AMC The Walking Dead - 11. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaa tamam bölümleri gördüm ozaman pazartesiye kadar şu cuma cumartesi pazar eliteyle twd de izlerim @mrt-06 da benim gibi yapsın bence :Z :Z :Z
------

rahmetliyle @MasacRE senle castre lockmuydu neydi izleyip ne izlediğimizi anlamadımız dönemleri özledim vlla :A :A :A

Onun da 2. sezonu çıkmıştı ama ben de bakmadım :A Siz de hiç istemiyordunuz zaten :A @Maskeli Fedai
He ya o günler güzeldi :A Aman eksik kalsın ikinci sezonu.. :A İlk sezonundan çok bir şey anladık da sanki.. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onun da 2. sezonu çıkmıştı ama ben de bakmadım :A Siz de hiç istemiyordunuz zaten :A @Maskeli Fedai

He ya o günler güzeldi :A Aman eksik kalsın ikinci sezonu.. :A İlk sezonundan çok bir şey anladık da sanki.. :A
Önemli olan birlikte bişi yapmaktı yoksa öyle dizilerde ne işim olur :F Ama ikinci sezonu komple başka dizi gibi olanları rahmetlide sevmiyordu korku dizisi vardı oda diğer sezon farklı olucaktı :A

@Maskeli Fedai diyor ki konuya gelip 1.bölüm izledim 2.bölümü izledim sadece böyle yazıyor rahmetli bir patladı buna sonra inci gibi dizi analizleri gelmeye basladı maskeliden :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Önemli olan birlikte bişi yapmaktı yoksa öyle dizilerde ne işim olur :F Ama ikinci sezonu komple başka dizi gibi olanları rahmetlide sevmiyordu korku dizisi vardı oda diğer sezon farklı olucaktı :A

@Maskeli Fedai diyor ki konuya gelip 1.bölüm izledim 2.bölümü izledim sadece böyle yazıyor rahmetli bir patladı buna sonra inci gibi dizi analizleri gelmeye basladı maskeliden :F :F :F
@Maskeli Fedai nin içinde cevher var da, ortaya çıkarmak gerekiyor :A Zorlamazsan benden bile üşengeç yorum yapma konusunda :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

@Maskeli Fedai nin içinde cevher var da, ortaya çıkarmak gerekiyor :A Zorlamazsan benden bile üşengeç yorum yapma konusunda :A
Hainku'dan tespit.. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hainku'dan tespit.. :A
Senin üşengeçliğin 2 saat sonra sıkılıyorsundur yorumun bitmeden :F İp gibi yazıyorsunda yazıyorsun ayoll bakıyorum ben dizide bişi bulamıyorum ne oluyor anlamıyorum sen ne görüyorsunda yazıyorsunda yazıyorsun dedim herhalde biz anlamıyoruz nasılsa diye uydurup uydurup bişiler diyor :F :F :F

Castle rockta olan analizlerini @Maskeli Fedai nin beğenmişti ama fok başkan :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
350 yıldır film veya dizi yorumlatamadığımız adama bak, bu manzara karşısında adeta kanım dondu yoldaşlarım. :A @MEnes @Maskeli Fedai
Hiç sorma be adaşım, şu güncel yorumlamayı düşündüğü esere bak... Ne diyebilirim ki... :A
------

Kardeşim iki dakika boş bırakmaya gelmiyor, hemen hainlik hemen.. :A @MEnes
Dört yanımız hain dolu canım yoldaşım... :A Bu hainlikler karşısında artık ne yapacağımızı şaşırdık... :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Asıl mesele bunu final sezonunda yapabilmek zaten :A

------

Neyse ki sonunda doğru yolu buldun. O değerleri yorumlarını bekliyoruz :A

24 bölümün hepsini tek tek yorumlayacağım. Bu konuda da ağlayabilirsin :A

Fena değildi evet. Finale giderken toparlandı dizi :A
Game of Thrones'ın final sezonu zaten klişe. Bir diğeri ise, HIMYM'ın final sezonu. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin üşengeçliğin 2 saat sonra sıkılıyorsundur yorumun bitmeden :F İp gibi yazıyorsunda yazıyorsun ayoll bakıyorum ben dizide bişi bulamıyorum ne oluyor anlamıyorum sen ne görüyorsunda yazıyorsunda yazıyorsun dedim herhalde biz anlamıyoruz nasılsa diye uydurup uydurup bişiler diyor :F :F :F

