The Social Network / Sosyal Ağ (2010) Film Bilgileri & Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FavoriForumum.Net Film Dünyası
WRr5PN202hJPP0VF.jpg
The Social Network / Sosyal Ağ
Yapım Yılı: 2010
Tür: Biyografi, Dram, Tarih, Gençlik
IMDB Puanı: 7.9/10
Süre: 120 dakika
Yönetmen: David Fincher
Senarist:
Oyuncular: Justin Timberlake, Malese Jow, Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Brenda Song, Rooney Mara, Max Minghella, Rashida Jones, Trevor Wright, Cherilyn Wilson, Natalina Maggio, Lacey Beeman, Dakota Johnson, Naina Michaud, Calvin Dean, Joseph Mazzello, Stream, Armie Hammer, Tia Robinson, Marcella Lentz-Pope, Liam Ferguson, Aaron Sorkin, Rebecca Tilney, Kristen Clement, Carrie Armstrong, Mariah Bonner, Dane Nightingale, Burke Walton, Zoe De Toledo, Richard Ferris, Simon Barr, Alex Leigh
Vizyon Tarihi: 22 Ekim 2010
Filmin Özeti
The Social Network,Facebook 'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kurulma aşamalarını anlatıyor.

Oyuncular
Lmq4wohSSf526jT3.jpg

Justin Timberlake
(Sean Parker)
akWQYyzz6jpuIka5.jpg

Malese Jow
(Alice)
xqXJ5eCwkgNFqGhr.jpg

Jesse Eisenberg
(Mark Zuckerberg)
RdhP28pXG5syEsSb.jpg

Andrew Garfield
(Eduardo Saverin)
0QLdVx1f5oLLVTdM.jpg

Brenda Song
(Christy Lee)
Filmin Fragmanı
[sene]2299171[/sene]
Anahtar Kelimeler
The Social Network film bilgileri, The Social Network çıkış tarihi, The Social Network film yorumları, The Social Network film incelemesi, The Social Network film konusu, The Social Network oyuncu kadrosu, The Social Network başrolleriSosyal Ağ film bilgileri, Sosyal Ağ çıkış tarihi, Sosyal Ağ film yorumları, Sosyal Ağ film incelemesi, Sosyal Ağ film konusu, Sosyal Ağ oyuncu kadrosu, Sosyal Ağ başrolleri
[/COLOR][/FONT]

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Araştırdım vs sonuç olarak ilgimi çekmedi ve izlemedim:D İzleyipte güzel birşeyler olduğunu düşünenler varsa listeye alınabilir.:)

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
izlemedim ama geçen fragmanını gördüm ilgimi çekti..

Hani fragmanda zuckerberg facebooku silmiş ardından intihar etmiş diyorlardı o değil mi bu film ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
izlemedim ama geçen fragmanını gördüm ilgimi çekti..

Hani fragmanda zuckerberg facebooku silmiş ardından intihar etmiş diyorlardı o değil mi bu film ?

Zuckerberg'in yaptıklarını anlatıyor ama öyle bir şey yok. :):)

Film fena değil Facebook'un kuruluş aşamasını anlatıyor özellikle bu işlerle ilgili kişilerin ilgisini çekecek birçok detay var filmde. Fakat genel olarak çok müthiş bir film olduğunu söyleyemem. Durağan geçen bir film genel olarak. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bir yandan Gone Girl'ü merak ederken diğer yandan da David Fincher'ın izlemediğim filmlerini tamamlıyorum.

İzlemeden önce sıkılacağımı düşünüyordum ama beğendim.Oyunculuklar Jesse Eisenberg dışında normaldi Jesse Eisenberg iyiydi.Andrew Garfield'da fena değildi ama Justin Timberlake'ten nefret ediyorum belki de o yüzden beğenmedim performansını.

Facebook'un kuruluş dönemini,Mark Zuckerberg'in Harvard yıllarını gördük.Kurgusu çok iyiydi.Fincher o kadar etkileyici olmayan konuyu sıkmadan izlettirdi.

Fena film değildi.Yalnız Zuckerberg filmde anlatılanların doğru olmadığını söylemiş ama eğer doğruysa Saverin'e ayıp edilmiş.

7.5/10