :(
Son güzel bölümleri izliyorsun. :(
Vali'nin Hershell babanın boğazını kestikten sonraki birkaç bölüm daha da güzeldi sanırım, sonra kötüleşiyor dizi malesef. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son güzel bölümleri izliyorsun. :(
Vali'nin Hershell babanın boğazını kestikten sonraki birkaç bölüm daha da güzeldi sanırım, sonra kötüleşiyor dizi malesef. :(
Hep böyle diyorsunuz gayet iyi gidiyor inanmıyorum son güzel bölümler olduğuna. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölümler çok iyi ilerliyor tam macera dizi oldu iyi ki hapishaneden kurtuldular. :A Hepsi dağıldı bakalım kaç bölüm sonra o rayların sonunda buluşacaklar, sanırım yanlışlıkla izlediğim 5. sezon ilk bölümünün 10 dk'sının neresi olduğu anlaşıldı keşke gitmeyelerdi. .ss

Ben şok Beth nasıl Darly'i bırakıp gitti, neden öyle bir adilik yaptı o kız anlamadım. :eek:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bölümler çok iyi ilerliyor tam macera dizi oldu iyi ki hapishaneden kurtuldular. :A Hepsi dağıldı bakalım kaç bölüm sonra o rayların sonunda buluşacaklar, sanırım yanlışlıkla izlediğim 5. sezon ilk bölümünün 10 dk'sının neresi olduğu anlaşıldı keşke gitmeyelerdi. .ss

Ben şok Beth nasıl Darly'i bırakıp gitti, neden öyle bir adilik yaptı o kız anlamadım. :eek:
Yok artık orayı öyle mi anladın?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yok artık orayı öyle mi anladın?
Harun ama dizide ne piskopatlar var olabilir diye düşündüm. :D

Ben şok ne bölümdü (4x14) aman Allah'ım... Durgun başlamıştı ama 25. DK'dan sonra bir açıldı benim de ağızım açıldı kapanamadı, o derece şoka girdim. :F

Hala bölümün şokundayım, bence bu bölüm 4 sezonunn en iyileri arasına çok çok rahat girer.... :ok:

Lizzie sen kardeşine nasıl kıyarsın ya hiç mi acıman yok, Mika'yı bıçaklayıp öldürmüş piskopat, daha sonra Carol da Lizzie'yi öldürdü, doğru olanı yaptı kesinlikle. Böyle ruh hastalarının yaşamaması lazım.... Hapishanedeki çivilenmiş fare de Lizzie'ye aitmiş.

Ayrıca Carol Tyreese'ye gerçekleri de anlatı iyi oldu en azından artık sır kalmadı aralarında. Tyreese çok iyi bir insan, Carol'u afetti.

Dizideki zenci karakterler beyazlardan daha iyi, senaristleri zenci olabilir mi acaba. :A

Bölüm puanım: 10/10.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harun ama dizide ne piskopatlar var olabilir diye düşündüm. :D

Ben şok ne bölümdü (4x14) aman Allah'ım... Durgun başlamıştı ama 25. DK'dan sonra bir açıldı benim de ağızım açıldı kapanamadı, o derece şoka girdim. :F

Hala bölümün şokundayım, bence bu bölüm 4 sezonunn en iyileri arasına çok çok rahat girer.... :ok:

Lizzie sen kardeşine nasıl kıyarsın ya hiç mi acıman yok, Mika'yı bıçaklayıp öldürmüş piskopat, daha sonra Carol da Lizzie'yi öldürdü, doğru olanı yaptı kesinlikle. Böyle ruh hastalarının yaşamaması lazım.... Hapishanedeki çivilenmiş fare de Lizzie'ye aitmiş.

Ayrıca Carol Tyreese'ye gerçekleri de anlatı iyi oldu en azından artık sır kalmadı aralarında. Tyreese çok iyi bir insan, Carol'u afetti.

Dizideki zenci karakterler beyazlardan daha iyi, senaristleri zenci olabilir mi acaba. :A

Bölüm puanım: 10/10.
Beth konusunda yok artık dedim ben. :D gelecek sezon öğrenirsin. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ve 4. sezonu bitirdim, bu sezon genel anlamda 3. sezondan çok daha iyiydi, üçüncü sezonda dizi tıkanmıştı senaryo anlamında, sıkıcı geçiyordu çoğu bölümü ama bu sezon geçen sezonu unutturdu bana. Özellikle bazı bölümleri benim için dört sezonun en iyileri arasına girdi hele ki 14. bölüm. :)

Yorumları okudum @OzaN yine beğenmemişsin hayır genel olarak beğenmiyorsun da 14. bölüm beğenilmez mi? Neyini beğenmedin anlamadım. :(

Sezon finali de heyecanlı yerde bitti zaten o gittikleri yerde bir yamuk olacağı kesindi, umudumuz Carol. :A

Beth konusunda yok artık dedim ben. :D gelecek sezon öğrenirsin. :D
Neyine yok artık dedin ki, bırakıp gitmedi mi yalan mı? :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ve 4. sezonu bitirdim, bu sezon genel anlamda 3. sezondan çok daha iyiydi, üçüncü sezonda dizi tıkanmıştı senaryo anlamında, sıkıcı geçiyordu çoğu bölümü ama bu sezon geçen sezonu unutturdu bana. Özellikle bazı bölümleri benim için dört sezonun en iyileri arasına girdi hele ki 14. bölüm. :)

Yorumları okudum @OzaN yine beğenmemişsin hayır genel olarak beğenmiyorsun da 14. bölüm beğenilmez mi? Neyini beğenmedin anlamadım. :(

Sezon finali de heyecanlı yerde bitti zaten o gittikleri yerde bir yamuk olacağı kesindi, umudumuz Carol. :A

Neyine yok artık dedin ki, bırakıp gitmedi mi yalan mı? :D
Hiç hatırlamıyorum 14. bölümü. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lizzie'nin kardeşi Mika'yı öldürdüğü daha sonra Carol'un Lizzie'yi öldürdüğü bölüm. :D Psikopat sarışın küçük bir kız vardı ya zombi besleyen, belki böyle dersem hatırlarsın. :D
Carol'a çok gıcık olmuştum o bölüm. Lock at the flower mı ne demişti :D