Castle rockta olan analizlerini @Maskeli Fedai nin beğenmişti ama fok başkan :A :A :A
Ben uzun yazmıyorum be, çoğu zaman yorum yapmaya bile üşeniyorum hatta :A
------

11x1

Güzel bir açılış bölümü olmuş. Hızlı giriş yaptılar. Gereksiz şeylerle oyalanmayıp direkt ana meseleye girilecek belli ki. Sezon 24 bölüm olsa da işlenmesi gereken büyük bir konu olduğu için böyle olması şarttı zaten.

Geçen sezonun sonunda Eugene, Ezekiel ve diğerlerinin eline düştüğü Commonwealth grubunu tanımaya başladık bölümde. Sordukları sorularla falan çok sinir bozucu bir halleri var. İzlediğimiz dizi başka bir şey olsa o soruları soran kadın robot falan derdim, o derece takıldı kaldı hep aynı soruları sorup durdu :A Orada kalan başka insanlar aylardır kabul edilmeyip bekletildiklerini söylüyorlardı. Eugene, bunu Michonne da yapıyordu dedi ama onlarla bunların hiç alakası bile yok. Zaten o sistemi de Rick bulmuştu ama 2-3 soru sorup hemen güvenerek alıyordu gruba insanları onlar :A

Diğer tarafta da artan kişi sayısı ile birlikte kaynakların yetersiz kalmasıyla Maggie, daha önce kendi gruplarına saldırıp yok edenlere bir saldırı yapıp orayı ele geçirmeyi önerdi. Orada isim verilmedi ama onlar da Commonwealth'e aittir muhtemelen. Son sezona gelmişken farklı farklı gruplara girileceğini zannetmem. Ve Negan ile birlikte çıktılar bir yola. Son sahnede Negan Maggie'yi zombilerin arasına terketse de Maggie öyle ölüp gidecek bir karakter değil. Oradan kurtulup trene yanlarına gelirse Negan'ın bu durumdan nasıl sıyrılacağını merak ediyorum açıkçası :A

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
İzleyenleri de etiketleyelim. @Çiğdem @dreamy @mrt-06 @Turkuazz ve varsa başka izleyiciler buyursun gelsinler. İlk 2 bölüm yayınlandı. Güncel olarak yorumlayarak gidelim arkadaşlar :A Çiğdem sen de başla hemen. Sonra bölümler kaldırılıyor, izleyemiyorum deyip duruyorsun :A
------

Senden umudu kesmiştim ben :eek:

6fbc1ab9e8d696664717fb16dbbaeba6b48f021e.png
İlk iki bölümün IMDb puanları yüksekmiş, beklentim arttı. :A Sezon bitince toptan izlemeyi düşünüyordum aslında ama beraber de izleyebiliriz sıkıntı yok. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk iki bölümün IMDb puanları yüksekmiş, beklentim arttı. :A Sezon bitince toptan izlemeyi düşünüyordum aslında ama beraber de izleyebiliriz sıkıntı yok. :A
Yok yok bekletme, beraber izleyelim :A Ben izledim ilk iki bölümü. 1. bölümün yorumu üstte. Diğerini de yarın hallederim. Güzel başladı dizi gerçekten, tempo oldukça yüksek. Başla bir an önce :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben bir sezonda kaldım ama kaldığım sezonu hatırlamıyorum...
Yüzlerinde gudubet maske olan bir abla; bana kızımı verin diyordu en son...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben uzun yazmıyorum be, çoğu zaman yorum yapmaya bile üşeniyorum hatta :A
------

11x1

Güzel bir açılış bölümü olmuş. Hızlı giriş yaptılar. Gereksiz şeylerle oyalanmayıp direkt ana meseleye girilecek belli ki. Sezon 24 bölüm olsa da işlenmesi gereken büyük bir konu olduğu için böyle olması şarttı zaten.

