Klasik The Office - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Televizyonda komedinin klasikleri arasına giren The Office 2005 ve 2013 yılları arasında yayınlandı ve pek çok ödül kazandı.

Yapımcılığını İngiliz versiyonu hazırlayan Ricky Gervais ve Stephen Merchant'ın yaptığı ve Steve Carell'in başrolünde yer aldığı dizi pek çok yeni yıldızı da televizyon dünyasına kazandırmış oldu.

Diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

the_office_55610.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Office (US) 1x1

Amerikan versiyonu İngilizlerin direkt kopyası olmuş. Sahneler bile neredeyse birebir aynıydı. Tarzı falan da aynı ama süresi daha kısa, gereksiz yerler kırpılmış bir de karakterler burada birazcık daha renkli gibi. (Belki İngiliz versiyonundan diziye ısınmamla da alakalıdır.) Amerikan versiyonu hem daha popüler hem daha uzun. O yüzden bunla yola devam edeceğim. :)

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Office 1x2

Ilk bölümden daha zayıftı. Steve Carell için diziyi severim diyordum ama canlandırdığı karakter tam bir hödük. Katlanması zor bir adam ilerleyen bölümlerde alışıp sevebilir miyim emin değilim. :(

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Office 1x3

Bu bölümden sonra 105 derece dönüyorum. :):)

Baya komik bölümdü. Diziyi seveceğime ikna oldum. Şu an isimlerini hatırlamıyorum ama ofiste kendini müdür sanan adam ve sürekli didiştiği elemanın sahneleri çok komik oluyor. Steve Carell'in karakteri de daha az itici geldi ve güldürdü. :D

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Office 1x4

Yavaş yavaş yorumları yeni bir konuya taşıma vakti geliyor galiba. :)

Fena değildi bölüm ama bir önceki bölümün çok altındaydı, yer yer sıkıcıydı. Galiba ikinci sezondan itibaren dizi daha çok açılıyormuş, izlemeye devam. :)

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Office 1x5

Bir bölüm aranın ardından yine çok iyi bir bölümdü. Basketbol sahneleri oldukça keyifliydi. Bazı yerlerde sesli güldürdü. :D

9x10

--------------------------

The Office 1x6 (Sezon Finali)

Amy Adams'ı konuk olarak görmek çok güzel bir sürpriz oldu. :)

Bu bölüm de bir önceki kadar olmasa da iyiydi. Ilk Bölümler sevmeyecek gibiydim ama dizi baya iyi, karakterlere git gide alışıyorum. Pam'e ayrı parantez açmak istiyorum, kadının mimikleri harika. Onun olduğu sahnelerden ayrıca keyif alıyorum. :):)

8x10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

4 aylık aranın ardından ikinci sezona geçtik bakalım. :)

Dizinin farklı tarzına adapte olması zaman alacak. Aynı Veep'in her sezon başlangıcında olduğu gibi. Sahi iki dizi cidden baya benziyor atmosfer olarak? :)

Bölümün ilk yarısı sıkıldım biraz ama sonlara doğru toparladı. Pam bölümün yıldızıydı. :)

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

Diğer bölümle aynı seviyeydi. Biraz yükselmesi gerekiyor seviyenin. :):)

Michael'ın Friends hakkında söyledikleri iyiydi. Özellikle Kramer kısmı. :D

7/10

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x3

Bölümün ilk yarısı baya zayıftı hatta diziyi bırakmayı bile düşündüm bir ara ama ikinci yarı çok iyi toparlandı. Sonu çok güzeldi. Üç bölümde gerçekten güldüren bölüm bu oldu. :D

8- /10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Vayy @OzaN sonunda başlamşsın :D Diziyi sakın bırakma en sevdiğin dizilerdn biri olabilir :D Özellikle Andy geldikten sonra dizi daha da süper oluyor :D Ben şuan 8.sezondayım ve pişmanım bu kadar hızlı izlediğim için :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x6

Bu bölüm de baya güzeldi, bir öncekinden de iyiydi. :D Bölüm başında Dwight'ın masasının taşınması sesli güldürdü. Bölüm içindeki birkaç yer daha. :D

Dwight ne adam ya bölümün sonundaki terfi sahnesi de mükemmeldi. :D

@cevaa Ağustos'ta başladım da devam ediyorum işte. :):)

9- /10

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and cevaa

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x6

Bu bölüm de baya güzeldi, bir öncekinden de iyiydi. :D Bölüm başında Dwight'ın masasının taşınması sesli güldürdü. Bölüm içindeki birkaç yer daha. :D

Dwight ne adam ya bölümün sonundaki terfi sahnesi de mükemmeldi. :D

@cevaa Ağustos'ta başladım da devam ediyorum işte. :):)

9- /10
Yok artık :D Yorum konusuda Temmuz'da açılmış insan bi etiketlerdi :D

Michael ve Dwight'ın yapacaklarına hazır ol daha bunlar bişey değil :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x7 2x8 2x9 2x10

Dizi harika gidiyor. Keşke işim gücüm olmasa bütün gün The Office izlesem. O kıvamdayım şu an. :D

@cevaa konusunu Temmuz'da açmadım aslında geçen gün açıp oraya kaydırdım yorumlarımı taşımak için. :D

Dwight çok bomba karakter ya en çok onun sahnelerinde gülüyorum.Oynayan adam da çok harika oynuyor. Özellikle 8. bölümün sonunda Cumartesi sanıp işe geç kaldığı yer aklıma geldikçe gülüyorum. :D

Michael da tam bir gerizekalı. Bu kadar da olunmaz dedirtiyor her seferinde ama orijinal ve izlemesi zevkli bir karakter tabii. :D

O değil de Dwight'a hem Angela hem Kelly nasıl abayı yakıyor ya Dwight bu. :anguished:

8+/10 9/10 9-/10 8/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN GOT'u da izledim dizi kalmadı bir tane de komedi izleyeyim diyorum. Sevdiğim oyuncular var. Nasıl dizi sence başlayayım mı?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1, 1x2

İlk iki bölümü izledim ama pek sevemedim. Yine bir ara birkaç bölüm daha izleyip öyle karar vereceğim devam edip etmeyeceğime. :)

Steve Carell mütiş bir oyuncu ama aynı zamanda uyuz etti beni. Pam'e kovulduğunu söylediğinde kıs kıs gülmesi sinir bozucuydu. Böyle şaka mı olur, olsa olsa eşek şakası olur. Valla benim patronum olsa tekme tokat dalardım ona. :)

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1, 1x2

İlk iki bölümü izledim ama pek sevemedim. Yine bir ara birkaç bölüm daha izleyip öyle karar vereceğim devam edip etmeyeceğime. :)

Steve Carell mütiş bir oyuncu ama aynı zamanda uyuz etti beni. Pam'e kovulduğunu söylediğinde kıs kıs gülmesi sinir bozucuydu. Böyle şaka mı olur, olsa olsa eşek şakası olur. Valla benim patronum olsa tekme tokat dalardım ona. :)

6/10
@OzaN GOT'u da izledim dizi kalmadı bir tane de komedi izleyeyim diyorum. Sevdiğim oyuncular var. Nasıl dizi sence başlayayım mı?
İkinize birden yazmış olayım aynı şeyleri diyeceğim çünkü. :D

Biraz farklı bir tarzı var dizinin. Çok durağan ve alışması zaman alıyor. (Aslında bu tarz başka dizilerde izledim ama bu tarz diziler her zaman başlarken alışma süreci istiyor.) İlk bölümlerde pek sevmemiştim ilk sezon sonunda da vasat düzeyde bulmuştum ama ikinci sezon çok iyi gidiyor. Bu kadar seveceğimi tahmin edemezdim. :)

Steve Carell epey uyuz bu arada o kısmı değişmiyor ama izlemesi sorun olmuyor bir süre sonra. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x11

Şaka maka sezonu yarıladım. Sınav döneminde olunca çok güzel sitcom izleniyor. :)

Bu bölüm de gayet iyiydi.

Jim için üzüldüm. Onu teselli edenin Michael olması da ilginçti tabii. :) Bu arada Amy Adams terk edilen oldu resmen. :(

8+ /10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
@OzaN diziyi beğendiğine sevindim :D Bölümler ilerledikçe daha da güzelleşiyor fazla hızlı izleme üzülürsün sonra :D

Michael ve Dwigth şuanda ofisin çılgınları ama 3.sezonda Andy'de geliyor o da süper :D