The Platform 2 Filmi Fragman l 4 Ekim Netflix'te Yayında

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,182
Puanı
711
1726667872225.png

2020 yılında Netflix platformunda yayınlanan The Platform filmi kısa zamanda çok popüler olmuştu. Gerilim türündeki film hakkında Netflix geçen sene yeni filmin geleceğini duyurmuştu. Filmin 2. filmi The Platform 2, yine Netflix'te 4 Ekim'de yayınlanacak.

Netflix filmin fragmanında şu açıklamaları yaptı ; Açlık katbekat artıyor! Distopik bilim kurgu-korku serisinin ikinci filminde, Milena Smit ve Hovik Keuchkerian başrolleri paylaşıyor.

İşte The Platform 2 Filminin fragmanı;

Sevmiyorsun kan. Anladım o zaman senlik değil malesef :)
------

Yaşadığımız hayatı farkli biçimde anlatan güzel bir film. Çoğu sahnesi kan felan abartı olabilir ama o da ayrı heyecan katıyor. Film çok hızlı bitmişti benim için. Tekrar izleyeceğim ben 4 ekime kadar :D
Cidden öyle. İlk filmde verilen mesajlar çok iyiydi ama o sahneleri yeniden izlemek ister miyim emin değilim :A İkiden devam artık :D

Cidden öyle. İlk filmde verilen mesajlar çok iyiydi ama o sahneleri yeniden izlemek ister miyim emin değilim :A İkiden devam artık :D
Az kaldı şurada 4 ekime :D

Netflix bu aralar kaliteyi arttırdı izleyici sayısı düşünce. Çoğu film ve diziye bakınca bu durum anlaşılıyor ben bile şu üyelik muhabbetinden sonra gıcıklanıp üyeliği bitirmiştim geri döndüm kaliteli dizi filmleri görünce :D

İlkini beğenmiştim
Kaoik, sinir bozucu, tiksinç bir film ama izlettiriyordu kendini.

beğendiğim için bunuda izleyeceğim