Klasik The Office - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x1-2x4

Diziyle hala aramda bir bağ kuramadım. Arada bir sırıtıyorum o kadar. Ofis Olimpiyatları bölümü sevdim. Michael hala beni o kadar güldürebilmiş değil. Pam ve Jim şimdilik güzel ilerliyor.

7/10

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x5-2x6

Birinin kovulması gereken bölüm çokta iyi değildi. 6/10

Karate bölümü çok güzeldi. En çok eğlendiğim bölümlerden olabilir. Pam ve Jim'in arasının biraz bozulmasına üzüldüm. Umarım birlikte olmalarına çok kalmamıştır. 8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x7

Michael'in senaryosuna çok güldüm. Onsuz çalışanların sahnesi bana daha komik geliyor. Tabii kendi üçlü sahnesi de güzeldi. Jim'in bazı yaptığı salaklıklar beni sinir ediyor. Her şey güzel giderken işleri batırmayı beceriyor.

8/10

2x8

Michael beni o kadar cezbetmiyor. Bence dizinin baş rolü Pam, Jim ve Dwight üçlüsü. Aralarındaki "cumartesi" meselesi aşırı eğlendirdi. Bölümün sonunda kahkaha attım.

8/10

• Harika
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x9

Muhteşem bölümdü ya. Dwight ve Angela'nın olaylarına hem çok güldüm hem de aşırı şok oldum. Dizide Michael hariç herkese kanım ısındı. Pam ve Jim dehşet yakışıyor.

9/10

2x10

Michael yüzünden Steve Carrell'dan soğumaya başlayacağım. Bir türlü sevemedim onu. Dizide o hariç her şeyden memnunum. Hediye verme olayları çok iyiydi. Kelly ve Dwight yine şaşırttı. Dwight harika bir adam oldu ya. Son sahne aklıma geldikçe hala gülüyorum.

9/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x11

Ortalam üstü bir bölümdü. Jim'e üzüldüm. Michael ve Jim'in sondaki konuşması çok iyiydi. Michael'dan beklenmeyecek bir olgunluk vardı orada.

7/10

2x12

Dwight iyi ki varsın ya. Şu diziyi sırf senin için takip ediyorum. Angela ile harika bir ikili olacaklar. Michael dizide gereksiz yer kaplıyor.

8/10

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x13

Ya Michael... Kardeşim sen ne patavatsız bir adamsın. Ama iyi oldu bence ya. Artık herkes kağıtlarını açık oynasın.

7/10

2x14

Ah Jim üzgün kekim... Olsun kardeşim elbet bizim de yüzümüz gülecek. Dwight & Angela dizinin en güzel yanları. Şu şekil biraz daha fazla sahneleri olsa ne güzel olacak.

8/10

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x15

Michael yoruyorsun ya. Çok dengesiz bir karakter. Pam'in aklı ne zaman başına gelip Roy'dan ayrılacak acaba?

7/10

2x16

Harika bir bölümdü ya. Konseptten sonuna kadar zevk aldım. Pam yavaştan pişmanlık moduna giriyor. Dwight ve Angela harika ya. Böyle flörtleşmelerine bayılıyorum. Phyllis'e gelen hediyelere çok güldüm. Az daha parçalayacaklardı onu. Jan ve Michael'ın finali şaşırtmadı. Michael'ın son dansı neydi öyle ya. :D

9/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2x17

Dwight sana her bölüm daha fazla kapılıyorum ya. Bu kadar harika bir konuşma yapılamazdı. Angela'nın halleri beni ayrı güldürüyor.

8/10

2x18

Michael'a bu bölüm üzülmedim desem yalan olur. Çocuklar ile iletişimi çok güzeldi. Angela ve Dwight'ın harikalığından bahsetmeme gerek yok. Ryan'ın dediği gibi Jim'in tatile gideceği yok. Üstüne Pam ona gelecektir.

8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2. sezon harika bitti ama ben diğer sezonları indirmeden geldim köye. :( Şu an içim içimi yiyor.

• Üzücü

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
3x06, 3x07, 3x08

Oldukça güzel bölümlerdi. Jim'in çalıştığı şubenin kapanması ve oradaki elemanların bizim ofise transfer olmaları çok iyi bir gelişme oldu. Diziye bayağı renk katacak gibi duruyorlar. Bir süre Andy-Dwight kapışmasını ve Pam-Jim-Karen üçgenini izleyeceğiz gibi. :A

8.5/10

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
2x13 Sonunda Pam gerçekleri öğrendi, bu arada aşırı gıcık oluyorum bu karaktere. Ne yaptığı belli değil..

• İlginç
Reactions: phoebebuffay

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Michael'ı ben sevemiyorum ya, çok cringe bir karakter. :A Dwight benim de favorim ama bazen o da biraz abartıyor. :A
İlginçtir izleyen diğer arkadaşlarımla da konuşurken Micheal'ı sevmiyorlar. Neden ki. (b) @bazinga

Pam çok güzelleşmiş son haline baktım da. Jim'in de saçları siyahlaşmış. :eek:

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
İlginçtir izleyen diğer arkadaşlarımla da konuşurken Micheal'ı sevmiyorlar. Neden ki. (b) @bazinga

Pam çok güzelleşmiş son haline baktım da. Jim'in de saçları siyahlaşmış. :eek:
Ya ilk bölümlerdeki gibi kanser bir karakter değil, sempatik yanlarını da gösteriyorlar artık ama yine de hal ve haraketleri falan insanı hayattan soğutacak cinsten. :A

Pam zaten oldukça güzel bir kadın. Jim'in son hali daha iyi bence. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ya ilk bölümlerdeki gibi kanser bir karakter değil, sempatik yanlarını da gösteriyorlar artık ama yine de hal ve haraketleri falan insanı hayattan soğutacak cinsten. :A

Pam zaten oldukça güzel bir kadın. Jim'in son hali daha iyi bence. :A
Dün izlediğim bölümde mesela boş boğazlık edip Pam konusunda dedikodu çıkarmasaydı Jim 1000 bölüm açılamazdı. Bence gıcık tatlı karakter. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Dün izlediğim bölümde mesela boş boğazlık edip Pam konusunda dedikodu çıkarmasaydı Jim 1000 bölüm açılamazdı. Bence gıcık tatlı karakter. :A
Ben nötrüm kendisine, izlerken bana çokça utanma hissini yaşatsa da öyle çok antipati beslemiyorum karaktere. :A

İkisi de birbirini sevdiğini farkında zaten ama Pam öyle bir şey yokmuş gibi davranıyor. :A

DH izlemeye devam ediyorsun değil mi bu arada? Ben belki listemdeki dizileri bitirince diziye yeniden başlarım, sen daha diziyi izlemeye devam ediyorken... :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben nötrüm kendisine, izlerken bana çokça utanma hissini yaşatsa da öyle çok antipati beslemiyorum karaktere. :A

İkisi de birbirini sevdiğini farkında zaten ama Pam öyle bir şey yokmuş gibi davranıyor. :A

DH izlemeye devam ediyorsun değil mi bu arada? Ben belki listemdeki dizileri bitirince diziye yeniden başlarım, sen daha diziyi izlemeye devam ediyorken... :A
Zaten işte Pam'in öyle davranması ayrı sinir bozucu, birde geçen bölümlerde başka biriyle flörtleşiyorum deyip nispet yapmıştı Jim'e. :A

Evet devam, çok güzel gidiyor. Bu hafta 2 yeni bölüm var. :Z :A

• Güldürdün