Geçen sezonun sonunda Eugene, Ezekiel ve diğerlerinin eline düştüğü Commonwealth grubunu tanımaya başladık bölümde. Sordukları sorularla falan çok sinir bozucu bir halleri var. İzlediğimiz dizi başka bir şey olsa o soruları soran kadın robot falan derdim, o derece takıldı kaldı hep aynı soruları sorup durdu :A Orada kalan başka insanlar aylardır kabul edilmeyip bekletildiklerini söylüyorlardı. Eugene, bunu Michonne da yapıyordu dedi ama onlarla bunların hiç alakası bile yok. Zaten o sistemi de Rick bulmuştu ama 2-3 soru sorup hemen güvenerek alıyordu gruba insanları onlar :A

Diğer tarafta da artan kişi sayısı ile birlikte kaynakların yetersiz kalmasıyla Maggie, daha önce kendi gruplarına saldırıp yok edenlere bir saldırı yapıp orayı ele geçirmeyi önerdi. Orada isim verilmedi ama onlar da Commonwealth'e aittir muhtemelen. Son sezona gelmişken farklı farklı gruplara girileceğini zannetmem. Ve Negan ile birlikte çıktılar bir yola. Son sahnede Negan Maggie'yi zombilerin arasına terketse de Maggie öyle ölüp gidecek bir karakter değil. Oradan kurtulup trene yanlarına gelirse Negan'ın bu durumdan nasıl sıyrılacağını merak ediyorum açıkçası :A
Bunu derken bile ip gibi yazmak :eek::eek::eek:

Anlaşılır dizilerde yaz ama beyin yakan dizilerde ne görüyorsunda ip gibi yazıyorsun izlerken uyuya kalıp uyanıp rüyanımı yazıyorsun :A :A :A @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunu derken bile ip gibi yazmak :eek::eek::eek:

Anlaşılır dizilerde yaz ama beyin yakan dizilerde ne görüyorsunda ip gibi yazıyorsun izlerken uyuya kalıp uyanıp rüyanımı yazıyorsun :A :A :A @Maskeli Fedai
Sezon açılışı için olur o kadar. Zaten bu da çok uzun değil ki :A
------

Ben bir sezonda kaldım ama kaldığım sezonu hatırlamıyorum...
Yüzlerinde gudubet maske olan bir abla; bana kızımı verin diyordu en son...
9. sezonun sonları ile 10. sezonun başları arasında bir yer oluyor senin kaldığın yer ama tam neresiydi bilemedim. Netflix'de yok mu dizi, aç oradan bak abi. Çok geride değilsin zaten :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Sezon açılışı için olur o kadar. Zaten bu da çok uzun değil ki :A
------

9. sezonun sonları ile 10. sezonun başları arasında bir yer oluyor senin kaldığın yer ama tam neresiydi bilemedim. Netflix'de yok mu dizi, aç oradan bak abi. Çok geride değilsin zaten :A
Netflix ne gerek indirimiştim.. Sonra nedense kaldım, birdaha da geri dönmedim ama madem buda final verdi, izlemek farz olmuş demekdir 😎😎😎😎

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Netflix ne gerek indirimiştim.. Sonra nedense kaldım, birdaha da geri dönmedim ama madem buda final verdi, izlemek farz olmuş demekdir 😎😎😎😎
Abi sen her şeyi Netflix'den bulup izliyorsun ya ondan dedim :A Bu sezon son olacak, ama daha bitmesine var. Sezon 24 bölüm ve ara vere vere ilerleyecek :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Orası öyle Netflix emzik gibi benim için 😁😁😁😁😁
------

@MasacRE En çok kimin ölümüne üzülmüşdün?
Abraham diyebilirim. Sağlam adamdı kendisi. Sopayla paramparça edilmesi hoş olmadı. Gerçi Glenn de aynı kaderi yaşadı. Onları sayabilirim. Bir de Carl'ı sevmezdim eskiden ama çocuk tam olgunlaşıp büyürken ölümü kötü olmuştu :D
Bu The Walking Dead savunuculuğu nereden geliyor :A
Son sezon gerçekten iyi başladı ama, savunulmayı hak ediyor :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Abraham diyebilirim. Sağlam adamdı kendisi. Sopayla paramparça edilmesi hoş olmadı. Gerçi Glenn de aynı kaderi yaşadı. Onları sayabilirim. Bir de Carl'ı sevmezdim eskiden ama çocuk tam olgunlaşıp büyürken ölümü kötü olmuştu :D
Benim en çok üzüldüğüm buydu. Konusunu bile açmıştım forumda. :( Çok beklenmedik, vurucu bir ölümdü... @The_Erinch