The Walking Dead 10. Sezon Tanıtımı ve Yayın Tarihi | AMC

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ama şey yok yok 92 doğumlu sanırım @xemrexxx ama ay olarak çok geç doğmuş aralık ayında doğduğu için mesala ben eylülde 28 olunca emre şuan 26 yıl olarak 1 yıl var ama ay olarak 2 yaş olucak aramızda eğer biraz daha erken doğmasa ocakta fırlasaydı 2 yaş yıl orlakta olucaktı :F
Matematiğin iyiymiş çiğdem , benim bu kadar iyi değil. :F @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıymetimi bilmezsin işte :A yarın bunları unutur yine ağzından bana karşı köpükler çıkar. :rolleyes::rolleyes: @Çiğdem
şaşırdım sanırım güzel biş idedi :eek:
90-99 arası doğanlar çevrenizede bakın 30 olanar bile genc gösteriyor ama 2000 li nesil yanı bizden 10 yaş küçükler babamız annemiz gibi duruyorlar bu yeni nesil domuz etimi yiyor ne yiyor anlamıyorum yeni nesile dikkat edin bizlerden büyük gözüküyorlar :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Carol diğer adamla beraber değil mi :A

bu carolun torpili ne zaman bitecek acaba. :F @Forumdash
Carol kücücük kızı zehirledikten sonra başrollüğe terfi etti :A @Çiğdem
yatarız derken çiğdem le mi yatıyon yoksa kapattığın yerde destere ile mi anlamadım :eek: @serhatt la @Forumdash ı konuya çağırıyorum ınlar anlar belki :A
@Çiğdem ile belki tatil yapacağız ? :A
face konusuna gelirsekdestere için baş şüpheli @Çiğdem -in babası olur totoş en son hogathanın fotolarının altına baban çok asabi, sert vb. gibi yorumlar yazıyordu adam gördüyse destereyi ortadan kaldırmış olabilir :A :A @Forumdash @serhatt @xBUGRAx @dreamy @mrt-06
kız sen @destere ile 5 yıl ilişki yaşadın en sonunda adamı kaçırdın ayol ben o ka uzun süre biriyle ilişki yaşasam evlenirdim ama benim kriterlerimi karşılayacak birini bulamadım daha:A
Face'ye öyle yorumlar yapıyorsa (önceden de dediğim gibi) bunlar bence nişanlandılar bile:A Neyse hayırlısı olsun bacım:A Resmiyete dökmek iyidir:A Herşey ortaya cıktıgına göre çağir artık şu cocugu foruma:F Bak cuma gidiyorum gelsin. Seni ona emanet edeyim gideyim. Yoksa Harunnn60 seni mahsene tıkar xemrexxx kimlere yem eder bilemem:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Carol kücücük kızı zehirledikten sonra başrollüğe terfi etti :A @Çiğdem

Face'ye öyle yorumlar yapıyorsa (önceden de dediğim gibi) bunlar bence nişanlandılar bile:A Neyse hayırlısı olsun bacım:A Resmiyete dökmek iyidir:A Herşey ortaya cıktıgına göre çağir artık şu cocugu foruma:F Bak cuma gidiyorum gelsin. Seni ona emanet edeyim gideyim. Yoksa Harunnn60 seni mahsene tıkar xemrexxx kimlere yem eder bilemem:F
Cumartesi dizinin ilk bölümünü yayinlarim @serhatt la ilk görüşte aşık olup sevişiceniz:A

• Üzücü
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,964
Puanı
1,060
Aman @serhatt yolundan daha oklavam bile kurtaramaz @dreamy ı :A :A :A
69930

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem